Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 APT] Moje Czarne A4 >> Nowa Zabawka !!!!


luQas

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie ten grill , moze by byl ok, ale ta dziura szpeci.Zastanawiam sie po co oni robia te otwory w tych grilach.Ja tez mam zalozony inny grill gdzie nie mam otworu w ogole i ten (precik) co jest do otwierania maski co sie go ciagnie :D hehe jak to brzmi.... to go wyprostowalem i bardzo dobrze maske sie otwiera od dolu bez problemow, ale tak poza tym wszystko ok.[br]Dopisany: 19 Sierpień 2007, 20:17 _________________________________________________Moj grill wyglada tak:http:grill.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie pasuje a grill to KAMEI oryginalny tylko ze sciagnalem emblemat z niego bo troche mi przeszkadzal / nie umiem znales zdjec z 1 dni mial brewki na lampach a z tylu pomaranczowe lampy :tongue4: i inne aluski ktore sa teraz w passaciku[br]Dopisany: 19 Sierpień 2007, 22:32 _________________________________________________pict1715cz5.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pieknie. Nie to auto co bylo.. :naughty: :th:

W miare mozliwosci wrzuc jakies lepsze foty.. :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pict1847hn7.th.jpg[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2007, 18:28 _________________________________________________pict1845ik9.th.jpg[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2007, 20:37 _________________________________________________A o to Maly prezencik przed Zima sobie sprawilem za Grosiki wsumie Gosc nie wiedzial ze te Gwint w ogole nie wiedzial co to Gwint i mi mowil ze zawieszenie nic gwintowane nie bylo i naprawiane!!

O to Foto zaraz po Otwarciu Paczki Talerzyki nie zapieczone jutro Operacja Tuning Czyszczenie ale zawita chyba w Aucie na wiosne!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gewinde elegancki:P mam te same spręzyny ale amorki nie mają regulacji a szkoda bo bym chętnie sobie podwyższył o 2 cm :D jak tam prace luqas nad zawieszką ?? zaczełeś już??

a furka bardzo ładna,z xenonkami super się prezentuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładniutka :)

Kolorek własciwy, fele spox i grill taki jak u mnie :>

Tylko az się prosi aby przyciemnić szyby.

Ogółem :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo, bardzo ładna B5'tka.

Osobiście bym jedynie grill zmienił, ale brak funduszy - sprawa nie do przeskoczenia :)

Ogólnie furka zdeeecydowanie na + :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...