Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] Audi A3 1.9 ALH


rados1000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich od pewnego czasu moja audiczka coś szwankuje jak wiadomo silnik mam prawie identyczny jak AFN a więc dzieją się takie szopki auto zbiera się nieźle ale na każdym biegu przy 4000 tyś obr odczuwalna jest dziura tak jak by chwilowa utrata mocy a na piątce gdy dojdzie do 4000 tyś i gdzieś ok 140 km auto bardzo powoli się rozpędza tak jak by coś go trzymało za dupe dodam że to nie jest przeładowanie sztanga pracuje w normie przepływka tez w normie dodam że do niedawna było ok 170 miałem o wiele wiele szybciej a teraz rzadko dociągne do 170 dziury w dolocie też nie ma wężyki podciśnienia ok zgóry dzięki za każdą pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam że to nie jest przeładowanie sztanga pracuje w normie przepływka tez w normie

to pokaz te logi gdzie lmm i turbo jest w normie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stało sie to nagle czy narastał ten problem stopniowo??

filtr paliwa kiedy zmieniałeś. no i filtr powietrza(może kwestia wyjęcia go i wytrzepania,przedmuchania,odkurzenia)-a najlepiej wymiana na nowy..??-to podstawa

chyba ze już turbo podjechane i nie ma siły tyle napompować...

pojedź na diagnostykę - niech sprawdzą pod obciążeniem czego mu brak - paliwa czy powietrza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki filtr powietrza przydało by się zmienić muszę sprawdzić a jak nic nie da to po próbuje z turbo wyczyszczę kierownice przerabiałem to w mojej a4 tylko ze wtedy miałem przeładowanie a teraz cholerka wie problem powstał stopniowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wykonaj najpierw logi dynamiczne i grupę 011 w trybie Basic Settings obserwując przy tym ruch sztangi przy turbo zanim cokolwiek zaczniesz demontować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ruch sztangi ok 2 cm a po logach okazało sie ze turbawka lekko faluje przy wiekszych obrotach sprawdze jeszcze n 75 moze nie daje rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na piątce 4000 tyś obr. i masz 140km/h na liczniku? :mysli: Coś tu nie halo

Dokladnie...

Moze sprzeglo sie slizga :evil: :evil: :polew:

Ja przy takich obrotach w afn mialem cos w okolicach 190-200 o ile mnie pamiec nie myli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALH ze skrzynią biegów DQY przy 3200 RPM ma mieć 160 km/h na blacie na 5 biegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...