Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Naprawa elektrycznie składanych lusterek - zapieczone tryby fotorelacja


cherry24

Rekomendowane odpowiedzi

To mi wszystko wyjaśnia. Zastanawiałem się właśnie nad tymi oznaczeniami. U mnie jest LLR, wiec jest to EU. I co najlepsze tryby do składania w idealnym stanie, jakby niedawno z fabryki wyszło. Dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a ktoś podpowie gdzie szukać masy podawanej po zamknięciu żeby lusterka składały się razem z uzbrojeniem alarmu, czy jak kto woli, zamknięciem auta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie mogę znaleźć tematu gdzie jest to dokładnie napisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie mogę znaleźć tematu gdzie jest to dokładnie napisane.

jak znajdziesz daj znać tez chce to zrobic

Wysłane z Ugryzionego Jabłka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jednym temacie jest napisane że pod alarm, że tam pojawia się masa, ale to tylko tyle. Nic nie ma napisane gdzie tego szukać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtyczka zamka drzwi pin 3 lub wtyczka silniczka szyb pin 28.

A ja mam inne pytanko. Silniczki sprawne, podpięte wg schematu a lustra nie składają się. Da rade na szybko sprawdzić przekaźnik? Tak zeby za dużo nie demontować. Może cyka jakoś, albo coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego, w weekend będę działał, mam nadzieję z pozytywnym skutkiem. Jak chcesz to przy okazji sprawdzę czy przekaźnik jakoś widocznie reaguje przy pracy.

Edytowane przez Houdini
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz zobaczyć, choć chyba jutro go zmontuje na stole i sprawdzę czy działa, bo obawiam się, ze to właśnie jego wina. Ewentualnie przełącznik luster może być zrabany. Najgorsze, że ciężko ten przekaźnik złapać w dobrej kasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ja mam jeszcze jedno pytanie. Od czego jest ta wtyczka? Czyżby fotochrom?

bc681ad70775239a5ced8970f4d27936.jpg

5c9d50a7f2c367577744aaa1ea014dc8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. W lewym lusterku trochę poprzedni jego właściciel nagrzebal i zgubił dwie podkładki i teraz mam tak, ze silnik chodzi elegancko, ale nie sklada/rozklada lusterka. I teraz pytanie, czy brak tych podkładek może powodować taki stan? Wygląda mi to tak, jakby ślimak przy od silniczka nie stykał się z zebatka od składania lustra. A może jeszcze coś innego jest powodem takiego stanu rzeczy?

I jeszcze kwestia, co można wsadzić zamiast tych podkładek, bo oryginalnych raczej nie dostanę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zlinczujcie mnie ale już robię trzecie podejście i nie mogę znaleźć masy... Wszędzie piszą o 28 pinie silnika szyb, ale albo jestem debil albo ja widzę wtyczkę z 8 kablami. Czy ktoś jest w stanie zrobić zdjęcie albo znaleźć foto w necie i na nim zaznaczyć? Bo naprawdę zgłupiałem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, również zabrałem się za naprawę lusterek. Niestety u mnie zapieczona była większą zębatka do której trzeba było zdemontować sprężynę. Los tak chciał że podczas jej zakładania pękło mi jej zabezpieczenie. Czy ktoś orientuje się gdzie można takie dostać ( byłem w sklepach z art. metalowymi ale nie mieli)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...