Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHL] Folia carbon 3m -efekt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ewidentnie trzeba dokleić. I będzie super :thumbup1:

Opublikowano

Dolaczam sie do pytania odnosnie czarnego polysku folii, gdzie to kupione, moze jakis link ? a poza tym moze ktos wie czy taka folia idzie odswiezyc z zewnatrz uszczelki i te plastiki przy szybach ? bo u mnie juz powoli sie laciate robi i kombinuje czym to zrobic.

Opublikowano

Ja dzisiaj też oklejałem decory w czerwony carbon 3M

20130809_094915.jpg

20130809_094932.jpg

Jak będę miał założone na aucie a mam zamiar to zrobić jutro to cyknę więcej fotek.

Opublikowano

Całkiem fajny efekt z tym czerwonym carbon-em:thumbup:

Wysłane fujarko-kleparką PyRaS-a

Opublikowano

No i efekt końcowy.

Nocą:

20130811_232829.jpg

20130811_233635.jpg

20130811_233521.jpg

20130811_233718.jpg

20130811_233753.jpg

20130811_233052.jpg

20130811_233106.jpg

I za dnia

20130812_133258.jpg

20130812_133441.jpg

20130812_133510.jpg

20130812_133535.jpg

20130812_133626.jpg

20130812_134350.jpg

I jak się wam podoba efekt końcowy??

Tego czerwonego carbonu jeszcze troche mi zostało i zastanawiam się czy jeszcze coś okleić, konsole środkową z popielniczką czy za duże już tego czerwonego będzie, jak myślicie??

Opublikowano

Nic wicej nie oklejaj, jest dobrze

Opublikowano

Zostaw tak jak jest. Kiera prosi sie o wymiane na s :D

Opublikowano

Pięknie z tą czerwienią, mam czerwone autko i też tak muszę mieć :grin:

czy można kolego prosić o namiary gdzie taką folię można kupić i za ile ???

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Jak radzicie sobie ze znaczkiem quattro w dekorach przy obklejaniu folią ?:wink:

Opublikowano

Mój pomarańczowy Carbon :decayed: :

bikepics-2639476-full.jpg

bikepics-2639471-800.jpg

Opublikowano

a myslał ktos zeby prysnac ten karbon 3m bezbarwnym lakierem??

Opublikowano
a myslał ktos zeby prysnac ten karbon 3m bezbarwnym lakierem??

Nie ma takiej potrzeby, folia jest dość odporna na uszkodzenia :)

Opublikowano

Dokładnie. a do tego nie będzie czuć struktury, a tego byśmy nie chcieli :decayed:

Opublikowano

Bardziej chodziło mi o to by nadac mu polysku i zblizyc do ori wygladu

Opublikowano
Bardziej chodziło mi o to by nadac mu polysku i zblizyc do ori wygladu

Moim zdaniem wyglądałoby to wieśniacko, ori 3M jest ok :wink:

Opublikowano

Przecież w carbon'ie chodzi o strukturę, więc zepsułbyś cały efekt :facepalm:

Opublikowano

dotykacie tego pseudo ''carbonu'' czy tylko oglądacie ?

Opublikowano

Jak radzicie sobie ze znaczkiem quattro w dekorach przy obklejaniu folią ?:wink:

Opublikowano
Przecież w carbon'ie chodzi o strukturę, więc zepsułbyś cały efekt :facepalm:

a czy w ori decorach czujesz strukture carbonu .... zastanów sie to tylko folia a nie carbon ....:)

Opublikowano

Z resztą, zrobisz jak będziesz uważał..... I pochwal się spostrzeżeniami dla potomnych :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.