Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Czarne fake S4 SPRZEDAM! z bólem serca :(


krzysiekTDI

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchaj ja kupowałem na miejscu w siedzibie ich firmy, natomiast fakt jest taki że nie mieli dostępne od ręki lecz z dnia na dzień.

Koszt można powiedzieć, że śmieszny bo za sterownik z wkładką i dodatkowym pilotem zapłaciłem 98 zł

Myślę że kwestia dogadania i mogą zorganizować wkładki do scyzoryka prostokątnego i tego jak ja mam banana :)

Jak cosik to mogę się u nich na miejscu dowiedzieć o dostępność bo mam do nich nie daleko jadąc do pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj ja kupowałem na miejscu w siedzibie ich firmy, natomiast fakt jest taki że nie mieli dostępne od ręki lecz z dnia na dzień.

Koszt można powiedzieć, że śmieszny bo za sterownik z wkładką i dodatkowym pilotem zapłaciłem 98 zł

Myślę że kwestia dogadania i mogą zorganizować wkładki do scyzoryka prostokątnego i tego jak ja mam banana :)

Jak cosik to mogę się u nich na miejscu dowiedzieć o dostępność bo mam do nich nie daleko jadąc do pracy.

o to masz juz 2ch klientow :good: dam cynk armiemu i solarowi :good: :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam kompletować graty żeby AHU trochę lepiej się odpychało, plany na przyszły sezon FMIC+BRD

Na razie wpadł w łapska kolektor dolotowy AWX+przejście EGR

f990d325e5919c03med.jpg

fe6bfc0da05cc635med.jpg

Edytowane przez krzysiekTDI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam AHU i ciekawi mnie ile ostatecznie ze swojej wyciągniesz :good:

też miałem takie plany, ale jak poczytałem ile problemów z wymianą turbiny to się poddałem :gwizdanie:

fura :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam AHU i ciekawi mnie ile ostatecznie ze swojej wyciągniesz :good:

też miałem takie plany, ale jak poczytałem ile problemów z wymianą turbiny to się poddałem :gwizdanie:

fura :kox:

W sumie jest to najdroższy 1,9 pod względem stosunku przyrostu mocy do nakładów finansowych :gwizdanie:

A nie myslałes o zrobieniu swapa na AWX :mysli: ostateczne koszty mogą wyjsc minimalnie większe, ale silnik o wiele lepszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam AHU i ciekawi mnie ile ostatecznie ze swojej wyciągniesz :good:

też miałem takie plany, ale jak poczytałem ile problemów z wymianą turbiny to się poddałem :gwizdanie:

fura :kox:

Wyników modów spodziewał bym się najwcześniej wiosna-lato 2012, na razie kompletuje graty.

też mam AHU i ciekawi mnie ile ostatecznie ze swojej wyciągniesz :good:

też miałem takie plany, ale jak poczytałem ile problemów z wymianą turbiny to się poddałem :gwizdanie:

fura :kox:

W sumie jest to najdroższy 1,9 pod względem stosunku przyrostu mocy do nakładów finansowych :gwizdanie:

A nie myslałes o zrobieniu swapa na AWX :mysli: ostateczne koszty mogą wyjsc minimalnie większe, ale silnik o wiele lepszy

Ja wiem czy najdroższy :mysli: w stosunku do AFN-a dochodzą tylko koszta zmiany sterowania turbiny, pewnie ok 1000 zł

O SWAP-ie motoru na AVF myślałem, koszta pewnie ok 6kzł a mając 216+program i kilka drobiazgów w obecnym silniku i parę gratów w garażu min. pompę od AFN-a którą przed montażem przerobię w Nadarzynie na 11mm. Najprawdopodobniej koszta SWAP-a na AVF+program będą większe niż dłubnięcie AHU na podobną moc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerobienie pompy to 1700zł :wink4: to juz cena za goły silnik AWX, sprzęglo klęknie to jest pewne, wiec kolejne 1700zł :wink4: (z dwumasem)

A z tym przerobieniem ukladu podciśnien dlatego uważam że jest to najdroższy silnik w tuningowania, noo poza 1Z, bo tam jeszcze komp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerobienie pompy to 1700zł :wink4: to juz cena za goły silnik AWX, sprzęglo klęknie to jest pewne, wiec kolejne 1700zł :wink4: (z dwumasem)

A z tym przerobieniem ukladu podciśnien dlatego uważam że jest to najdroższy silnik w tuningowania, noo poza 1Z, bo tam jeszcze komp

Wiesz sam jak to jest zabierając się za mody zawsze istnieje ryzyko wysrania się czegokolwiek.

Sam silnik AWX za 1700 zł + do tego osprzęt (PD+Turbulum+sprzęgło też nowe+ogarnięcie instalacji elektryczne+skrzynia biegów+zrobienie softu) stworzy kwotę na pewno większą niż wydłubanie z AHU ok 170 KM.

Inna kwestia że motor na PD jakim jest AWX czy AVF jest dużo bardziej rozwojową jednostką napędową i gdybym zaczął zabawę z tym autem dopiero dziś pewnie zrobił bym SWAP-a.

