Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Moja Mała Ada na żyletki


Inkognito

Rekomendowane odpowiedzi

lakierowałem

[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 23:45_________________________________________________

100zł z wysyłką wink4, one są od anglika ale pasują do europy, co do podłączenia, musisz tylko doprowadzić do nich prąd, ja mam od postojówki wink4

przetrzymaj je troszkę dla mnie na dniach dam Ci znać jeśli wyrobie finansowo to bardzo chętnie je wezmę...

ok, wystawione są tylko w dziale sprzedam na forum :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę nad czymś takim. http://allegro.pl/tlumik-przelotowy-z-nierdzewki-awg-plaski-i1410719226.html

co myślicie?? będzie pasowało??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę nad czymś takim. http://allegro.pl/tlumik-przelotowy-z-nierdzewki-awg-plaski-i1410719226.html

co myślicie?? będzie pasowało??

odezwij się do Kowiego, on zakładał chyba takie coś do siebie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i przyszedł czas na malowanie :gwizdanie:

oto fotka z rozbiórki

http://img511.imageshack.us/img511/3200/sdc13934.jpg

będą fotki z przebiegu malowanka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie wiem prawdopodobnie w tym garażu ale bedzie bobrze przygotowany cały zlany wodą wiec nie powinno być źle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malując kiedyś busa mój kolega tez tak myślał... wszędzie folie, na podłodze woda a wyszło jak wyszło ogólnie nie był zadowolony, chodzi też o inne czynniki jak oświetlenie czy temp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a miał pojęcie o malowaniu??? :naughty: wiesz to podstawowe pytanie....

powiem tak widziałem auta które wyjechały z kabiny i wyglądały jak :sick3: i widziałem auta które wyjechały z takiego garażu i jak sie ktoś postara to jest w stanie zrobić to lepiej niż w kabinie... tylko trzeba chcieć... ja nie twierdze że będzie jak z fabryki ale dołożę wszelkich starań by było super. biorąc pod uwagę to że z drzwi przedniego zderzaka schodził mi lakier tylni zderzak był puknięty no i kilka parkingowych wgniotów... moim zdaniem po pomalowaniu będzie dużo lepiej niż przed :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robił to znany mi lakiernik mający pojęcie o malowaniu, no ale oby wyszło git :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będe sie bardzo starał :naughty: musi wyjść a jak nie to będę tak długo poprawiał aż bedzie :good: :good: :good:

[br]Dopisany: 06 Luty 2011, 21:18_________________________________________________mały postęp prac :naughty:

20110208031.jpg

z dnia na dzień przestaję sie martwić jak wyjdzie malowanie a zaczynam sie bać kto to poskłada :polew:

[br]Dopisany: 08 Luty 2011, 22:55_________________________________________________a no właśnie wie ktoś jak ściągnąć progi... i przeciwsłoneczniki w kabinie?? :embarrassed:[br]Dopisany: 08 Luty 2011, 22:56_________________________________________________kolejne postępy z malowania... :kox: :kox: :kox: az kusi by ją zostawić w tym podkładzie hehehe czarny mat :kox: :kox:

SDC13946.jpgSDC13947.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem pod wrażeniem smiley good

:hi:

no mogłem zrobić dach tez to bym ją poskładał i chociaż jakiś czas bym sobie w macie posmigał :tongue4:...[br]Dopisany: 13 Luty 2011, 14:53_________________________________________________14 luty a moja niunia sama rozebrana w garażu :facepalm: i dziś nic przy niej nie zrobiłem... aż mi głupio :wallbash:[br]Dopisany: 14 Luty 2011, 21:54_________________________________________________

SDC13993.jpgSDC13995.jpg

niestety zdjęcia nie oddają pełni efektu ale jak dla mnie :kox: jeszcze klamki i lusterka i listwy i będę ja składał no i będzie trzeba opić :polew::drunk:

[br]Dopisany: 23 Luty 2011, 11:17_________________________________________________poniedziałek będą foty po polerce :ad: i mam nadzieje że przyszły tydzień auto już poskładam :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem pod wrażeniem smiley good

:hi:

no mogłem zrobić dach tez to bym ją poskładał i chociaż jakiś czas bym sobie w macie posmigał :tongue4:...[br]Dopisany: 13 Luty 2011, 14:53_________________________________________________14 luty a moja niunia sama rozebrana w garażu :facepalm: i dziś nic przy niej nie zrobiłem... aż mi głupio :wallbash:[br]Dopisany: 14 Luty 2011, 21:54_________________________________________________

SDC13993.jpgSDC13995.jpg

niestety zdjęcia nie oddają pełni efektu ale jak dla mnie :kox: jeszcze klamki i lusterka i listwy i będę ja składał no i będzie trzeba opić :polew::drunk:

[br]Dopisany: 23 Luty 2011, 11:17_________________________________________________poniedziałek będą foty po polerce :ad: i mam nadzieje że przyszły tydzień auto już poskładam :kox:

:good: :good: :good: :good: :good:

Będzie kox jak ch... :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ją poskładam to będzie efekt jeszcze mam zamówiony ten daszek na tylną klapę i myślę nad jakąś ładną końcówką :naughty:

no i kolejny krok będzie SWAP :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ją poskładam to będzie efekt jeszcze mam zamówiony ten daszek na tylną klapę i myślę nad jakąś ładną końcówką :naughty:

no i kolejny krok będzie SWAP :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Co wrzucasz? AEB-a? :mysli: :mysli: :mysli:

A może AGB ? :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy co sie trafi bo mam kase na jeszcze jednego angola i mam zamówionego 1.8t i czekam aż mi go zwiozą... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idzie zarobić na takim angolu puszczonym na części? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Kolorek kox :notworthy:

Byłem dziś oglądać i nawet w sztucznym świetle się mieni a co to dopiero będzie na słońcu po polerce :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...