Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Xenon do lamp firmy Sonar


suchys4

Rekomendowane odpowiedzi

Bylem dzisiaj na gieldzie i ogladalem przednie lampy po 99r Valeo. Na jednej byla rysa na przednim szkle o dlugosci ok 5cm.Ma to jakis wplyw na uzytkowanie takiej lampy??? Gosc chcial za komplet 400zl, cena w sumie smieszna bo obok gosc mial takie same tylko ze nowki za 700zl. I jeszcze jedno, zakladal ktos moze do takich lamp zestaw do przerobienia na xenony, te co sa na allegro po 600?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie ja mam juz dlugi czas xenonki w sonarach i pomiedzy zwyklymi a xenonami jest przepasc nie dosc ze dalej siega swiatlo to i boki za bardzo dobrze doswietloe. roznica jest bardzo widoczna. ja jestem zadowolony no poza tymi dlogimi ktore swieca za nisko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja też sie pochwale mam coś takiego z xenonami H7 HID i jest super możecie mi wierzyć59308c85181638e4m.jpg

jakie masz xenony?? 6000k czy 8000k??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

platiniumm

moje sonary n ie nadaja sie do zakładanie Xenonów - popękane i w jednej lampie odbłyśnik odkleił sie :wallbash: Zapodam sobie ringi ale FK - przypominajace ori i 8000K .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

platiniumm

moje sonary n ie nadaja sie do zakładanie Xenonów - popękane i w jednej lampie odbłyśnik odkleił sie :wallbash: Zapodam sobie ringi ale FK - przypominajace ori i 8000K .

Ja tez tak planuje zrobic, najpierw ringi FK a pozniej sie pomysli co z ksenonami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tym lampą i tak już nic nie pomoże, może tylko allegro, i jakieś valeo kupic, ewentualnie FK albo DEPO:))) i wtedy sie w ksenon bawić :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO GT

no ja własnie szukam takich Fk jakie ma jeden z klubowiczów , ale na allegro pucha :kwasny: Fajne bo przypominajace ori .. a Sonary-koszmary tylko fajnie wyglądaja a kible straszny ..

2452a074e597bb5bat1.jpg

to i dopiero Xenne extra :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a może ktoś wie ile takie ringi FK kosztują? Mogą być dzielone... Bo to chyba to samo. Znalazłem takie-> http://moto.allegro.pl/item263326220_lampy_przednie_audi_a4_b5_chrom_angel_eyes_fk.html ale cena mnie powaliła :shocked:, to chyba już lepiej kupić ori po 2 lifcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale na allegro pucha

A to: http://moto.allegro.pl/item265417059_lampy_reflektory_audi_a4_99_00_black_angel_eyes.html

co prawda to sa czarne ale napisz do goscia, kiedys mial srebrne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noi stalo sie ,z dniem dzisiejszym xenon w Sonarach hehe , roznica kolosalna, super swieca ,co prawda to prawda sonar do bani ,ale z xenonem jest git , dlugie beznadzieja. ogolnie jestem zadowolony. jak cos sie z nimi stanie to kupie Valeo albo depo ,poki co jezdze i sie ciesze . :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

1. interesuje mnie czy ktoś miał w takich lampkach xenon?

http://www.allegro.pl/item335486663_reflektor_lampa_xenon_audi_a4_a_4_94_98_s4.html

2. szukam takich lampek uszkodzonych - na części że tak powiem za symboliczna cenę :)

propozycja proszę na PW

ewentualnie jakies adresy szrotów w okolicy wawy, piastowa, pruszkowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, Przeciez na Sonarze jest naklejka o tym ze nie nadaja sie do xenona. Swieca na poczatku ok ale jestem pewny ze po pewnym czasie (dlugo nie bedziesz musial czekac) zacznie sie odklejac farba odbslakowa i przestanie dobrze swiecic. Pozbadz sie tych lamp czym szybciej bo potem juz nic z tym nie zrobisz tylko kosz albo podstawka pod cos :D ale z ringami :P Pozdrawiam Jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, Przeciez na Sonarze jest naklejka o tym ze nie nadaja sie do xenona. Swieca na poczatku ok ale jestem pewny ze po pewnym czasie (dlugo nie bedziesz musial czekac) zacznie sie odklejac farba odbslakowa i przestanie dobrze swiecic. Pozbadz sie tych lamp czym szybciej bo potem juz nic z tym nie zrobisz tylko kosz albo podstawka pod cos :D ale z ringami :P Pozdrawiam Jocker01

Jaka naklejka..? :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...