Jednak biorąc pod uwagę pewne mody które są już zrobione w moim siniku i graty leżące na półce w garażu lepiej zbliżyć się do okolic 160-170KM z obecnego napędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie tak pewne graty masz juz, ale to mniej niz połowa przed tobą :wink4:

Zoorientuj sie jak z przeróbka pompy teraz, bo jak ja przerabiałem to miał bogdan juz trudnosci z zoorganizowaniem cześci pod 11ke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie tak pewne graty masz juz, ale to mniej niz połowa przed tobą :wink4:

Zoorientuj sie jak z przeróbka pompy teraz, bo jak ja przerabiałem to miał bogdan juz trudnosci z zoorganizowaniem cześci pod 11ke

No zobaczymy jak wyjdzie, pompa którą mam od AFN-a na pewno i tak trafi do Nadarzyna przed montażem.

A tak swoją drogą to muszę kiedyś do was wpaść na jakiegoś spota, bo fajnie wasza ekipa wymodziła swoje B5 :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie tak pewne graty masz juz, ale to mniej niz połowa przed tobą :wink4:

Zoorientuj sie jak z przeróbka pompy teraz, bo jak ja przerabiałem to miał bogdan juz trudnosci z zoorganizowaniem cześci pod 11ke

No zobaczymy jak wyjdzie, pompa którą mam od AFN-a na pewno i tak trafi do Nadarzyna przed montażem.

A tak swoją drogą to muszę kiedyś do was wpaść na jakiegoś spota, bo fajnie wasza ekipa wymodziła swoje B5 :hi:

No w lubleskim to sie dzieje :naughty:, teraz mania czarnych sufitów :decayed: ostatnio w garwolinie zrobiliśmy spota :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli modzą się dekory w białej alkantarze, myślę że okolice weekendu ogarnę montaż.

1f1834438ffdd5a6med.jpg

fb073d21de9748demed.jpg

c24a0a3681eff5bemed.jpg[br]Dopisany: 26 Październik 2011, 20:57_________________________________________________zamontowane prezentują się tak, dodatkowo ramka konsoli środkowej zrobiona w czarny połysk

026fb539a8b5bb7fmed.jpg

bff018a0d6413ec5med.jpg

daa295057ebdc366med.jpg

4196b70bb6a53c7emed.jpg

Edytowane przez krzysiekTDI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wtorek Adela ląduje na kołki :confused4: a mi znowu wyleci parę $ groszy z kielni :decayed:

Do zrobienia mały przeglądzik:

-olej silnikowy

-olej w skrzyni biegów

-kpl. filtrów

-montaż kolektora awx+egr out

-silikonowe łączniki dolotu+ opaski gbs

-znowu podcieka p. chłodzący (tym razem tył głowicy, kruciec z dogrzewaczem) kpl. uszczelek -> + pompa wody cieknie :wallbash:

-świece żarowe silnik

-świece żarowe dogrzewacz

-uszczelka miski olejowej

-uszczelnienie depresora - podcieka oliwa

-uszczelka dekla zaworów + komplet pierdół montażowych

-uszczelniacz wału tył

-nowe kpl. sprzęgło, jeśli jest dwumas to kpl. od AWX, jeśli jednomas to może seria+Radzik (jeszcze nie zakupione)-> jest jednomas :decayed: wpada kpl. sprzęgło od Radzikowskiego

-nowe ślizgi przedniego zderzaka

-kpl. rozrząd + nowe popychacze

-welurowe dywaniki (naprawdę zajebiaszczej jakości)

5b71dc6b24f0f9d4med.jpg

a4ec8462583ff4d3med.jpg

Edytowane przez krzysiekTDI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-welurowe dywaniki (naprawdę zajebiaszczej jakości)

a4ec8462583ff4d3med.jpg

napisz skad brales dywany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-welurowe dywaniki (naprawdę zajebiaszczej jakości)

a4ec8462583ff4d3med.jpg

napisz skad brales dywany?

http://allegro.pl/dywaniki-welurowe-audi-a4-b5-od-94-00r-grube-12mm-i2066493969.html

Co do adeli to do listy dochodzą:

-pompa wody - cieknie

-kpl. rozrząd - i tak do zwalenia przy okazji pompy

-uszczelnienie depresora - podcieka oliwa

-uszczelnienie chłodniczki oleju

-kpl. sprzęgło wzmocnione u Radzikowskiego (okazuje się że AHU nie ma dwumasa tylko jednomas)

-niewielki luz na przegubie wewnętrznym lewym

-nowa oliwa do skrzyni biegów

Edytowane przez krzysiekTDI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-welurowe dywaniki (naprawdę zajebiaszczej jakości)

a4ec8462583ff4d3med.jpg

napisz skad brales dywany?

http://allegro.pl/dywaniki-welurowe-audi-a4-b5-od-94-00r-grube-12mm-i2066493969.html[br]Dopisany: 04 Luty 2012, 15:25_________________________________________________Co do adeli to do listy dochodzą:

-pompa wody - cieknie

-kpl. rozrząd - i tak do zwalenia przy okazji pompy

oj klamczuszek :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...