Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bordo pocisk!!!


michalmaximus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam oto moja druga już Niunia w przerwie miałem Mazde 6 ale to był błąd i wracam do korzeni.

- silniczek ANB 1.8 turbo 150KM

- przebieg 163 tysie - sprawdzałem w Aso

- grzane fotele ( kubełki) :)

- ksenon oczywiscie własny już jest

- 18calowe fele a na nich laczek 225/40

- no i lusterka , nakładki to nie są więc muszą być ori?

IRRJ0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega na GST to ze starogardu?;)

blisko mnie ;)

furka :kox: fajny silnik szkoda tylko ze nie w Q

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladna sztuka. Rok temu stala na allegro pamietam ja tylko nie wiem czy do tej pory czy miala juz jakiegos wlasciciela. Bezawaryjnosci!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladna sztuka. Rok temu stala na allegro pamietam ja tylko nie wiem czy do tej pory czy miala juz jakiegos wlasciciela. Bezawaryjnosci!!

Byla byla... i ktos jej bardzo duzo nawytykal w zakupie kontrolowanym. Podejrzewam ze od tamtej pory nie zmianiala wlasciciela bo fotki w ogloszeniu byly ciagle takie same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie byla ale nikt sie nie fatygowal sprawdzac VINU . rzeczywiscie przod malowany sprawdzalem miernikiem maska okolo 300 błotniki 200, vag pokazuje błąd 16825, brak oznaczen z tyłu na klapie z powodu reklamacji z uwagi na korozje robione w serwisie AUDI w niemczech ,ogólnie serwisowany do sierpnia 2008 , 123tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie byla ale nikt sie nie fatygowal sprawdzac VINU . rzeczywiscie przod malowany sprawdzalem miernikiem maska okolo 300 błotniki 200, vag pokazuje błąd 16825, brak oznaczen z tyłu na klapie z powodu reklamacji z uwagi na korozje robione w serwisie AUDI w niemczech ,ogólnie serwisowany do sierpnia 2008 , 123tys.

Jak dobrze sprawdziles to swietnie. Czasem jakis pedant przestraszy sie drugiego lakieru albo odbrobiny szpachli i obsmaruje autko w ZK. A nie wiadomo co sie z autem stalo. Czasem warto wziac mimo ze cos bylo robione. Prawdziwych bezwypadkow jak na lekarstwo. Sam swiadomie kupilem audi ktore kiedys mialo jakas przygode z przodu... nie zaluje do tej pory i nawet nie mysle sprzedawac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...