Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] s-line po modach u Aligatora

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:> silnik AVF rocznik 2002 ori przebieg 265tys

bylo 131 km,a jest po modzie u Aligatora w Tychach 163,7km i 378,2Nm , ale powoli przestaje wystarczac

pakiet wewnetrzny s-line

grzane taborety

navi juz po polsku z mapa polski i czech

pakiet oswietleniowy

felgi od audi A3 sportback i opony continental 225/45/17

zawias s-line

telefon

zmieniarka na 6 plyt

dwustrefowy klimatronic

wszystkie szybki w oryginale

xenon

6 biegow

itd

narazie jedna usterka- nie dziala wycieraczka tylna,ale to chyba nic nowego w tym modelu

nL0I0.jpg

PzDbr.jpg

RNS6r.jpg

nLn9i.jpg

PAq4i.jpg

Opublikowano

ze zdjęciami to się nie wysiliłeś :)

ładne autko i już program masz za sobą :)

Opublikowano
  • Autor

fakt te zdjecia to lipa

Opublikowano

Co to masz za adapter do telefonu ? Do jakiego modelu ?

Szkoda że stara Navi, ale fajnie że szczotkowane aluminium.

Program mniej wiecej taki jak u mnie. Ja chciałem delikatny i bezdymny i właśnie taki mi wyszedł. 165KM i 380Nm.

Opublikowano

fakt te zdjecia to lipa

zrób pare fajnych fatek na spokojnie i wrzuć to kazdy obejrzy to Twoje cudo

Opublikowano
  • Autor

adapter jest do nokii.Fajnie działa - kiedy kluczyk jest w stacyjce to dzwoni w aucie ale jak wyciagne klucz to dzwoni komorka w kieszeni.A co do zdjec jak znajde chwilke to zrobie lepsze

Opublikowano

Do nokii ale jakiego modelu ?

Opublikowano
  • Autor

nokia 6090

zrobilem kilka zdjec - moze ktos sie wypowie?

U27T9.jpg

qw3N0.jpg

wvocJ.jpg

U2OhA.jpg

qwsJr.jpg

wvPEi.jpg

qwZ9i.jpg

U3jIr.jpg

qxpAS.jpg

Opublikowano

Fajne wyposazenie :good:

Opublikowano

foteliki takie jak u mnie :>

ladniutka :) zadbana :good:

kiedys mialem takie felgi :gwizdanie: ET 52 masz dystanse :cool1:

Opublikowano

ET 52

a nie czasem ET 56? takie ET ma A3, a te felgi są z A3 8P z wersji Ambition..

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

narazie dystansow nie zakladalem bo jestem na etapie próbowania ET56 i jak dotad wszystko jest ok.Nic nie stuka ,nie ociera tylko jakby felgi szybciej sie brudza od pyłu z klocków.Zastanawiam sie nad zalozeniem dystansow 20mm .[br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 18:05:18_________________________________________________zalozylem wreszcie dystansy 20mm i jak narazie nawet niezle sie jezdzi tylko w koleinach trzeba mocniej trzymac kierownice.

felgi ET56 ,a opony 225/45/17

uQFh9.jpg

uR5IJ.jpg

uRnaJ.jpg

mysle,ze wyglad znaczaco sie poprawil ,ale moze wy sie wypowiecie?

Opublikowano

Ładna i zadbana. Wewnętrzny pakiet S-Line z fabryki :good: Generalnie sporo dodatków :decayed:

Co do zawieszenia - trochę wysoko siedzi, czy aby na pewno jest to 1BV?

Opublikowano
  • Autor

a jak to sprawdzic?czy to 1BV

Opublikowano

na wlepce z tyłu. W kodach będzie wydrukowane: 1ba/1be/1bv

Opublikowano
  • Autor

jest na wlepce 1BV

Opublikowano

a jak to sprawdzic?czy to 1BV

Masz w kodach wyposażenia (wlepa) 1 BA, 1BE albo 1BV
Opublikowano

podoba mi się ten kombiak :naughty:

chipowanie silnika z takim przebiegiem to chyba lekkie ryzyko czy nie ?

Opublikowano
  • Autor

chipa robil mi polecany przez forumowiczow aligator i jak dotad nic zlego sie nie dzieje.Bylem u niego niedawno na diagnostyce i wszystko jest ok.

Opublikowano

Ładny avant, muszę pomyśleć nad ta mocą u mnie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.