Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHL] Folia carbon 3m -efekt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fajnie to wygląda, też koniecznie muszę sprawić sobie taką folię na panel od konsoli.. pękł mi chyba od słońca tuż koło radia :/ Fajna folia załatwi sprawę i wygląd będzie na plus :naughty: Kowi masz gdzieś link do swojej foli może? :wink4:

Ja używałem tej http://allegro.pl/3m-folia-srebrna-carbon-3d-srebrny-di-noc-30-x-100-i1674215105.html

Folia bardzo fajna, gość dogadany, doradził jak to obkleić, przesyłka ekspres :good:

Na dekory i popiołkę z tyłu wystarczyło 100x30 i jeszcze zostało

Opublikowano

:hi:

Też zastanawiam się nad oklejeniem dekorów i konsoli środkowej folią 3m tylko bardzo nie mogę się zdecydować którą wybrać :mysli:

zastanawiałem się nad grafitem ewentualnie coś jaśniejszego z palety 3m silver albo dark pewter lub biały.

Zamówiłem nawet próbki żeby zobaczyć jak to wygląda.

Może ktoś coś doradzi co by pasowało lepiej do mojego wnętrza?? :)

201107033353.jpg201107033354.jpg201107033355.jpg201107033357.jpgwzornik.jpg

Opublikowano

wedlug mnie CA-420 lub CA-421

najlepszy wybor

sam bardziej ku 421

chociaz 420 cos ala z S4

daj znaka na co sie zdecydowales i siakies foto po pracy

Opublikowano

CA 421 najlepszy według mnie :good:

Opublikowano

Chyba zamówię CA-420

CA-421 zbyt ciemny kolor i moim zdaniem zginie przy czarnej desce.

korci mnie jeszcze CA-419 lub CA-423(drugi od lewej na moich próbkach) co by rozjaśnić trochę wnętrze.

Opublikowano

ten drugi daje rade, ale konsoli tym nie obklejaj, same dekory tylko :good: a konsole potraktuj jakims czarnym matem :good:

Opublikowano

Ja okleiłem CA-418. Myślę, że 419 będzie za jasna. A ramkę jak najbardziej BLACK :good:[br]Dopisany: 04 Lipiec 2011, 17:15_________________________________________________Ale kiera i Recarosy miodzio :notworthy:

Opublikowano

Ja okleiłem CA-418. Myślę, że 419 będzie za jasna. A ramkę jak najbardziej BLACK :good:[br]Dopisany: 04 Lipiec 2011, 17:15_________________________________________________Ale kiera i Recarosy miodzio :notworthy:

Dzięki siara :)

zamówiana folia CA-420 jednak

Opublikowano

zamówiana folia CA-420 jednak

czekam na foty po montazu :)

te maja odcien jak listwy z S4 wiec moze byc ciekawie

ja jeszcze sie wacham zobacze jak to u ciebie wyjdzie

nie myslales zeby je polakierowac klarem po oklejeniu

z tego co chlopaki pisza folia lubi lapac rysy

Opublikowano

ta folia ma jedyny minus, nie ma połysku, i żadne lakiery w tym jej nie pomogą :gwizdanie: ja juz jej nie mam :decayed:

Opublikowano

Ja okleiłem CA-418. Myślę, że 419 będzie za jasna. A ramkę jak najbardziej BLACK :good:[br]Dopisany: 04 Lipiec 2011, 17:15_________________________________________________Ale kiera i Recarosy miodzio :notworthy:

Dzięki siara :)

zamówiana folia CA-420 jednak

Hyziek jak to ogarniesz to Cię odwiedzę żeby oblukać jak ta folia wygląda :decayed:
Opublikowano

ta folia ma jedyny minus, nie ma połysku, i żadne lakiery w tym jej nie pomogą :gwizdanie: ja juz jej nie mam :decayed:

Kowi probowales lakierowac??

Opublikowano

ta folia ma jedyny minus, nie ma połysku, i żadne lakiery w tym jej nie pomogą :gwizdanie: ja juz jej nie mam :decayed:

dlatego kupiłem drugie dekory do zabawy

co do rys to dekorów chyba aż tak często się niedotyka żeby bardzo pocharatać co innego w innych miejscach jak np. ramka wkoło biegów

wrazie czego wróci się do drewienka lub coś innego sie będzie kombinować :decayed:

Opublikowano

wlasnie chodzi o ramke wokol biegow

ale jak juz planuje ja lakierowac to nie zostawie reszty

w sumiem mam juz jeden dekor na probe musze jeszcze naruchac kawalek folii zeby go okleic i podjade do ziomkow zeby go prysneli lakierem bezbarwnym

zobaczymy czy pojawi sie polysk i jak to bedzie wygladac

ma ktos na zbyciu kawalek folii do oklejenia jednego dekoru tylnego?? :)

Opublikowano

Pokażcie jak wygląda oklejona listwa po otwarciu drzwi - na drzwiach i konsoli środkowej ;)

Opublikowano

Oto co ja stworzyłem :cool1:

DSC_0219_1280x768.jpg

Opublikowano

Oto co ja stworzyłem :cool1:

DSC_0219_1280x768.jpg

to jest CA-420 tak??

Opublikowano

hh

Oto co ja stworzyłem :cool1:

DSC_0219_1280x768.jpg

ja mam to samo +popielniczka poszła w karbon

Opublikowano

bardzo ładnie wyszło! popielniczke chyba s4 ma w carbonie oryginalnie :mysli:

Opublikowano

Oto co ja stworzyłem :cool1:

DSC_0219_1280x768.jpg

Całkiem całkiem, też bym taką wrzucił na konsole środkową ale obawiam się że może się gryźć z dekorami, a ich nie chce ruszać :confused4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.