Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak rodzina i znajomi tolerują Waszą Pasję A4?


DeeJay_Kill

Rekomendowane odpowiedzi

Gość krzychuzzz

Moja od niedawna narzeczona nie ma nic przeciwko.Kiedys tylko krzywo na mnie patrzyła jak większość pieniędzy ładowałem w A4 zamiast odkładać na pierścionek :wink4:

Ciekawe co powie w czwartek (bo do Audiany wjeżdza sportowy zawias) jak jej troszkę tyłek wytrzęsie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem wam sczerze ze dawno temu nie poruszaly mnie audianki mialem przekonanie do HONDY i dalej w pewien sposob szanuje ta marke ale od momentu zakupu a4 zmienilem zdanie :kox:cala praktycznie kase wkladam w nia a moja dziewczyna to byla nawet zazdrosna o nia kazdy mysli ze mi odwalilo ale wiadomo ze jak ktos wsiadzie to zmienia zdanie!!!koles powiedzial ze on by nie kupil :audi: bo dla niego to autko do szpanu a dle mnie poprostu ono ma w sobie to cos:polew:!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na szczescie nie mam problemów bo moja kobita ma taką sama pasje czyli A4 :th: Czasami sie tylko sprzeczamy które z naszych :a4fan: jest wiekszym paździochem :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja generalnie auto bardzo lubi ale...

...mówi że się jej z niej źle wysiada :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na szczescie nie mam problemów bo moja kobita ma taką sama pasje czyli A4 :th: Czasami sie tylko sprzeczamy które z naszych :a4fan: jest wiekszym paździochem :polew: :polew:

tak sprzeczamy sie...... :D

i zawsze wychodzi na moje ze Twoje :audi: jest wiekszym pazdziochem..... :laghing2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja generalnie auto bardzo lubi ale...

...mówi że się jej z niej źle wysiada :decayed:

bo ma za długie nogi :decayed:

rach-ciach-ciach :decayed: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja generalnie auto bardzo lubi ale...

...mówi że się jej z niej źle wysiada :decayed:

bo ma za długie nogi :decayed:

rach-ciach-ciach :decayed: ?

z mojego też jej cięzko wysiadac ale to już z innego powodu :naughty::decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja generalnie auto bardzo lubi ale...

...mówi że się jej z niej źle wysiada :decayed:

bo ma za długie nogi :decayed:

rach-ciach-ciach :decayed: ?

z mojego też jej cięzko wysiadac ale to już z innego powodu :naughty::decayed: :decayed: :decayed:

Nooo...taki burdel (hmm...chyba dosłownie :decayed: ), że nie ma jak za klamkę złapać żeby wyjść :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowia ze mam chyba cos z glowa nie tak bo ciagle siedze czyszcze go i cos przy nim dlubie hehehe :polew: smiac mi sie chce jak to slysze :tongue4: to moja pasja i niewiem co im do tego :polew: ehheehhe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tata jezdzi Punto 2003r wiec on glosu nie ma ;]

nie moge ze smiechu :kox::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

zawsze jak pucuje niunie przed domem to ludzie mowia ze mi lakier odleci :cool:

dziewczyna wpieniala sie jak to na ulicy patrzalem na :audi:a teraz sama zastanawia sie nad kupnem mniejszego modelu A3!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam paru znajomych co nie lubią jak opowiadam o klubie - chyba się domyślacie jakiej marki mają auta :cool:

Druga część znajomych z zaciekawieniem się dopytuje co tam na forum i bardzo im się podoba jak im opowiadam co się tu dzieje :th:

A rodzinka super, żonka często sama czyta co tu wypisujecie :) tylko czasami się trochę złości jak o niej zapominam siedząc przed kompem :gwizdanie:

Generalnie duży pozytyw ze strony bliskich i znajomych :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko czasami się trochę złości jak o niej zapominam siedząc przed kompem :gwizdanie

Nooo...moja ma to samo :decayed: Syndrom zaniedbanej kobiety :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko czasami się trochę złości jak o niej zapominam siedząc przed kompem :gwizdanie

Nooo...moja ma to samo :decayed: Syndrom zaniedbanej kobiety :D

Ach te wieczory spędzane na forum :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja rodzinka reaguje normalnie. przywykli do tego ze dzien sie zaczyna i konczy na chociazby przegladzie forum. :cool: czasem mowia ze troszke przesadzam... ale... :gwizdanie:

p.s. :naughty: z tym przekonywaniem wszystkich do marki audi i nawet do konretnie a4 to uwazajcie... bo gdy za duzo sie przekona ludzie to po pierwsze braknie audi a po drugie to audi bedze musialo otwierac nastepne fabryki zeby wyrabiac z produkcja :gwizdanie: :gwizdanie: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...