Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Roleta sama wyskakuje podczas jazdy z mocowania


remus_kraków

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

W mojej B7 mam taki problem z roletą bagażnika. Po naciągnięciu widać że roleta jest naprężona tylko z jednej strony. Druga jest luźniejsza o około 1-1,5 cm co powoduje brak dobrego ryglowania w mocowaniu w prawym boczku przy tylnej szybce. Podczas jazdy po kilku minutach roleta sama wyskakuje z mocowań i się zwija z wielkim trzaskiem co stawia wszystkich pasażerów na równe nogi. Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może jest krzywo nawinięta na wałek,rozbierz to i nawiń na nowo gdzieś na forum o tym było :szukaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, u mnie to samo, roleta jest nieco luźniejsza z jednej strony tzn. z lewej - nawiń trochę taśmy izolacyjnej na zaczepy i po sprawie...ja tak zrobiłem i roleta ani razu się nie złożyła. jest sporo na forum o sposobach na szybkie radzenie sobie z tym problemem :szukaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może jest krzywo nawinięta na wałek,rozbierz to i nawiń na nowo gdzieś na forum o tym było :szukaj:

Ale jak mam ją roznitować bo po bokach są wkręty ale oprócz nich osłony boczne trzymają również nity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup zestaw naprawczy - audi wypuscilo taki set - bylo na forum - sam kupowalem dwie plastikowe popierdółki za bodajże 49 PLN. Temat rozwiązują docelowo i fachowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup zestaw naprawczy - audi wypuscilo taki set - bylo na forum - sam kupowalem dwie plastikowe popierdółki za bodajże 49 PLN. Temat rozwiązują docelowo i fachowo.

Nie masz numeru tego zestawu? Chciałem sprawdzić cenę w necie. :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nr tego zestawu naprawczego do rolety 8E98986614PK. Cena u Gajosa 41.11 PLN

Dzięki! :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko sie nie zdziw jak dostaniesz za te 40 pln dwa malutkie kawalki plastiku i dwie srubki ... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko sie nie zdziw jak dostaniesz za te 40 pln dwa malutkie kawalki plastiku i dwie srubki ... ;)

Na szczęście nie mam takiego problemu a kumpla uprzedzę, że za 40 dyszki więcej nie dostanie. :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, a czy ten zestaw będzie pasował do B6? ;)

Tak będzie pasował, został wypuszczony dla B6 i B7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

odświeżę wątek czy jeszcze można gdzieś kupić taki zestaw????

bo dzwoniłem do jednego ASO w Katowicach i niestety nie mają :shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem z jednej strony roletę mniej naciągniętą. Moim zdaniem w takim przypadku zestaw naprawczy jest tylko półśrodkiem, może roleta nie będzie już spadać, ale jak to wygląda jak z jednej strony jest luźna? Ja to zrobiłem tak, że rozwinąłem roletę prawie do końca, wtedy było widać że z jednej strony puścił klej, i nie jest równo nawinięta na wałek. Po długiej walce udało mi się nakleić roletę równo, i teraz jest oki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...