Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Nasze podróże do PL.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale ja nic nie modzilem w silniczku

czysta seria jesli chodzi o moc :wink4:

Opublikowano

no i w ta strone spalanko juz 8,5-8,8 ale srednio 130-140 :decayed:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

moze wybiera sie ktos z was do polski kolo 30 czerwca

ja wyjezdzam dokladnie 29 ale do dover mam 600 mil od siebie wiec troszke jazdy bedzie

nie moge sie doczekac kolejny raz niemcowni i AUTOBAHN :)))))

Opublikowano

ja dopiero w sierpniu bede lecial ale jeszcze nie wiem jaka data:decayed:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Trasa

Aberdeen dover aachen koln swiecko lodz czestochowa 2640km srednie spalanie 9.8

Powrot przez wroclaw zgorzelec koln aachen dover aberdeen2460 km spalanie 8.9

Do polski zaladowany max w 4 osoby powrot w 2 osoby i dosc ciezki bagaz

Max co teraz wyciagnalem na autobahnie to 250km/h frajda z jazdy byla oczYwiscie no i to upalanie w polsce...

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Więc ja też opiszę swój powrót do Grecji ze śląska.

Wyjechałem z Mysłowic o godz. 20:00 i przez Czechy, Słowację, Węgry, Serbię, Macedonię dojechałem do Grecji. Mniej więcej o 14:00 bylem już w domu w Atenach:beach:. Podróź przebiegła bez większych przystanków gdyż nie jechałem sam ale z drugim kierowcą. Przystanki były jedynie na tankowanie, rozprostowanie kości i wiadomo na granicach, najgorsze trzepanie było na Węgrzech:kwasny: ale ogólnie to bez problemów. Przystanków na ogladanie widoków nie było gdyż nie pierwszy raz jechaliśmy tą trase i znamy krajobrazy na pamięć.

Podsumowanie:

Dystans - 2100 km

Średnie zużycie paliwa - 8l/100km

Średnia prędkość - 130-140km/h

Czas przejazdu z przerwami - 18 godzin

Kilka fotek z trasy::kox:

http://images41.fotosik.pl/1762/225fd5ed80b907c0.jpg

http://images43.fotosik.pl/1552/91a9ed11c6005e21.jpg

http://images49.fotosik.pl/1618/adfc1c9c18b96de0.jpg

http://images39.fotosik.pl/1758/5377de31ada3d917.jpg

http://images40.fotosik.pl/1798/2533355d66166a97.jpg

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Lecę dzisiaj o 22 mam prom, smigam pogonic moja piękna.. Czas na Anglika :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Tydzień temu wracałem do domu z Neuburg An Der Donau do Lubliniec. Trasa mniej więcej 850 KM. Zatankowałem w DE 80E i 200 zł w Zgorzelcu. Cały czas jechałem 180 km/h a 200 km/h. Z 2 przerwami przyjechałem w 6h. Spieszyło mi się do domu więc miałem w d*pie ile spali no i taki oto efekt. Przyjechałem i komputer pokazywał na 130 km paliwa.

Opublikowano

Ja teraz jak lecialem do pl:

1680km

-tankowanie w londku do pelna zrobiłem 870km na baku

-potem tankowalem okolice Hannoveru nie pamietam ile zrzrobiłem

-dotankowalem w ok jastrowa i dolecialem do końca

lecialem średnio 130km, 2h w korku, Spalem u brata w Hannoverze, wyjechalem o 18 byłem na 22 w pl :decayed: Dodam ze jechałem przeziebiony na otrivinie i aspirynie sam:facepalm:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Jedzie ktoś na święta? Ja mam eurotunel w środe 19go, na 09:20.

Wypatrywać czarną A4 avant z roofboxem, na czarnych felgach.

Suchych i pustych autostrad:hi:.

Opublikowano

Ja lece 21go mam prom o 8.00 jakby ktos lecial:wink:

Opublikowano

Lece 20(czwartek) Eurotunel o 17.50 Czarne RS4

Opublikowano

Świeta w PL, ja lece 21 Grudnia, eurotunel o 22:50. Wesołych Swiąt i szerokosci na drodze.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie:decayed:

Wyjazd 21.12 o godz 5.00

prom 8.00 - 11.00 w francji (ich czas)

w niemcowni 17.00 (hannover)

wyjechalem od brata 21.30

na miejscu w elblagu o 11.00 (godzina korek w niemczech, tepy narod wypadek na pasie w druga strone a Ci musza sie zatrzymac:facepalm::facepalm:; korek w polsce na autostradzie poznan... stalem 45min na pasie! by zjechac na stacje :facepalm::facepalm: plus 30min czekania na zarcie:facepalm::facepalm::facepalm: NIGDY WIECEJ tamta droga jeszcze zaplacilem za nia 30zl:facepalm::facepalm:, no i w tym 2 drzemki 45min)

Przejechane 1030mil, ale:decayed::decayed::decayed: zeby bylo lepiej przesiadka z kangoo w audi i 562km w strone oswiecimia, wyruszylem o 13.00 na miejscu 19.20:kox: trasa razem 2212km:decayed:

spalanie kangoo - 6.5l (silniczek 1.4 no i srednio 130km/h)

spalanie audi - 8.2l (silnik 2.5tdi srednio 140-150km/h gdzie mozna bylo wiecej:decayed:)

---------- Post dopisany at 08:34 ---------- Poprzedni post napisany at 08:28 ----------

dodam ze ta trase latalem wzesniej 1.8Tq i teraz portfel duza roznice poczul bo w kangoo bak 50l i ok 500mil na baku:kox:

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Moze jest jeszcze wczesnie na to pytanie ale kto z was na swieta bedzie jechal do polski?

Opublikowano

z checia bym pojechal alee.... kobieta moja ukochana ma termin na 28.12 :kox::przebiegly:

Opublikowano

wybiera sie ktos do pl 31 lipca z Irlandi lub 1 siepnia z angli do pl :D

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano

Witam. Kilka razy w roku pokonuję trasę Ochtrup [D] - Kotlina Kłodzka [PL] = 860km. Czas przejazdu ok. 9-10h, prędkość w porywach 160km/h. Spalanie 8,6 - 8,9l.

Opublikowano

3 razy w roku trasę Bensheim[D] - Zakliczyn [PL] =1100km. Czas przejazdu 9h, prędkość 160km/h, czasem coś tam wiecej :wink:. Spalanie 7l.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

ostatnio leciałem trasę okolice birmingham do slupcy (okolice poznania) 1590km, ok 16 godzin jeden przystanek na euro tunel oraz jeden w niemczech na tankowanie, dojechałem na 2 bakach, b7 1.8t avant 3 osoby i pies oraz pełno bagaży! wg mnie spalanie bardzo dobre :) 8.1l

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.