Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BRD] A4 S-line 2.0 TDi 170 by mgtan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak bedziesz w Słupsku to wpadaj nie ma problemu :good: :good: :good:

[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2011, 14:18_________________________________________________o zawieche musisz pytac tych którzy na tym jezdza a nie montują :>

Opublikowano
  • Autor

Ja niestety jak coś to w czerwcu dopiero... narazie jest częśc rodziny więc jak ci się uda zdziałac w najbliższym tygodniu (i oni bedą wracali jakoś niedługo a nie za 3 tygodnie) to wówczas dogadamy sprawę żeby kurierem nie trzeba było.[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2011, 14:20_________________________________________________co do innych ciekawostek to po za tym DTM są:

http://otomoto.pl/audi-rs4-C18575826.html

jeśli jest stan jak opis... choć nie lubie aut z USA

albo droższe zabawki w Avancie:

czarnuch:

http://otomoto.pl/audi-rs4-C18575826.html

albo srebrny z mikro przebiegiem 22.000km:

http://otomoto.pl/audi-rs4-4-2-fsi-quattro-C16978818.html

Opublikowano

Pierwsze dwa linki takie same, nic specjalnego, a srebrny Avant pewnie walony bo nic o bezwypadkowosci nie piszą :sick3:

Opublikowano
  • Autor

o kurcze nie mam tamtego trzeciego już...

a co ma byc za 130k PLN. cieżko dostac coś specjalnego z RS4 za sporą sumkę a co dopiero ze dobrą cene[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2011, 20:37_________________________________________________za 130 takie coś to juz jest ciekawe

http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/showDetails.html?lang=pl&id=144569255&pageNumber=1&__lp=3&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=27&siteId=POLAND&negativeFeatures=EXPORT&crossBorderSearchEnabled=true&categories=Limousine&tabNumber=1

niestety akcyza + podatek... jak dobrze liczę to 155k się robi[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2011, 20:51_________________________________________________Siema, czy ktoś z Was testował/używał tarcz EBC?

http://www.brakes.pl/product_info.php/tarcze-hamulcowe-ebc-standard-p-161?cPath=1_2_316_908_913_914&osCsid=61ff8400c70b530e1746ec44c09ee0e3

szukam czegoś co będzie między Zimmermannem a taroxem... Tarox jest za drogi co by nie mówić a auto to nie rs4... szukam jakiegoś złotego środka... pytam o coś innego bo Zimermmann jakoś sprzeczne informację otrzymuje... jedni chwalą inni przeklinają...

może macie jakies inne propozycje?

Klocki narazie wszyscy zgodnie mówią że Ferodo DS Performace...czyli pewnie te.

Opublikowano

gladki OZ + FDSP

ale moga piszczec choc nie musza

Opublikowano
  • Autor

OZ lepszy od Zimmermana?

o których mówisz?[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2011, 16:52_________________________________________________na dzień dzisiejszy wygląda tak:

przód 61,7mm a tył 63,6 (przynajmniej z tej strony auta :kwasny:)

1104241816271.jpg

1104241818231.jpg

1104241818541.jpg

1104241819081.jpg

1104241819251.jpg

1104241817221.jpg

przód wygląda tak,... nie ciekawie z boku (przerwa za i przed przednim kołem), ładnie z przodu

p.s. sorry za niską jakosć zdjęc ale aparat gówniany w Omni jest

Opublikowano

OZ lepszy od Zimmermana ?

przecież to jest to samo...

Opublikowano
  • Autor

OZ lepszy od Zimmermana ?

przecież to jest to samo...

to samo tzn? mówisz OZBrakers z Austarlii czy o czymś innym?

Opublikowano

co ci sie z kolami stalo :decayed:

Opublikowano
  • Autor

jeszcze zimówki u mnie... bo nastawy gwintu miałem tylko na zimówkach poprzednio a chciałem nastawić tak samo... stąd się męcze z zimówką jeszcze... ale mam nadzieje że piątek uda mi się letnie założyc w końcu.... potem ustawienie gwintu finalne, dystanse, geometria i spokój.[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2011, 20:33_________________________________________________musze jeszcze ta listwą pod progeim (na lewarek) pomalować na czarny mat bo mnie wkurza że ją widać z boku.

Opublikowano

OZ czyli Otto Zimmerman :decayed:

Opublikowano

OZ lepszy od Zimmermana ?

przecież to jest to samo...

to samo tzn? mówisz OZBrakers z Austarlii czy o czymś innym?

tam jest DBA

http://www.dba.com.au

Opublikowano

to nie jest DBA tylko EBC

450zł za sztukę to za duzo

Opublikowano

dawno nie widziałem B7ki na stalowce:D

Opublikowano

ale w te kolecka to ci rzczajhamulce S4 nie wejda :decayed:

Opublikowano
  • Autor

kółeczka mają ostatni sezon... szkoda mi było ich nie użyc skoro miały nówki gumy itp.

na zime będzie felga jak u Bajka... 17stka

co do stalówek - jakoś lubie czarne stalówki czyste.. :kox:

teraz to chodzi jak samochód stoi... a nie jakie kółko jest.

Opublikowano

owszem...stoi...

ale zeby to normalnie wygladało musi byc wlasciwe kolo

Opublikowano
  • Autor

Felga bedzie ta co była... 18stka tylko tyle że jasny grafit... d*py nie urywa ale gwint + 19stka to by było juz samobójstwo w PL na max.

pi razy drzwi tak:

dsc0287011.jpg[br]

plus dystans 8mm z przodu i 10-12 na tył.

Dopisany: 24 Kwiecień 2011, 21:53_________________________________________________nie mam jakoś weny co do kółek...ładne są z RS6 ale w 20 calach... a po za tym ciężko jakoś...

Opublikowano

w/g mnie za nisko i za duze ET

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.