Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APT] Moje Czarne A4 >> Nowa Zabawka !!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wlasnie ten grill , moze by byl ok, ale ta dziura szpeci.Zastanawiam sie po co oni robia te otwory w tych grilach.Ja tez mam zalozony inny grill gdzie nie mam otworu w ogole i ten (precik) co jest do otwierania maski co sie go ciagnie :D hehe jak to brzmi.... to go wyprostowalem i bardzo dobrze maske sie otwiera od dolu bez problemow, ale tak poza tym wszystko ok.[br]Dopisany: 19 Sierpień 2007, 20:17 _________________________________________________Moj grill wyglada tak:http:grill.jpg

Opublikowano

refliks super grill, pasuje jak ulał do tego koloru, ekstra :thumbup: :thumbup:

Opublikowano
  • Autor

No wlasnie pasuje a grill to KAMEI oryginalny tylko ze sciagnalem emblemat z niego bo troche mi przeszkadzal / nie umiem znales zdjec z 1 dni mial brewki na lampach a z tylu pomaranczowe lampy :tongue4: i inne aluski ktore sa teraz w passaciku[br]Dopisany: 19 Sierpień 2007, 22:32 _________________________________________________pict1715cz5.th.jpg

Opublikowano

piękna felga :thumbup:

Opublikowano

ladnie sie prezentuje w tym kolorze i na tych felach :)

Opublikowano
  • Autor
pict1735yb4.th.jpg
Opublikowano

No i pieknie. Nie to auto co bylo.. :naughty: :th:

W miare mozliwosci wrzuc jakies lepsze foty.. :chytry:

Opublikowano

Światła sporo zmieniły w wyglądzie auta

Opublikowano

no bardzo ladna ta b5 ;)

Opublikowano

E tam swiatła... To zasługa kierunków :P:polew:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

pict1847hn7.th.jpg[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2007, 18:28 _________________________________________________pict1845ik9.th.jpg[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2007, 20:37 _________________________________________________A o to Maly prezencik przed Zima sobie sprawilem za Grosiki wsumie Gosc nie wiedzial ze te Gwint w ogole nie wiedzial co to Gwint i mi mowil ze zawieszenie nic gwintowane nie bylo i naprawiane!!

O to Foto zaraz po Otwarciu Paczki Talerzyki nie zapieczone jutro Operacja Tuning Czyszczenie ale zawita chyba w Aucie na wiosne!!

Opublikowano

luQas KOX :kox: :kox: tylko ten grill i zolte postojowki.. :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

pict1896ai6.th.jpg

Grill zostaje postojowki tez nie stac mnie na ori Grill i Postojówki :>

Opublikowano

no piekne :audi:, fele na prawde robia wrazenie..

Opublikowano

gewinde elegancki:P mam te same spręzyny ale amorki nie mają regulacji a szkoda bo bym chętnie sobie podwyższył o 2 cm :D jak tam prace luqas nad zawieszką ?? zaczełeś już??

a furka bardzo ładna,z xenonkami super się prezentuje ;)

Opublikowano

Mało jest czarnych, a przynajmniej ja rzadko widuje na Częstochowie, ale ogólnie super jest, tylko brakuje mi tu chromowanych ramek na drzwiach :naughty:

Opublikowano

no piekne te :audi: a wszczegolnosci felgi

Opublikowano

Ładniutka :)

Kolorek własciwy, fele spox i grill taki jak u mnie :>

Tylko az się prosi aby przyciemnić szyby.

Ogółem :th:

Opublikowano

Bardzo, bardzo ładna B5'tka.

Osobiście bym jedynie grill zmienił, ale brak funduszy - sprawa nie do przeskoczenia :)

Ogólnie furka zdeeecydowanie na + :)

Opublikowano
  • Autor

A o to male Efekty GEWINDE z przodu zostalo jeszcze 6 cm w dol z tylu tez cos kolo tego ale przed zima nie szaleje!!

Ponizej Foto!

pict1942ht2.th.jpg

pict1938ec0.th.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.