Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

też z nim gadałem i "pitoli" że chce mieć auto do codziennej jazdy i nie będzie silnika ruszał żeby się nic nie srało - ale jak on wytrzyma bez ciągłego naprawiania auta to ja nie wiem :grin:

Opublikowano

Niestety takie sa koszty, w zestawie praktycznie wszystko nowe i dobrej jakosci

Opublikowano

Dev popracuj nad tym napisem bo wygląda kiepsko.

Opublikowano

A weź Ty spier.......

Ten napis popsuł mi najwiecej nerwow. Szablon po przyklejeniu do zaciskow i po pokryciy farba od razu sie łuszczy

Opublikowano

no to jak postepy ze swapem? :naughty::grin:

silnik juz siedzi, czy nosb sie obija? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Wczoraj dostałem info, że koń już zawisł :decayed::decayed:

Opublikowano
A weź Ty spier.......

Ten napis popsuł mi najwiecej nerwow. Szablon po przyklejeniu do zaciskow i po pokryciy farba od razu sie łuszczy

Trzeba było brać te szablony co miałem i problem miałbyś rozwiązany :wink:

Opublikowano
Czekam na dalszy rozbój sytuacji:decayed:
Jakieś postępy w swapowaniu??

misiu pysiu,cały twój udział w temacie swap 2.7BiT:grin:

skoro rozmowe na temat hamulców nazywasz pitoleniem,to jak to nazwiesz

Zbiłes już konia czy dalej bijesz i się rajcujesz ze znalazłeś dwa moje cytaty:jerk:

dla jasności to było w żarcie a jak ci przeszkadza ze ciekawią mnie postępy w tym temacie to twój problem

---------- Post dopisany at 16:40 ---------- Poprzedni post napisany at 16:32 ----------

Wczoraj dostałem info, że koń już zawisł :decayed::decayed:

W końcu jakieś niusy. Będzie seria jak pisze kolega czy chociaż jakiś remap?

Opublikowano
  • Autor

Narazie tylko remap.

Na przyszly sezon wydech i zobaczymy co jeszcze.

Opublikowano

fajny ten hebel, dużo lepiej wygląda niż ten z s4, sam taki chciałem ale niskie et felgi żeby to upchać mnie troszkę zniechęciło

Opublikowano
sam taki chciałem ale niskie et felgi żeby to upchać mnie troszkę zniechęciło

raczej wysoki

Opublikowano
Narazie tylko remap.

Na przyszly sezon wydech i zobaczymy co jeszcze.

Wydech to podstawa przy V6 co ja bym dał żeby do mojego Magnaflow dorzucić 2.7bit dopiero pięknie by to grało :slina:

Bedzie ładnie mruczec:decayed: trzymam kciuki

Opublikowano

eeeee tam....z nierdzewki "wyciosam" .... :wink:

Opublikowano
  • Autor

Moje ET43 podejdzie bez żadnych zmian??

Opublikowano

dopiero teraz zaczałes sie martwić ???? :grin:

Opublikowano
  • Autor
:grin::grin::grin::grin:
Opublikowano

będzie ok

Opublikowano

sugerwoałem się spasowaniem flyera, on miał dtmy tak jak ja et43 i mu nie weszły, musiał dystans 1cm zakładać, więc te 33

Opublikowano
Moje ET43 podejdzie bez żadnych zmian??

nie

Opublikowano
Czekam na dalszy rozbój sytuacji:decayed:
Jakieś postępy w swapowaniu??

misiu pysiu,cały twój udział w temacie swap 2.7BiT:grin:

skoro rozmowe na temat hamulców nazywasz pitoleniem,to jak to nazwiesz

Zbiłes już konia czy dalej bijesz i się rajcujesz ze znalazłeś dwa moje cytaty:jerk:

dla jasności to było w żarcie a jak ci przeszkadza ze ciekawią mnie postępy w tym temacie to twój problem

znalazłem twoje dwie wypowiedzi,nie cytaty,cytatami stały sie,gdy je przytoczyłem,czyli z a c y t o w a ł e m,ale to tak na marginesie,zawsze warto sie czegos nowego dowiedziec,prawda:decayed:,a znalazłem tylko to,gdyz nic innego w temacie nie napisałeś,tak dla jasności:whistling:,a co do drugiej części twojej wypowiedzi,to nie mi cos zaczęlo przeszkadzać,tylko tobie:wink:,natomiast,co do tekstu z waleniem konia,chyba dwoje dorosłych facetów nie powinno w ten sposób z sobą rozmawiać,nie uważasz,trzymaj jakis poziom:cool1:

Moje ET43 podejdzie bez żadnych zmian??

nie

upss:decayed:

Bieniek szacował koszta sumiennie,ale jednak chyba cos dojdzie:whistling::grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.