Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zegar radiowy w Audi A4 B6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja mam samochód od roku i myślałem ze nie mam zegara radiowego bo nigdy się nie paliła palemka . Ale wczoraj odpalam samochód i patrze na licznik ze się pali :) Nie wiem co miało wpływ na to ze się zapaliła jak nic nie było robione ...

Pewnie twój moduł odbiorczy jest już w stanie agonalnym. Czasami jeszcze uda mu się złapać sygnał z Frankfurtu i "palma" na zegarach wyskoczy.

Nie zdziwiłbym się gdybyś po zdjęciu tylnego zderzaka zobaczył coś takiego:

a4-klub.pl/index.php?/topic/968-zegar-radiowy-w-aucie-audi-a4-b6b7/?p=2701802

--

Pozdrawiam

Sławek

Edytowane przez steve69

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witam, jestem w trakcie montażu, czy ktoś wie z której strony w liczniku jest pierwszy pin?

Opublikowano

Masz napisane na oprawce wtyczki, a ona pasuje tylko w jednym położeniu :)

Opublikowano

Ale właśnie oto chodzi że nie mam tej wtyczki

Opublikowano

To kup w ASO.

Opublikowano

A coś mądrego możecie napisać? Np.gdzie jest pierwszy pin?

Opublikowano

Na wtyczce sa opisane piny. Przyjrzyj sie dobrze a zobaczysx

Opublikowano

Tak jak napisałem wcześniej, nie mam wtyczki, a w aso powiedzieli mi że ta wtyczka wystepuje z calą wiązką

Opublikowano

Mam wiazke od licznika az po modul w zderzaku

Opublikowano

Tak jak napisałem wcześniej, nie mam wtyczki, a w aso powiedzieli mi że ta wtyczka wystepuje z calą wiązką

Wtyczkę można kupić za kilkanaście pln w serwisie. Albo szrot znajdziesz ją w każdej A4 B6/B7, taka sama jest do czujnika nasłonecznienia i przycisku otwierania klapy bagażnika :wink: .

Nr. 8E0971832

Edytowane przez Bromchit

Opublikowano

w moim przypadku pomogła zamiana modułu na numer 8K0 919 145 A-kupiłem używany na allegro, przy okazji gdy montowałem czujniki parkowania - palemka pojawiła się po kilkunastu minutach

Opublikowano

Tak jak napisałem wcześniej, nie mam wtyczki, a w aso powiedzieli mi że ta wtyczka wystepuje z calą wiązką

Wtyczkę można kupić za kilkanaście pln w serwisie. Albo szrot znajdziesz ją w każdej A4 B6/B7, taka sama jest do czujnika nasłonecznienia i przycisku otwierania klapy bagażnika :wink: .

Nr. 8E0971832

wielkie dzięki, jutro dzwonię do aso

Wszystko juz zamontowane,palma pokazała się po jakiś dwóch godzinach

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

A orientuje się ktoś jak to jest z autami z USA ? Można dołożyć moduł radiowy bez problemu ?

Opublikowano

Wg. Etki na rynek USA radio-controlled clock nie ma.

Opublikowano

no tak wiem że nie ma ale czy idzie to dołożyć ? o to jest pytanie :decayed:

Opublikowano

Panowi , dzis zauwazyłem , ze pod tylnym zderzakiem jest jakis kabel z kostka w piety w cos ale niewiem co to moze byc zadje mi sie ze to chyba od fal radiowych tak tylko mi sie wydaje , w liczniku mam tez taka czarna wtyczke bodajze z 3 kablami od czego ona moze byc czy od FISA czy od tych przewodó co sa pod zderzakiem ??

Opublikowano

Moduł zegara radiowego. Po co dwa razy o to samo pytasz w innych miejscach?

Opublikowano

Poto bo chce byc pewny , a ztego co widzę to tu jest odpowiedni dział , czyli czarna wtyczka mała w liczniku to włąsnie do tego modułu ?? tylko ze mi zadna palemka sie niewyswietla nigdy i nigdzie..

Opublikowano

To masz widocznie walnięty moduł. W tym temacie masz info, co sprawdzić.

Opublikowano

Ok , thanks , jak bede miał czas to sie pobawie tym .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.