Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czym się kończy brawura...


Piterex

Rekomendowane odpowiedzi

Ups... chlopaki zapomnieli, ze to RWD (a moze nie wiedzieli?) :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no faktycznie okropne, ale nie oni pierwsi i nie ostatni. dziś np widziałem (też beemka) jak wyprzedzał cieżarówkę, mokro, ślisko itd... i jak poszedł do rowu i w pola to ... ach szkoda gadac, miał więcej szczęścia jak rozumu bo trafił miedzy dwie potężne topole!!! także prawdopodobnie na jakiś porysowaniach auta sie skończyło. a komentarz na CB był: "aby tylko innych niewinnych nie zabił, a jak sam zginie to jednego idiotę będzie mniej"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy tylko chlop z tej cysterny przezyl.. Bo tylko jego by mi bylo szkoda. Smierc idiotom.. Im ich mniej tym lepiej.. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makabra ... kierowca wykonał idiotyczny numer, ale mimo wszystko szkoda mi tych młodych chłopaków. Na chwile przed śmiercią roześmiane mordki, a za moment już tylko zmasakrowane ciała ... Przerażające i dające do myślenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STOP wariatom drogowym ale to chyba rosja no nie ??

czyli oni i tak są dziwni na drodze z tego co na tym filmie widzialem to tam jezdza jak chcą lewy zajety a to przez łade albo tira koleś chciał dobrze nie wiedział ze tak wyjdzie :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra i nic więcej. Idiotów mniej ale mimo wszystko wstrząsające :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten manewr jaki przeprowadzili, no nie znajduje wytłumaczenia .przecież centralnie lecieli na czołowe zderzenie z nadjeżdżającą z przeciwka ciężarówką .fartem nie nacieszyli się zresztą zbyt długo.brak doświadczenia kierowcy spowodował bezsensowną śmierć tych młodych ludzi. oglądając ten film jeszcze raz i patrząc na pasażera w żółtej koszulce pomyslałem sobie "chłopie właśnie jedziesz po śmierć".no i widać jego ciało na dwóch zdjęciach leżące kilka metrów od wraku.straszny widok.dziwi mnie fakt że nawet nie przykryli ciała chłopaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra po calosci LOL :( Kurde co by nie bylo to zal mi ich wszystkich :(

Ale debilizm ludzki nie zna granic , psia krew chociaz by jakims porzadny autem taki street racing urzadzali a nie trupowata Beemka.

I co to za manewr na koncu?? No lol kazdy glupi wie jak sie to moze skonczyc jak auto ma naped na tyl.

Mimo wszystko ogladalem to z lekkim przerazeniem, dziekuje tylko ze az takim wariatem i debilem nie jestem i gdzie trzeba to odkladam noge z gazu.

Dobry filmik dla wszystkich mlodych gniewnych co mysla ze sa najlepsi na swiecie i kazdym trupem moga robic i jezdzic jak chca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...