Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BRD] A4 S-line 2.0 TDi 170 by mgtan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Super ci ta fura siedzi :naughty::good:

Opublikowano

to jest kołnierz centrujący i się go nie zdejmuje..

Opublikowano
  • Autor

Super ci ta fura siedzi :naughty::good:

tam co widac to efektr tego chyba że jednym kołem stał na chodniku i patrzymy lekko z góry. zaraz spróbuje wrzucić robocze zdjęcia z różnych wysokości samochodu. Niestety zabrakło drugiej osoby która by mogła dociążać tył i będą 4 przypadki przedstawione.

to jest kołnierz centrujący i się go nie zdejmuje..

a kto powiedział że chce go zdjąc... chodzi o to że musze zmierzyc go, jeśli łep wystaje ok 7mm wówczas można użyc dystansów 10mm, do 8mm potrzeba jeszcze mniejszych wymiarów...pewnie około 5mm (a tam jest raczej bliżej 10mm niż 5mm.[br]Dopisany: 04 Maj 2011, 18:45_________________________________________________

Nie wiem czy będzie widac efekt na takich zdjęciach ale spróbujmy.

Opona 235/40/18 felga 18x8 ET43 (bez dystansów itp czyli jest jak z fabryce)

Wariant 1 przód 63cm, tył 65cm

63651.jpg

63652.jpg

63653.jpg

63654.jpg[br]Dopisany: 04 Maj 2011, 19:54_________________________________________________Wariant 2 przód 63,5cm, tył 65cm

635651.jpg

635652.jpg

635653.jpg

635654.jpg[br]Dopisany: 04 Maj 2011, 19:59_________________________________________________Wariant 3 przód 64cm, tył 65,5cm

646551.jpg

646552.jpg

646553.jpg

646554.jpg[br]Dopisany: 04 Maj 2011, 20:02_________________________________________________Wariant 4 przód 65cm, tył 66,5cm

656651.jpg

656652.jpg

656653.jpg

656654.jpg[br]Dopisany: 04 Maj 2011, 20:04_________________________________________________niestety nie udało mi się zrobic wszystkich prób...

myślę że optymalnym ustawieniem może być

przód 63 tył 64

lub

przód 63,5 tył 64,0 na 10mm dystansie z tyłu

skłaniam się ku pierwszemu

Opublikowano

:oklaski: :oklaski: :oklaski: :notworthy:

Opublikowano

będziesz ściągał oznaczenia z tyłu?

Opublikowano
  • Autor

będziesz ściągał oznaczenia z tyłu?

niet, z zewnątrz pozostaje wszystko ori... a niech się czasem dziwią ludzie że tdi im łoi dupe :) (choć na zimówkach 205 szedł dużo lepiej..waga koła)

Opublikowano

a jak tam hamulce :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Devastation je przygotowuj, nieoczekiwany wypdek miał w factory i są opóźnienia ale mówi że będą gotowe na ten piątek...

a ty co zmianiasz temat tak wogóle...którą wysokość obstawiasz? :polew:

Opublikowano

Wariant 3 przód 64cm, tył 65,5cm

:)

Opublikowano

Wariant 3 przód 64cm, tył 65,5cm

:)

uwazam tak samo!:)

a co do oznaczen.. wywal je wpesdu, i tak widac po wydechu ze diesel;)

Opublikowano

Devastation je przygotowuje, nieoczekiwany wypdek miał w factory i są opóźnienia ale mówi że będą gotowe na ten piątek...

qurwa juz dwa tygodnie jestem do tyłu z hamulcami, krew mnie zalała :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

bo poraz kolejny jestem w czarnej du..pie, malowanie jest jutro i bede miał bardzo mało czasu aby wysłac hamulce w piatek ;( ;(

mam juz 15kpl na hakach, będa schodzic sukcesywnie, jak na złosc czarny kolor nie jest teraz popularny :wallbash: :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

słuchajcie, czy jak z tyłu załozony jest dystans 10mm na stronę to szerokośc tylnej osi aż do lini tarcz jest większa czy mniejsza niż to samo z przodu.

Mówiąc łatwiej czy jak jest 10mm dystans to koło z tyłu jest blizej błotnika niż przednie czy dalej od błontnika.

Opublikowano

słuchajcie, czy jak z tyłu załozony jest dystans 10mm na stronę to szerokośc tylnej osi aż do lini tarcz jest większa czy mniejsza niż to samo z przodu.

Mówiąc łatwiej czy jak jest 10mm dystans to koło z tyłu jest blizej błotnika niż przednie czy dalej od błontnika.

nie możesz tak porównywac, poniewaz rozstaw kól na przodzie i tyle jest inny

ale fakt koła będą blizej nadkoli

Opublikowano
  • Autor

Wariant 3 przód 64cm, tył 65,5cm

:)

uwazam tak samo!:)

sprawdze jeszcze dwie kombinację:

przód 63,5 i tył 64,5

przód 64,0 i tył 65,0

- z dystansem z tyłu dwie:

przód i tyl na 63,5 oraz na 64 cm

jest jeszcze opcja 8mm na przód i 12mm na tył ale z tego co widze to będzie problem z piastą.

oraz jak ktoś będzie miał mi na pare chwil użyczyć jednego dystansu?[br]Dopisany: 04 Maj 2011, 22:09_________________________________________________

słuchajcie, czy jak z tyłu załozony jest dystans 10mm na stronę to szerokośc tylnej osi aż do lini tarcz jest większa czy mniejsza niż to samo z przodu.

Mówiąc łatwiej czy jak jest 10mm dystans to koło z tyłu jest blizej błotnika niż przednie czy dalej od błontnika.

nie możesz tak porównywac, poniewaz rozstaw kól na przodzie i tyle jest inny

ale fakt koła będą blizej nadkoli

włąsnie chodzi mi o rozstaw kół... czyli juz przy 10mm tył będzie szerszy niż przód?

Opublikowano

a jaki masz ori rostaw kół ?

Opublikowano
  • Autor

no i właśnie tego nie wiem.

Opublikowano

z tyłu jest piasta osadzoną głębiej..nie pamiętam dokładnie o ile ale coś mi się zdaje że o 2mm..[br]Dopisany: 04 Maj 2011, 22:44_________________________________________________dlatego z tyłu musisz mieć większy dystans..[br]Dopisany: 04 Maj 2011, 22:44_________________________________________________ja przy et 43 i 17 i 225/40 mam dystans 17 i 19mm..

przy Twojej oponie musisz mieć mniejsze o 2mm

więc stawiam że idealny dystans dla Ciebie będzie przód 15 i tył 17mm..[br]Dopisany: 04 Maj 2011, 22:46_________________________________________________jednak żeby był kołnierz centrujący na dystansie musi być minimum 17mm dystansu..

chyba, że coś się pojawiło z lepszego materiału i szyjka nie będzie pękać i dystans będzie miał mniej mm..

Opublikowano
  • Autor

Rozstaw kół przód/tył 1530/1525 mm

że tylko 5mm dla obu stron?? to po 2,5mm na stronę. Coś nie teges.

adamoo czyli przy 10mm na stronę to przednia oś i tak jest szersza?

Opublikowano

tak czyli musisz mieć et większe o ponad 2 żeby było równo do przodu...

jak dasz na przód 10mm i na tył musisz dać o te 2-3mm więcej..[br]Dopisany: 04 Maj 2011, 22:51_________________________________________________sorki ja miałem et 48 czyli o 5 więcej..

czyli dla Ciebie optymalnie bez tarcia będzie et 10mm przód i 12-13tył

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.