Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Czerwona Włoszka Turbo Quattro :)


talib1990

Rekomendowane odpowiedzi

jest :good: :good:

jeszcze tlko lampy zmienic i bedzie miod malina

Dawidek a tutaj już 1BE i 18'' Ci pasuje? :naughty: Nie jest zbyt wysoko? :naughty:

talib zrób coś z tymi progami, bo coś tam dużo kolorków ;)

Jest koza, ale to widac przeciez :decayed: Ide zobaczyc twoja koze i ci skomentowac twoje padło :decayed:

koza, heh ... ledwo 2 paluchy wchodzą :)) dla mnie jest optimum.. ps. czemu nigdy w Kato na spocie Cie nie widzialem chociaż mieszkasz w Myslowicach :P

no troche koza jest, nie wyglada zle przeciez. chyba tak jak u mnie stoi :kox::decayed:

Nie jezdze na spoty, nie mam czasu :gwizdanie: w czwartki jezdze na muchowiec wieczorami :gwizdanie:

zamiast na forum siedzieć, o 19 sie zbierz i jedź ze mną ( i tak przez SM jade ) :)

boi sie ze znowu dostanie od kezora baty i juz nie jezdzi :tongue4:

to zmienia postać rzeczy Napinaczu-Dawidzie :P:P:P moze ze mną sie sprobujesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest :good: :good:

jeszcze tlko lampy zmienic i bedzie miod malina

Dawidek a tutaj już 1BE i 18'' Ci pasuje? :naughty: Nie jest zbyt wysoko? :naughty:

talib zrób coś z tymi progami, bo coś tam dużo kolorków ;)

Jest koza, ale to widac przeciez :decayed: Ide zobaczyc twoja koze i ci skomentowac twoje padło :decayed:

koza, heh ... ledwo 2 paluchy wchodzą :)) dla mnie jest optimum.. ps. czemu nigdy w Kato na spocie Cie nie widzialem chociaż mieszkasz w Myslowicach :P

no troche koza jest, nie wyglada zle przeciez. chyba tak jak u mnie stoi :kox::decayed:

Nie jezdze na spoty, nie mam czasu :gwizdanie: w czwartki jezdze na muchowiec wieczorami :gwizdanie:

zamiast na forum siedzieć, o 19 sie zbierz i jedź ze mną ( i tak przez SM jade ) :)

boi sie ze znowu dostanie od kezora baty i juz nie jezdzi :tongue4:

bo kezor oszukiwał :decayed:

kiedys znajde czas to wpadne i was objade wszystkich :decayed:

no to wpadaj i sie zaprezentuj wlasciwie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest :good: :good:

jeszcze tlko lampy zmienic i bedzie miod malina

Dawidek a tutaj już 1BE i 18'' Ci pasuje? :naughty: Nie jest zbyt wysoko? :naughty:

talib zrób coś z tymi progami, bo coś tam dużo kolorków ;)

Jest koza, ale to widac przeciez :decayed: Ide zobaczyc twoja koze i ci skomentowac twoje padło :decayed:

koza, heh ... ledwo 2 paluchy wchodzą :)) dla mnie jest optimum.. ps. czemu nigdy w Kato na spocie Cie nie widzialem chociaż mieszkasz w Myslowicach :P

no troche koza jest, nie wyglada zle przeciez. chyba tak jak u mnie stoi :kox::decayed:

Nie jezdze na spoty, nie mam czasu :gwizdanie: w czwartki jezdze na muchowiec wieczorami :gwizdanie:

zamiast na forum siedzieć, o 19 sie zbierz i jedź ze mną ( i tak przez SM jade ) :)

boi sie ze znowu dostanie od kezora baty i juz nie jezdzi :tongue4:

bo kezor oszukiwał :decayed:

kiedys znajde czas to wpadne i was objade wszystkich :decayed:

chyba wózkiem z Real'a hahahahahaha

najważniejsze to przyznać się do tego, że dostałeś w dupe :) mnie ostatnio modzony golf 3 objechał i co.. po wszystkim mu podziekowałem bo wiedziałem że jest mocniejszy ale dla siebie chcialem sie sprawdzić. Także sie nie napinaj, da Ci Keżor fory i go objedziesz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha Dawidek płacze że spalanie ogromne, chwali się że jeździ bardzo szybko, a tu klopsik bo dostaje od innych i jeszcze mówi że oszukują :naughty: Wg mnie to Dawidek nie ogarnia tego klekocika :decayed: Albo ten klekocik coś nie halo :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha Dawidek płacze że spalanie ogromne, chwali się że jeździ bardzo szybko, a tu klopsik bo dostaje od innych i jeszcze mówi że oszukują :naughty: Wg mnie to Dawidek nie ogarnia tego klekocika :decayed: Albo ten klekocik coś nie halo :gwizdanie:

