Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRD] A4 S-line 2.0 TDi 170 by mgtan


mgtan

Rekomendowane odpowiedzi

czyli że skoro mają opaloną gąbkę to można sobie policzyc 3100 za siedzenia + nowa skóra itd...

to chyba nie dziękuje poczekam :)

co innego jakbyś miał hamulce esowe... bo mi się sprzedający wycofał :disgust::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie wiem czemu sie tak ludzie strasznie jaraja tymi recaro , w jezdzie nie widze roznicy miedzy nimi a zwyklym Sline :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej się niemi nei jaram... nie lubie skóry na siedzenaich a dokładnie pod d*pą... jak jest na boczkach to spoko, optymalnie skóra + alcantara... a co do stołków to mi się podobają eresowe ale są niezbyt wygodne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie wiem czemu sie tak ludzie strasznie jaraja tymi recaro , w jezdzie nie widze roznicy miedzy nimi a zwyklym Sline :rolleyes:

oj, jest roznica, sa wygodniejsze, lepiej trzymaja :)

no i sa sexy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i sa sexy :decayed:

:polew: :polew: :polew:

siedziałem w Recaro z B5- jak w tornie się siedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie macie może etke? potrzebuje rysunek jak jest zbudowany nawiew co jest pod przednimi siedzeniami... chyba jakaś moneta mi tam wpadła i lata... bo nie mam pomysłu gdzie jeszcze coś może latać za mną lub pod siedzeniem... odgłos jakby coś leżało na wycieraczce gumowej i się turlało jak się hamuje mocniej albo przyśpiesz czy skeca itp[br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 20:49_________________________________________________nikt nie ma?[br]Dopisany: 30 Marzec 2011, 00:06_________________________________________________Siema,

Słuchajcie jak jest z pasowaniem zacisków z S3 8P0 do A4 B7?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie macie może etke? potrzebuje rysunek jak jest zbudowany nawiew co jest pod przednimi siedzeniami... chyba jakaś moneta mi tam wpadła i lata... bo nie mam pomysłu gdzie jeszcze coś może latać za mną lub pod siedzeniem... odgłos jakby coś leżało na wycieraczce gumowej i się turlało jak się hamuje mocniej albo przyśpiesz czy skeca itp[br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 20:49_________________________________________________nikt nie ma?[br]Dopisany: 30 Marzec 2011, 00:06_________________________________________________Siema,

Słuchajcie jak jest z pasowaniem zacisków z S3 8P0 do A4 B7?

zaciski pasuja P&P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ty jeszcze walczysz z tymi hamulcami :rolleyes:

bo ku... nie moge trafić... miałem już na oku to się koleś rozmyslił...

ale mam wieści z Mineralnej że zawias wraca z KW... więc wkońcu zawias będzie i letni kapeć[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2011, 21:16_________________________________________________Turdzi zaciski masz w czerni... błysk czy mat?

masz jakieś zdjecia koła z bliska?

chce pomalować zaciski...i się waham między czarnym matem a błyskiem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak ma Turdzi, ale u mnie jest błysk (piano black).

Możesz zerknąć: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=108534.msg2280336#msg2280336

Zaciski Siemiana łyknięte?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pioerwszej stronie mojego watku sa zdjecia.

Ja mam czarny mat.Wyglda fajnie , nie blyszczy jak psu jajca :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak ma Turdzi, ale u mnie jest błysk (piano black).

Możesz zerknąć: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=108534.msg2280336#msg2280336

Zaciski Siemiana łyknięte?;)

zgadza się...łyknięte...opłacone..w drodze ;)

kwestia koloru - skłaniam się do czarny mat ( przy feldze jasny grafit w połysku)

tarcze Zimmerman gładkie 345?

klocki Ferodo DS??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też wziąłem gładkie zimmermanny, a do tego klocki zimmermann sport. Jak dla mnie jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja coraz bardziej jestem zadowolony z tych ceramicznych ate - zaczęły hamować jak należy w końcu - jest lepiej niż na ori..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja coraz bardziej jestem zadowolony z tych ceramicznych ate - zaczęły hamować jak należy w końcu - jest lepiej niż na ori..

Kolega jezdzi na tej "ceramice" i zadnej roznicy w skutecznosci hamowania nie zauwazyl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki... zmiany trwają... pewnie w połowie maja pokaże jak to wygląda...[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2011, 18:58_________________________________________________Siema,

czas na mały update...

dzisiaj udało mi się zakupić zaciski pod 300mm na tył :)

Czyli plan na najbliższe tygodnie... 345/300

Jak będzie na aucie to wrzuce foty. Teraz kompletowanie reszty bebechów do hamulcy

a pozostałe newsy...

mam możliwośc zakupienia zacisków na przód od S4 pod 345, oraz drugi kpl na przód pod 345mm z A6 C6.

Jakby ktoś szukał to dajcie znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie wyrwałeś tył od S4 ? szukam i szukam i znaleźć nie mogę :wallbash: ile cię ten tył kosztował :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchaj tył to byl zupełny przypadek przyznaje... na zasadzie... szukamy zaslepki do zderzaka do Renault, no nie mamy... a może ma pan coś do S4? np hamulce na tył? a no mam :) :) no i dlatego ja mam ;)

ale mam tez dojście do przodu jak pisałem wyżej.... uważam że stan dobry ale z racji tego że leżały trzeba je oddać np do Devastation na odświeżenie...

Pare razy już się spotkałem z tym że są dobrze wyposażone miejsca, gdfzie rozbiórki robią... i do tego z papierami. Nawet fakutre można dostać bez problemu.[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2011, 12:11_________________________________________________a swoją drogą mystic jak ci sie jeździ na Zimmermanach + FDS?

w jakim kolorze masz zaciski? mat/błysk? masz jakieś zdięcia koła... chce zobaczyc jak na kole wyglądają....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...