Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ATJ] Moja czarniawa A4 1,9 TDI QUATTRO :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Forumowiczów

Jeszcze nic z nią nie robiłem ale i tak jest piękna !!!

00001171gb2.th.jpg

00001178rw8.th.jpg

000011710vs1.th.jpg

00001177ib3.th.jpg

Pozdrawiam

jacekm

Opublikowano

I kolor i rocznik OK. Relingi chromowane też bardzo pasują. Najważniejsze jest serce (czyt. silnik).

Opublikowano

Miodzio kolorek, fajnie sie prezentuje z relingami, ładny :a4fan:. jednak II lift mówi wszystko w B5. No i dodatków nie trzeba malować zderzak jest taki pełny.

Opublikowano

odpowiedni kolor i fele :wink4:

Opublikowano

Ładny avant :a4fan:

Jakie zmiany masz w planach?

Opublikowano

spoko Tdi

Opublikowano
  • Autor

Myślę o xenonach,navi i dodaniu odrobiny chromu.

W tej chwili jest Symphony i BOSE :)

Mam ją dopiero kilka dni.

Kupujac auto miałem do wyboru tą A4 lub passata 2,5 TDI 180 km.

Decyzja nie była taka łatwa.Passek miał full opcje,ze skórą,xenonami,ogrzewaniem postojowym itp itd.

Rozum za passatem,serce za A4. Na szczęście dopatrzyłem się wycieków oleju i......

z czystym sumieniem kupiłem Audi :)

PS

Wycieków a nie pocenia :). Różnica spora.

Opublikowano

Bardzo dobry i rozsądny wybór, według mnie to passat jest taki jakiś bezpółciowy nie wydaje wam się? Twoja :a4fan: jest super, kolorek, relingi miodzio :thumbup::hi:

Opublikowano

Ladna Ladna Tylko inna Fele zapodac i Autko Bedzie Malinka

Opublikowano
  • Autor

Trudno powiedzieć czy wybór rozsądny. Ta sama cena zakupu,passek młodszy o 2 latka,przebieg prawie identyczny ale Audi to Audi.Jak dla mnie klasa sama w sobie

Wybór raczej kierowany sercem niz rozsądkiem.

Aby zrezygnować z passka szukałem tylko powodu.

Powiem jednak szczerze,że gdyby nie te wycieki kupił bym VW ale tylko z czystego wyrachowania

Opublikowano

no audiczka ładna :) szcerze ja przed kupnem swojej szukalem passata albo cos w tdii ku jesli cos bylo to elj kapal praktycznie w kazdym a jak dobry to 5tys drozszy a nie koniecznie nowszy i z leprzym wyposarzeniem... kupilem audiczke i sie ciesze :D koni malo ale malo pali i bdb wyposarzenie malo prezebiegu i serwisowana passka w moim okregu za taka kase bym nie znalazl.. a podobno gorszy jest ?:> moze poprostu bardziej rozpowszechniony :P ale to nie znaczy ze leprzy :D:a4fan: :a4fan: :a4fan:

Opublikowano

Dokladnie Jacekm moja mama ma Passka B5 i powiem szczerze ze komfort mojego wnetrza jest o niebo lepszy :thumbup:

Opublikowano

Bardzo fajna :a4fan:

Opublikowano

Wnetrze bardzo ladne i kolorek. :oklaski:

Opublikowano

Ładne autko :naughty: i fajny napęd :quattro: no i oczywiście AVANT :>

Opublikowano

Wszystko na swoim miejscu. Sluszny motor ze slusznym napedem :quattro: w slusznym nadwoziu. :th:

Opublikowano

poczatkowo tez chcialem passata, az przyjrzalem sie obu samochodom i vw poszedl w zapomnienie(srodek a4 jest moze ciasniejszy, ale wykonany wzorowo i) Co w ogole sadzicie o sytuacji pasast vs a4 ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.