turbo gwizda a kierowca piz*a :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha Dawidek płacze że spalanie ogromne, chwali się że jeździ bardzo szybko, a tu klopsik bo dostaje od innych i jeszcze mówi że oszukują :naughty: Wg mnie to Dawidek nie ogarnia tego klekocika :decayed: Albo ten klekocik coś nie halo :gwizdanie:

Przegrac przegralem, ale w autach o podobnej mocy startujac z rolki na klakson przewage ma ten ktory wciska klakson i ktory wczesniej wcisnie gaz :decayed:

Poprostu keżor ma lepszy refleks bo potem szliśmy równo do konca :gwizdanie:

przyznaj się do przegranej i nie pitol:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj hida 6k mialem 4.3 i bylo za zółto

no to wbiles mi klina bo chcialem 4.3, a nie 6.0 :kwasny:

ku***a nie moge tej listwy dostać.. bo tylko ten plastik pęknięty

podaj mi jej nr to sprawdze ci ile kosztuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A-rek, ja bede brał chyba 5000K, bo bedzie kompromis, i białe światło :good:

Lakierkowi by sie sprzydała kuracja Meguiarsem, a kiera do Raggamana i bedzie koksik :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz 4300

1999f772d1d8d825med.jpg

Tak wygląda HID 4300k za 150 zł :decayed:

a tak wygląda prawdziwe 4300k (żarniki Philips)

kIyB0.jpg

Niebieskie to wioska i gorsza widoczność :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To normalne HIDy 4300k na H7 tyle, że nie z allegro tylko z xenonowe.pl. Sam mówiłeś że nie ma żadnej różnicy między chinolami a tymi markowymi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowe fotki w 1 poście...

a jeśli chodzi o Hid'y to jakie w końcu wrzucić... chce zeby było DELIKATNIE niebieskie... ale nie zaś na błękitno, Lampki beda niedługo nówki DEPO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowe fotki w 1 poście...

a jeśli chodzi o Hid'y to jakie w końcu wrzucić... chce zeby było DELIKATNIE niebieskie... ale nie zaś na błękitno, Lampki beda niedługo nówki DEPO

popytaj np w Auto Elements o ori Valeo, są niewiele droższe od Depo ( coś koło 200zł drożej)

A co do HID to zainwestowałbym w coś lepszego jak wkleił armistead :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chce zeby było DELIKATNIE niebieskie... ale nie zaś na błękitno

dobre 4300K będa OK!

miałem 4300K i 6000K i potem znowu 4300K, a dlaczego? bo po ok roku te 6000K zaczynały dawać na niebiesko i przez to gorzej oświetlały drogę. Na początku było bardzo ładne białe światło.

chłopaki u nas mieli i 6000K i 8000K, ciekawe dlaczego wrócili do 4300K :gwizdanie:

:wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem 4300K i 6000K i potem znowu 4300K' date=' a dlaczego? bo po ok roku te 6000K zaczynały dawać na niebiesko i przez to gorzej oświetlały drogę. Na początku było bardzo ładne białe światło.

[/quote']

Coś w tym jest :mysli: Bo jak porównywałem 6000 które u mnie latały sporo ponad rok zdecydowanie bardziej waliły na niebiesko niż 6000 założone jako nowe :mysli: Czyli, żeby mieć ładne białe światło najlepiej zmieniać co rok :wink4: Albo zakładać 5000K :mysli: Nowe żarniki 6000K świecą ładnie :good: Po jakimś czasie tak jak mówi T-żółw zaczynają walić na niebiesko :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem 5000k ale że Philips takich żarników nie produkuje to wziąłem 4300k i jest ok. Widać na zdj, na poprzedniej stronie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie sie prezentuje na tym kółku, tylko lekką glebkę trzeba :wink4:

gleby nie będzie :) jest optymalnie, ja chce jeździć a nie toczyć się :kox:[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2010, 00:16_________________________________________________a co do Hidów, to jaki zestaw polecacie 4300 ? czy może jednak wsadzić 5000 optymalnie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...