Wrazenia na i po zlocie - hot line

Hugo

Murzyn siostra daje radę :polew:

ctv

kurde nie ma sie co smiac Oniak malo co mnie nie wykastrowal

to on tym szpadlem chciał Cię kastrować czy ubić ?? :polew:

bardzo sie wzruszylem ,jak kazdy dziękowal za fachowe rady,obiecuje nadal pomagac na forum

:polew:

Alan na nastepnym zlocie robi wszystkim programy za FREE, oczywiscie bez dymu :D

tyle że z każdego auta wyciągnie dla siebie to takie małe czarne i "sukę" u tych co mają quattro :polew:

Serdeczne podziękowania orgianizatorom z Taktusiem na czele. Podrufffka i podziekowania dla uczestników za wyjątkowy klimat i wrażenia.

Fotki proszę umieszczać tu:

jak mi się ślipia otworza to poprzerzucam to co dotej pory tu powpadało.

Podziękowania dla Taktusia i dla wszystkich zlotowiczów. Była rewelacja.

BTW ja tez byłam pierwszy raz a bawiłam sie świetnie ze wszystkimi z różnych miast.

Pozdrowienia dla Wszystkich i nie mogę doczekać sie kolejnej tego typu imprezy. :)

Olsztyńskiej drogówki

Ci to sie nie popisali a szkoda bo jakby dali jeszcze ze dwa motorki to by naprawde byl fajny przejazd a tak to juz lepiej wygladalo jak jechalismy sami z Kaletki do Olsztyna

Jestem takiego samego zdania jak Lukas...dobrze wogole ze cokolwiek wyszlo z tego...a tych dwoch chloptasi na skuterach to sie popisalo...takim to tylko rowery i eja...chociaz pewnie i na rowerach zrobiliby komus krzywde...masakra :polew:

nastepnym razem kupie sobie niebieskiego koguta :evil:

W Wisle byl tylko jeden radiowozik i jakos dalo rade pozbierac 57 aut do kupy a tu nie mogli poradzic sobie z 42.

Co do osrodka to brak zastrzezen no chyba ze WIFI nie bylo :decayed: i ten tragiczny dojazd reszta rewelacyjna a i nigdy nie moglem zdażyc na sniadanie :D

W sobote z rana cos mi warczalo przez pol godziny pod domkiem jakby mi sie chcialo wstawac to wlasciciel dostałby szyszke w odbyt :polew: (mironek masz szczescie :decayed: )

Co do osrodka to brak zastrzezen no chyba ze WIFI nie bylo :decayed:

Jak to nie bylo? Od piatku popoludnia do niedzieli rano stal wlaczony moj Access Point z karta GSM 3G :) Trzeba bylo tylko zapytac o haslo WEP :)

Olsztyńskiej drogówki

zgadzam sie defilada troche kulawa byla :thumbdown:

ale dla Taktusia za organizacje tego calego interesu to wielkie :notworthy: :notworthy:

osrodek fajny, woda w jeziorku do molo przezroczysta :th:

towarzystwo doborowe :thumbup::a4fan:

spoko w niedziele jak juz nikogo nie bylo siedlismy do kompa i zostawilismy im pamiatke na pulpicie "MY tu BYLI" i Zdjecie Prezesa :decayed:

Olsztyńskiej drogówki

Stąd też :decayed: na końcu mojej wypowiedzi. Chłopaki zamiast blokować wjazd dla nas chyba po prostu chcieli się z :a4fan: przejechać po mieście. Straż wiejska na skuterach :rant: Ale i tak dobrze, że nas zbiorowo na alkomat nie wrzucili :drunk:

Wilekie dzięki za organizację, towarzystwo i całą resztę.Brynia dzięki za kilkanaście kilometrów wspólnego powrotu ( a kreske musimy kiedyś powtórzyć obowiązkowo - w lepszych i spokojniejszych warunkach ). Oniacz dzięki za pełnienie funkcji ratownika podczas nieodpowiedzialnej kąpieli pod wpływem % :D

przed zlotem pytałem ... "kim jest Kaśka?" brak odpowiedzi. Na zlocie pytałem kim jest (gdzie jest) Kaśka? (Angela potwierdzi) niestety "poszła gdzieś". Niestety nie udało się poznać trzeciej gwiazdki klubowej - wiec do następnego razu :drunk:

Wógole słowa uznania dla naszych pań co przyjechały tj. Angeli i Bryni. Pewnie jeszcze Niunia żaluje że nie była.

Mam coś w planach exstra ... dla Murzyna ... u mnie po mieście kursuje A4 z prawdziwą murzyneczką :afro: ... Taktuś podzielił sie kalendarzykiem więc spróbuję go zapodać za wycieraczkę.

Co do dojazdu do ośrodka - fakt fatalny, ale przynajmniej miejscowi będą mieli dobre wspomnienia :decayed:

Nie wiem jak to sie stało, że sie nie spotkaliśmy, ale pewnie nie jedna okazja jeszcze będzie. :)

Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.