Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Moja szarlotka 131KM + wirus ledy, xenon, alu 18"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale koza wysoka....

Opublikowano

o zesz ty w morde.... gdzie jest gleba? czy to setup zimowy?

Opublikowano

gleba !! :gwizdanie:

ale wysoko stoi :naughty:

Opublikowano
  • Autor

na gwint trzeba miec troszke kasy...ale chetnie z kimś sie wymienie to moje zawieszenie 1BA na 1BE są chętni? :decayed:

Opublikowano

maluje fele masz niezły rant do popisu :cool1::naughty:

Opublikowano

autko :good: ja bym jeszcze tylko zmienił właśnie zawieszenie na 1BE i dał lekką sciemę ale taką delikatną na pierwszy, góra drugi poziom :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Nowe foto

01687a3dd05d45a0m.jpg

3d19ca0b5a8307a0m.jpg

4c68a1c0b5057cafm.jpg

9f6b9b64648b2dc4m.jpg

Opublikowano

Cóż, bez gleby 18" wyglądają komicznie. Wolałbym już 16". Ale przynajmniej lampy fajne :decayed:

Opublikowano

lampy :oklaski:

ale za ta kase mogles miec sprezyny :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

panowie rzuci sie na tył 4 worki cementu i bedzie gleba :D:afro:

Opublikowano
panowie rzuci sie na tył 4 worki cementu i bedzie gleba grin afro

a z przodu klamry z tesco :decayed:

Opublikowano

hmm piszesz że masz xenon :mysli: :mysli: a spryski gdzie są ? :evil:

Ledy bardzo ładne :good: niedługo ma mi przyjść folia do przyciemnienia lamp tylnych, małe rezanko i mam nadzieję że osiągnę zamierzony efekt :evil:

Opublikowano
  • Autor
panowie rzuci sie na tył 4 worki cementu i bedzie gleba grin afro

a z przodu klamry z tesco :decayed:

o to, to :D to sie nazywa mody tanim kosztem :D
Opublikowano

Hmm, dla mnie światełka ori są ładniejsze, tą folię też bym sobie darował...

Wiem coś na temat ori lampek, mimo że też mają swoje wady, póki co żaden tuning ani zamienniki co do jakości do nich się nie umywają... nawet Hella, która wypuściła serię tuningowa nie robi tych lampek w swoich zakładach i na lini OE...

Ale nad gustami się nie dyskutuje...

Szerokości i bezawaryjności...

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

od ostatniego czasu audi dostało teraz nowe LEDowe podświetlenie tablic rejestracyjnych

20110309140.jpg

i chipa bo jak pojechałem zmierzyc serie to wyszło ze mam 121KM ;/ więc postanowiłem go zachipowac o 20-30% jednym słowem idzie pieknie :)

Opublikowano

od ostatniego czasu audi dostało teraz nowe LEDowe podświetlenie tablic rejestracyjnych

20110309140.jpg

i chipa bo jak pojechałem zmierzyc serie to wyszło ze mam 121KM ;/ więc postanowiłem go zachipowac o 20-30% jednym słowem idzie pieknie :)

:mysli: gdzie chipsowałeś?
Opublikowano
mysli gdzie chipsowałeś?
więc postanowiłem go zachipowac o 20-30% jednym słowem idzie pieknie smiley

pewnie alledrogo.pl

Opublikowano
  • Autor

a u kolegi on chipował juz 3 razy swoja alfe 2,4 i teraz passata 4x4 zachipowął swojego na 180KM :D[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2011, 20:58_________________________________________________nie ma on po prostu dostęp do strony skąd pobiera programy

Opublikowano

a u kolegi on chipował juz 3 razy swoja alfe 2,4 i teraz passata 4x4 zachipowął swojego na 180KM :D[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2011, 20:58_________________________________________________nie ma on po prostu dostęp do strony skąd pobiera programy

szykuj się na burzę musssgooff, zaraz Cię zjada :polew:
Opublikowano

a u kolegi on chipował juz 3 razy swoja alfe 2,4 i teraz passata 4x4 zachipowął swojego na 180KM :D[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2011, 20:58_________________________________________________nie ma on po prostu dostęp do strony skąd pobiera programy

:shocked: :shocked: Płaciłeś coś za "chipowanie" czy robota przy flaszce? :decayed: Na hamowni po zabiegu byłeś? :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.