Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Problem z nawiewem


ml0dy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam problem z nawiewem w A4 B5 na nogi oraz na przednią szybę nawiew działa poprawnie, gdy ustawiam nawiew na nogi wieje na szybę.

Audi nie posiada klimatyzacji tylko zwykłe pokrętło plastikowe być może ktoś miał ten sam problem i wie jak to naprawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączę i ja choć u mnie sie pojawiło troszkę coś innego. Mam climatronik i jak mam na auto to nie dmucha z kratek na desce. :wallbash: Wiatrak zasuwa bo słychać ale nie dmucha. Ale jak włączę manualnie po prawej stronie to jest ok. Jakąś adaptacje klap trzeba robić żeby działało ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mam do końca rację, ale czytałem gdzieś że jak jest na AUTO to klimatronik sam decyduje gdzie ma dmuchać. Także może być że akurat zdecydował żeby dmuchać np na szybę a nie z kratek? Najlepiej niech się wypowie spec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączę i ja choć u mnie sie pojawiło troszkę coś innego. Mam climatronik i jak mam na auto to nie dmucha z kratek na desce. :wallbash: Wiatrak zasuwa bo słychać ale nie dmucha. Ale jak włączę manualnie po prawej stronie to jest ok. Jakąś adaptacje klap trzeba robić żeby działało ok?

Nie wiem czy mam do końca rację, ale czytałem gdzieś że jak jest na AUTO to klimatronik sam decyduje gdzie ma dmuchać. Także może być że akurat zdecydował żeby dmuchać np na szybę a nie z kratek? Najlepiej niech się wypowie spec.

Specem nie jestem ale mam tak samo i wygląda że tak poprostu jest skonstruowany climatronik. W kilku przypadkach które widziałem tak jest więc uznałem że jest to normalne. Dlatego nie przejmujcie się gdyż tez myślałem że powinno byc inaczej. Robiłem adaptacje klap i jest jak było więc jest :good:

Witam,

mam problem z nawiewem w A4 B5 na nogi oraz na przednią szybę nawiew działa poprawnie, gdy ustawiam nawiew na nogi wieje na szybę.

Audi nie posiada klimatyzacji tylko zwykłe pokrętło plastikowe być może ktoś miał ten sam problem i wie jak to naprawić?

Ktos kiedyś mówił że jak niema klimatronika to te wszystkie klapy są sterowane linkami. A jesli tak jest to trzeba szukać jakiejś mechanicznej usterki w samym mechaniźmie klap. Za te linki sobie obciąć nic nie dam bo to tylko zasłyszane bo osobiście mam climatronik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli w wersjach bez klimatronika i tej wersji sie trzymajmy są linki czy siłowniki czy ktoś kiedyś kiedyś to rozbierał bo mi nawiew na nogi nie działa tylko dmucha na szybę nigdy tego nie rozbierałem i proszę o jakieś wskazówki...

Zdj_cie0099.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie widziałem na oczy wersji bez klimatronika wiec nie pomogę z tym pytaniem ale tak kiedyś ktos się wypowiadał że niby sa linki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...