Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Aparat do 600zł


Rekomendowane odpowiedzi

Siemaneczko!

Jaki byście polecili aparacik w cenie ok. 400zł? szukałem tematu i było do 500zł ale z poprzednich lat tematy..

Lubię pstrykać fotki, makro itp, większość fotek za dnia ale zawsze mi brakowało dobrego flesza, więc i on by się w miarę dobry przydał. miłoby było jakby była funkcja kamery z głosem ale niekoniecznie :good:

kurde znalazłem wątek podemną :gwizdanie: no ale za późno.. mimo wszystko proszę o pomoc :hi:

Mała zmiana - cena do 600zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-> bardzo fajny aparacik, znajomy ma http://allegro.pl/item1173561395_canon_ixus_100_is_sd780_sdhc_4gb_aku_lad.html

-> ten też można śmiało polecić http://allegro.pl/item1175358263_aparat_fuji_finepix_s1600_12_2_15x_720p_panorama.html

na temat innych się nie wypowiadam bo nie znam innego w tej cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze może mi powiesz, na co zwrócić głównie uwagę przy zakupie? [br]Dopisany: 10 Sierpień 2010, 22:41_________________________________________________wybór padł na SONY DSC-S2100 :gwizdanie:

fajnie fotki strzela, mało opcji manualnych jest w porównaniu do mojego panasonika poprzedniego, ale ma jakieś unowocześnienia jak wykrywanie twarzy/uśmiechu. 460zł zapłaciłem w sklepie bez karty pamięci - bo mam swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze może mi powiesz, na co zwrócić głównie uwagę przy zakupie? [br]Dopisany: 10 Sierpień 2010, 22:41_________________________________________________wybór padł na SONY DSC-S2100 :gwizdanie:

fajnie fotki strzela, mało opcji manualnych jest w porównaniu do mojego panasonika poprzedniego, ale ma jakieś unowocześnienia jak wykrywanie twarzy/uśmiechu. 460zł zapłaciłem w sklepie bez karty pamięci - bo mam swoją.

ja mam starszy model-super aparaty będziesz zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam starszy model-super aparaty będziesz zadowolony

mimo wszystko stary aparat też naprawię.. miał 6.0MPx i wg. mnie nie ma prawie różnicy między tym co ma 12.1MPx. no ale to nie od tego zależy jakoś fotek :tongue4: flesz lepszy, nie ma opcji typowego makro, ale można dostosować ostrość. pokażę kilka fotek w odpowiednim wątku później :good: ale folmy są chyba bez dźwięku... :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepłaciłeś.Ten aparat z wysyłką kurierem kosztuje 380zł.Miałbyś jeszcze na kartę , pokrowiec i piwo :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że cena była wyższa, ale brałem go w ratach u nas na 0% (bo procent jest wliczony w cenę :gwizdanie: ).. potrzebne było kilka gratów AGD na już a nie było czasu ganiać do ostrowa czy do wrocławia, więc aparat wziąłem dodatkowo :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam FUJI F40 fd bateria trzyma super fotki tez są wypasione mam w domu 4 aparaty, panasonica, samsunga, Olympus'a kosztował on 800zł i powiem szczerze że FUJI FILM robi z nich najlepsze fotki szczególnie różnicę widać w nocnych fotkach. Jak kupisz to na pewno będziesz zadowolony i to bardzo.

http://allegro.pl/item1186134623_fuji_f40_fd_nowy.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, no już i tak jest za późno. mimo wszystko następnym razem kupowałbym panasonic lumix. pasował mi - dużo opcji manualnych.. fajny :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym teraz kupil Fuji Film f30 tylko trzeba by gdzieś szukać, ma pełnego manuala i robi fotki na wysokim poziomie jak na kompakta no ale trzeba by szukać pewnie używanego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...