Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bordo pocisk!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam oto moja druga już Niunia w przerwie miałem Mazde 6 ale to był błąd i wracam do korzeni.

- silniczek ANB 1.8 turbo 150KM

- przebieg 163 tysie - sprawdzałem w Aso

- grzane fotele ( kubełki) :)

- ksenon oczywiscie własny już jest

- 18calowe fele a na nich laczek 225/40

- no i lusterka , nakładki to nie są więc muszą być ori?

IRRJ0.jpg

Opublikowano

Ładne kółka, też mam takie :naughty:

Opublikowano

ja bym jeszcze glebę konkretną zrobił, bo jakoś wysoko.

Opublikowano
  • Autor

-nie wiem czy to obudowy z allegro, auto mam od paru dni , wiem tylko że lustra są jednakowej wielkości.

Opublikowano

kolega na GST to ze starogardu?;)

blisko mnie ;)

furka :kox: fajny silnik szkoda tylko ze nie w Q

Opublikowano

bajka :kox:

Opublikowano

ładna ;) słuszny silnik ;)

Opublikowano

jeszcze nie dawno jak się nie mylę stała na allegro

ładna :good:

Opublikowano

Ladna sztuka. Rok temu stala na allegro pamietam ja tylko nie wiem czy do tej pory czy miala juz jakiegos wlasciciela. Bezawaryjnosci!!

Opublikowano

Ladna sztuka. Rok temu stala na allegro pamietam ja tylko nie wiem czy do tej pory czy miala juz jakiegos wlasciciela. Bezawaryjnosci!!

Byla byla... i ktos jej bardzo duzo nawytykal w zakupie kontrolowanym. Podejrzewam ze od tamtej pory nie zmianiala wlasciciela bo fotki w ogloszeniu byly ciagle takie same.

Opublikowano
  • Autor

faktycznie byla ale nikt sie nie fatygowal sprawdzac VINU . rzeczywiscie przod malowany sprawdzalem miernikiem maska okolo 300 błotniki 200, vag pokazuje błąd 16825, brak oznaczen z tyłu na klapie z powodu reklamacji z uwagi na korozje robione w serwisie AUDI w niemczech ,ogólnie serwisowany do sierpnia 2008 , 123tys.

Opublikowano

faktycznie byla ale nikt sie nie fatygowal sprawdzac VINU . rzeczywiscie przod malowany sprawdzalem miernikiem maska okolo 300 błotniki 200, vag pokazuje błąd 16825, brak oznaczen z tyłu na klapie z powodu reklamacji z uwagi na korozje robione w serwisie AUDI w niemczech ,ogólnie serwisowany do sierpnia 2008 , 123tys.

Jak dobrze sprawdziles to swietnie. Czasem jakis pedant przestraszy sie drugiego lakieru albo odbrobiny szpachli i obsmaruje autko w ZK. A nie wiadomo co sie z autem stalo. Czasem warto wziac mimo ze cos bylo robione. Prawdziwych bezwypadkow jak na lekarstwo. Sam swiadomie kupilem audi ktore kiedys mialo jakas przygode z przodu... nie zaluje do tej pory i nawet nie mysle sprzedawac.

Opublikowano

Fajna!Daj więcej fotek.

Opublikowano
:good: :good: :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.