Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland

juropek

gościa do wytargania turbo z auta to ja mam szukam kogoś do regeneracji, dostałem namiar na gościa w Pruszkowie ale, musi być zaje...stym fachurą bo kontakt z nim jest taki że... :wallbash: :wallbash: i nie mam ochoty do niego znowu dzwonić

dokładnie koleś robi dobrą robotę :hi:

jak dla mnie, tak a, jak ktoś chce częściej nie widzę problemu :>[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2011, 08:41_________________________________________________pany prośba wie ktoś czy to pasi do mojej babci???

ja w czwartek auta nie będę miał turbo mi wyjmują chyba że, podbiję 1.0 fire z gazem :polew: ewentualnie jak by ktoś pomykał z okolicy PKP to bym się zabrał :)

1.0 fire nawet z gazem to tez furka :gwizdanie: Ja mieszkam koło bazarku więc jakby co to mogę podjechać pod PKP :mysli:

spoko to mam do Ciebie jakieś 500 m mogę podejść :)

:>

A może pójdziemy pieszo i poczytamy co nie co :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Ktoś chce klubowy ręcznik ??? będę niedaleko to mogę podjechać i podrzucić