Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AKN] A oto i ona


baki

Rekomendowane odpowiedzi

Komin tak pasuje jak to powiedział nasz klubowy kolega (jak świni siodło) :polew: autko super, ładny wypasik,kolorek, tylko felunek większy i gitara :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladna ladna tylko rzeczywiscie ten wydech straszy.. :rolleyes: Poza tym dlaczego nie ma znaczka na tylnej klapie..? :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie super autko kolor no i po 2 lifcie ale tak jak mowia koledzy w pierwszej kolejnosci wywal to "cos" co ci z tylu zwisa...apo 2 te alusy oszpecaja to autko przydaly by se jakies ladniejsze :)

Ladna ladna tylko rzeczywiscie ten wydech straszy.. :rolleyes: Poza tym dlaczego nie ma znaczka na tylnej klapie..? :przebiegly:

Pewnie byl bity z tylu ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się bardzo ładnie auto, szczególnie kolor mi się podoba. Ale wydech trochę mi tu nie pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolorek ładny , zazdroszcze relingów dachowych i rameczek chromowanych .. do kompletu to moze by sie przydały lustereczka w chromie :mysli: Fele ciut wieksze i troszke inny wzór ..te zdecydowanie nie pasuja do auta ..bo i wywal rynne :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:a4fan: super kolorek, relingi :th: dajmy koledze troche czasu on nawet jeszcze nie zdążył jej przerejstrować! a co do oznaczeń z tyłu to ja jestem zwolennikiem NO NAME denerwują mnie te wiadomości na klapach wozu szkoda że tam jeszcze nie daja nr. nadwozia na ta klape :polew: oczywiście to żart każdy ma jak lubi :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, autko ladne:) Tlumik lajtowy,ale dwururka bedzie lepsza moim zdaniem. I znaczkow nie zakladaj, auto wyglada ladnie bez. Chociaz niektorzy sugeruja zebys zalozyl......daj najlepiej audi z lewej+ABS....z prawej 2,5 a pod rejestracja :quattro: . Chlopaki nie kazdy lubi pokazywac co ma pod maska, szczegolnie na tylnej klapie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...