Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AKE] ANALIZA LOGÓW GRUPY 011


baki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w ostatnim czasie bardzo pogorszyły się osiągi mojego auta. Zaraz po zrobieniu chipa przyspieszenie do 100km/h wyniosło około 7s. Po paru dniach auto jakby dostało muła. Na niskich obrotach nie przyspiesza. (W tej chwili jest około 8s do 100km/h).

Dodam też, że zmieniałem ostatnio tzn po chipsie olej. Na bańce była data 2010-01-20 - czy to nie jest czasem data ważności oleju ?

Poczytałem trochę na forum i zacząłem od analizy przepływki, w której to doczytałem się, że w pierwszej kolejności loguje się grupę 011 i tu od razu powstał problem. Zadane ciśnienie nie jest generowane przez turbinę w niskich obrotach. Proszę o analizę logówań !!!

http://img842.imageshack.us/img842/5193/bakiu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 - nie ma szans zebys mial ponizej 7s w AKE :tongue4:

Po 2 - zrob logi zgodnie z instrukcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrob komplet logow, to zobaczymy co tam niedomaga. Z zalaczonych mozna stwierdzic ze późno wstaje. Moze to chip? Czyja to robota?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 - nie ma szans zebys mial ponizej 7s w AKE :tongue4:

Po 2 - zrob logi zgodnie z instrukcja

No to musisz uwierzyć. Na oponach 205/55/16 zaraz po chipie mierzone po przejechaniu około 5km po porannym odpaleniu zimnego silnika :P[br]Dopisany: 05 Sierpień 2010, 21:54_________________________________________________

Zrob komplet logow, to zobaczymy co tam niedomaga. Z zalaczonych mozna stwierdzic ze późno wstaje. Moze to chip? Czyja to robota?

Ale zaraz po chipie było super - około tygodnia jeździełm i było naprawdę nieźle. 1 2 3 4 5 i 180 ani się obejrzałem. Problemy zaczęły się gdy wracałem do Warszawy dzień po wymianie oleju tak gdzieś w połowie drogi na 50-tym km-trze pocuzłem, że nie zbiera się tak dobrze jak wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 - nie ma szans zebys mial ponizej 7s w AKE :tongue4:

Po 2 - zrob logi zgodnie z instrukcja

No to musisz uwierzyć. Na oponach 205/55/16 zaraz po chipie mierzone po przejechaniu około 5km po porannym odpaleniu zimnego silnika :P[br]Dopisany: 05 Sierpień 2010, 21:54_________________________________________________

Zrob komplet logow, to zobaczymy co tam niedomaga. Z zalaczonych mozna stwierdzic ze późno wstaje. Moze to chip? Czyja to robota?

Ale zaraz po chipie było super - około tygodnia jeździełm i było naprawdę nieźle. 1 2 3 4 5 i 180 ani się obejrzałem. Problemy zaczęły się gdy wracałem do Warszawy dzień po wymianie oleju tak gdzieś w połowie drogi na 50-tym km-trze pocuzłem, że nie zbiera się tak dobrze jak wcześniej.

Zrob kompletne logi to sie zobaczy :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie komplet logów bedzie rozmowa... a poki co klodeczka. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...