Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] r16

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

panowie napiszcie co o tym myslicie mam okazje kupic takie fele ROZSTAW 5x112

PRZÓD - 9’’ x 16’’- ET 50

TYŁ - 9’’ x 16’’- ET 50

opony 205/55/16

Opublikowano
  • Autor

nie bedzie nic haczyc

Opublikowano

dystanse do tyłu i do przodu po 15 do 25mm minimum i strasznie szeroka fela do tej oponki bedzie baaardzo naciagnieta :) germen stajl

Opublikowano

strasznie szeroka fela do tej oponki bedzie baaardzo naciagnieta :) germen stajl

oj będzie :shocked:

Opublikowano

martin a widziales te felgi na zywo z zalozonymi oponami ?

jak na germana to troche za wysoka guma

pozatym potrzebna duza gleba, na ori zawiasie nawet nie podchodz bo wyjdzie kaszana niesamowita

Opublikowano
  • Autor

tak to wyglada ,problem w tym ze ja niechce obnizac narazie autka ,a powiedzcie mi czy cos bedzie haczyc jak je zaloze bez dystansow i czy nie bedzie problemow

6cb23a2554c9a414m.jpg

Opublikowano

Powodem tak duzego et tych felg jest zapewne tak szeroki rant. Spróbuj je zalozyc jak masz taka mozliwosc i przetestuj czy wszystko bedzie ok.

Opublikowano
  • Autor

kupilem jednak 17 fele hehee

Opublikowano
kupilem jednak 17 fele
dawaj foty bedziemy oceniać z lekką szyderą oczywiscie ;)
Opublikowano

fele 9x16 to raczej do A8, albo mesia Sklasse, bo tam jest większe koło i szersza opona może być, dobrze że kupiłeś 17 :evil:

Opublikowano
  • Autor

mam 8,5j et30 ale co z zawiecha

Opublikowano

mam 8,5j et30 ale co z zawiecha

No lekka gleba by się przydała, przynajmniej -30 mm :thumbdown:

Opublikowano

8,5 to dość szeroka felga, jakie masz oponki?

Opublikowano
  • Autor

bez opon ale chce kupic 205/45

Opublikowano

ja mam na 8" 225 i jest kicha :thumbdown:

Opublikowano

rob, bo zapewne masz albo dunlopa, ktory zawsze oszukuje w szerokosciach opon, albo opony jakiejkolwiek marki z bieznikiem w ksztalcie V, one wszystkie tez sa zawsze wezsze niz asymetryczne.

co do 17" i 8,5j szerokosci to najlepszym kapciem bylby 235/45/17, chyba ze pojdziesz w wyglad a nie praktycznosc, czyli kupisz opony z bieznikiem V, to szukaj jakichs 245 lub 255 ........

a moze lubisz german stajl, i celowo wybierasz 205/45/17 ........

Opublikowano

rob, bo zapewne masz albo dunlopa, ktory zawsze oszukuje w szerokosciach opon, albo opony jakiejkolwiek marki z bieznikiem w ksztalcie V, one wszystkie tez sa zawsze wezsze niz asymetryczne.

niestety tak, mam Toyo PROXES T1R :disgust:

Opublikowano
  • Autor

zdecydowanie geramn stajlllllllll :th: :th: :th:[br]Dopisany: 27 Sierpień 2007, 16:15 _________________________________________________c6a2fde579bff4c8.jpg

7f249dcaa52357c9.jpg

felunie zalozone opony 215/45 fele 8.5j et 30 17stki :decayed: :decayed: :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.