Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Klimatyzacja domowa


rafalekx

Rekomendowane odpowiedzi

Wiela? I jakie masz mieszkanie/pokój?

Z montażem ok. 1700, mieszkanie coś ponad 48m^2, pokój w którym to będzie siakieś 15 metrów +/- 1 :wink4:[br]Dopisany: 21 Lipiec 2010, 23:28_________________________________________________Zapomniałem dodać że full serwis przez okres gwarancji w cenie, a że to znajomy to problemów nie będzie robił nawet po gwarancji :)

poza myciem filtrów, które robisz sam, powiedzmy raz na rok , jak używasz tylko w okresie letnim, to klima nie potrzebuje serwisu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i :JC_fan: :JC_fan: :JC_fan: chłodniutko :kox: Powiem Wam że super sprawa :) Polecam :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i :JC_fan: :JC_fan: :JC_fan: chłodniutko :kox: Powiem Wam że super sprawa :) Polecam :good:

To teraz już bez gaci nie poparodiujesz po chacie bo się przeziębisz :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz już bez gaci nie poparodiujesz po chacie bo się przeziębisz :polew: :polew:

:gwizdanie: Oj prezesik... widzę że lubisz takie akcje :naughty::banan::banan2:

Bez kitu coś mi się zimno zaczyna robić :decayed::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w biurze jest ponad 30 st. teraz :wallbash:

...idę do serwerowni posiedzieć tam jest 20 :) tylko trochę głośno :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w biurze jest ponad 30 st. teraz :wallbash:

...idę do serwerowni posiedzieć tam jest 20 :) tylko trochę głośno :wallbash:

U mnie w domu max było 32/33*C :wallbash: Więc zamontowanie tego gówienka uznaję jak najbardziej za dobrą inwestycję :)

Właśnie wróciłem z zewnątrz... Jak przyjemnie się wchodzi do takiego mieszkania :kox:

:JC_fan: :JC_fan: :JC_fan::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też o tym myślałem ale przeprowadzam sie niedługo i musze najpierw ocenić jak będzie na nowym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni siedzę i zgłębiam temat - byłem zdecydowany na Samsunga, ale zainteresowała mnie opinia 1 osoby. Zacząłem szperać i dzwonić - okazało się, że Samsung zaczął odwalać kichę od 1-2 lat i jest dość sporo reklamacji na te urządzenia.

Szukam czegoś innego :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem wyżej Daikin, szajsung to szajsung już ewentualnie LG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni siedzę i zgłębiam temat - byłem zdecydowany na Samsunga, ale zainteresowała mnie opinia 1 osoby. Zacząłem szperać i dzwonić - okazało się, że Samsung zaczął odwalać kichę od 1-2 lat i jest dość sporo reklamacji na te urządzenia.

Szukam czegoś innego :wink4:

jeżeli zależy Ci na dizajnie zagłęb się w eldżika, jeżeli po prostu ma dmuchać i być oszczędną daikin, jeżeli ma dmuchnąć od święta nonejm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na dworze 33-34*C a ja w domu przykryty kocem spałem bo coś mi się chłodno zrobiło :decayed:

:JC_fan::bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli zależy Ci na dizajnie zagłęb się w eldżika, jeżeli po prostu ma dmuchać i być oszczędną daikin, jeżeli ma dmuchnąć od święta nonejm

Myślę nad McQuay :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...