Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHL] Folia carbon 3m -efekt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dekory zrobione :)

201107093377.jpg

Opublikowano

dawaj fotki na aucie :)

Opublikowano

a czy tak folia jest długotrwała ?pytam poniewaz słyszałem ze sie wyciera

Opublikowano

mam juz ja w aucie rok czasu i niema śladu zużycia. Konserwacja to woda i gąbeczka. i odkurzanie bo kurz wchodzi w dziurki tej foli i traci sie efekt. Wystarczy delikatnie odkurzaczem i jest miodzio :naughty:

Opublikowano

audi.jpg

Czy ktos moze to oklejał juz ? Ten kauczuk u mnie jest strasznie pozdzierany i trzeba z nim zrobic porządek. Chętnie bym to zrobil własnie to folie carbon ale boje sie iż wyjdzie nieądnie bo to jakby nie bylo nie jest równa powierzchnia...

a u mnie jest takie cudo :) w kolorze karoserii i żadnej ryski nie ma:

p1050953800x600.th.jpg

czy ktoś z kolegów też ma tak u siebie? Bo dopiero co kupiłem i nie wiem czy ktoś to prysnął sam czy takie wyszło z fabryki...

Opublikowano

audi.jpg

Czy ktos moze to oklejał juz ? Ten kauczuk u mnie jest strasznie pozdzierany i trzeba z nim zrobic porządek. Chętnie bym to zrobil własnie to folie carbon ale boje sie iż wyjdzie nieądnie bo to jakby nie bylo nie jest równa powierzchnia...

a u mnie jest takie cudo :) w kolorze karoserii i żadnej ryski nie ma:

p1050953800x600.th.jpg

czy ktoś z kolegów też ma tak u siebie? Bo dopiero co kupiłem i nie wiem czy ktoś to prysnął sam czy takie wyszło z fabryki...

Raczej pryskane, bo te "rączki" wychodzą w kolorze takim jak reszta plastików od dekorów w dół. Przynajmniej tylko takie do tej pory widziałem :gwizdanie:

Opublikowano

w takim razie zamawiam i ja pozniej pochwale sie efektem

Opublikowano
  • Autor

witam dawno tutaj nie zagladalem, widze sie temat troche rozwinal :)

mam pytanie: czy ciezko jest zdjac te listy z drzwi i przedniego panelu ???? Moze wzialbym sie za ich oklejenie :) pozdr.

Opublikowano

Z drzwi bardzo łatwo.Najgorzej tą dużą z panelu ale tragedii nie ma.Robota bardzo prosta i przyjemna.Efekt naprawdę :good:

Opublikowano

Z drzwi bardzo łatwo.Najgorzej tą dużą z panelu ale tragedii nie ma.Robota bardzo prosta i przyjemna.Efekt naprawdę :good:

no właśnie - z drzwiami jest bajka

a żeby dostać się do środkowej rozbieracie całą konsolę środkową czy macie jakiś patent?

Opublikowano

Ja nie rozbierałem.Jeden zerwałem, ten nad radiem (i tak nie jest potrzebny).Nie chciało mi się rozbierac całej konsoli

Opublikowano

Pytanie do tych co kleili dekory i panel i foli na to poszło?

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

ja zamówiłem prostokąt 30x150cm spokojnie wystaracza na dekory, panel od konsoli i popiołke, na same dekory 30x100cm daje rade.[br]Dopisany: 17 Lipiec 2011, 22:10_________________________________________________i efekt u mnie:

201107313416.jpg201107313419.jpg201107313410.jpg201107313414.jpg201107313415.jpg[br]Dopisany: 31 Lipiec 2011, 21:52_________________________________________________doszła też ramka wokół biegów

20110927063.jpg

Opublikowano

zjebiście to wygląda sam bedę obklejał ramkę wokół biegów i szykałem najlepszej folii :hi:

Opublikowano

Ja kupowałem na allegro od sprzedającego: GJK_styling

Opublikowano

ja zamówiłem prostokąt 30x150cm spokojnie wystaracza na dekory, panel od konsoli i popiołke, na same dekory 30x100cm daje rade.[br]Dopisany: 17 Lipiec 2011, 22:10_________________________________________________i efekt u mnie:

201107313416.jpg201107313419.jpg201107313410.jpg201107313414.jpg201107313415.jpg[br]Dopisany: 31 Lipiec 2011, 21:52_________________________________________________doszła też ramka wokół biegów

20110927063.jpg

Obklejałeś panel konsoli? Ten w okół radia, jak tak mógłbyś podrzuć fotkę ? :wink4:

Opublikowano

miałem w planie ale zmieniłem konsole na poliftową i tylko ramka wokoło biegów poszła, a teraz wyszło ze a4 też mam poliftową :wink4:

Opublikowano

ja zamówiłem prostokąt 30x150cm spokojnie wystaracza na dekory, panel od konsoli i popiołke, na same dekory 30x100cm daje rade.[br]Dopisany: 17 Lipiec 2011, 22:10_________________________________________________i efekt u mnie:

201107313416.jpg201107313419.jpg201107313410.jpg201107313414.jpg201107313415.jpg[br]Dopisany: 31 Lipiec 2011, 21:52_________________________________________________doszła też ramka wokół biegów

20110927063.jpg

30X150 wystarczy na oklejenie wszystkiego????? :blink: tzn wszystkie dekory, konsola, popiołka?

Opublikowano

No tak. ja okleiłem to co na fotkach czyli wszystkie dekory + ramka wokół biegów i został mi jeszcze kawałek gdzieś 30x40cm

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Przepraszam za odgrzanie, ale czy ktoś spróbował już po oklejeniu prysnąć je bezbarwnym lakierem ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.