Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Nasze podróże do PL.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

trasa galway-rosslare-pembroke-dover-calais-koln-ingolstadt-worthersee-wieden-lublin spalanie 7,5 przy ostrzejszej jezdzie

srenio okolo 140 dosc czesto granice 200

trasa powrotna

Lublin-calais-dover-pembroke-rosslare-galway przy predkosciach 130-140 oraz pokaonaniu 165 km w godzine jak sie na prom spieszylo, spalanie 6,8

jechalem z zona i niemal na maxa zaladowanym autem

mysle ze tragedii nie ma

Opublikowano
  • Autor

:gwizdanie: :good:, ile km i jaki czas Ci to zajęło ?.

Opublikowano

czasu nie liczylem bo mialem wczesniej tak ustawione promy zeby spokojnie na nie zdazyc wiec nie spieszylem sie za bardzo

co do kilometrazu do powrotnie cos kolo 2550 a do PL to nie pamietam bo sporo zjazdow bo dordze bylo

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Wybiera się ktoś w trasę za 3 tygodnie? 15stego sierpnia wyjeżdżam Drogheda-Dublin-Holyhead-Dover-Calais/Dunkerque-Świnoujście

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

jadac do pl spalanko zszedlem do 7,4 :kox: jutro zobaczymy jak bedzie powrot, ogolnie trasa 1650km :evil:

Opublikowano

To chyba 100km/h na 6. Bo inaczej nie uwierzę

Opublikowano

No na turbince to musiales ladnie oszczedzac zeby taki wynik miec

Jadac raz na lotnisko(aberdeen-prestwick 280km) spalilem srednio 7,7 no ale staralem sie nie przekraczac 60mph

Nie dla mnie taka jazda :no:

Opublikowano

120km/h i dla przypomnienia 1.8T w b5 nie ma 6 :decayed:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2012, 22:30_________________________________________________tez jazda nie dla mnie ale stwierdzilem ze dam rade no w polsce podskoczylo do 7,6-7,8 ale to i tak srednio wyszlo mi ok 7,6 po baku to liczylem i wg fisa

Opublikowano
  • Autor

Myślę że jak na benzynkę to niezły wynik :hi:.

Opublikowano

To chyba 100km/h na 6. Bo inaczej nie uwierzę

daj spokój- ja czasem nawet przy spokojnej trasie schodziłem do 6,9 wg FISa, fakt spokojnie i sam, ale jak się tylko trochę miejsca zrobiło- to i noga cięższa była, a spalanie wzrastało do standardowego 7,8\8,0 :wink4: ale da radę zejść ze spalaniem tak niziutko :naughty:

jedno z niższych spalań, jakie odnotowałem, to jadąc na wakacje (licznik w milach) pokazywał 42 mil/gal, gdzie średnio mam 35-37 w trasie, przy spokojnej jeździe

Opublikowano

to u mnie przy 80 mph srednio jest 30mpg

Opublikowano

to u mnie przy 80 mph srednio jest 30mpg

ja mam wszystkie graty z BEXa, prócz turbiny-nie wiem, jak Ty jezdzisz :cool1::naughty::wink4:
Opublikowano

40 kucy to tez roznica no i :quattro:[br]Dopisany: 19-01-2012, 01:44:48_________________________________________________a jezdze do polski tak :decayed: :decayed: :decayed: :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

40 kucy to tez roznica

a kto powiedział, ze mi ich brakuje :gwizdanie:
Opublikowano

to u mnie przy 80 mph srednio jest 30mpg

U brata w Q jest teżtak właśnie, jak wracałem ostatnio jego autem około 100km to jadąc spokojnie 120km/h to średnia około 8-8.5

Opublikowano

40 kucy to tez roznica

a kto powiedział, ze mi ich brakuje :gwizdanie:

ja nie wiem co tam chowasz pod maska kolego :)

moze bedzie kiedys jakis spot to zrobimy kreske :naughty:

Opublikowano

moze bedzie kiedys jakis spot to zrobimy kreske

:gwizdanie: :decayed:
Opublikowano
  • Autor

A co to mają znaczyć te minki ???

Opublikowano

A co to mają znaczyć te minki ???

Andrzej chce się ścigać... :decayed:
Opublikowano
  • Autor

Ja mam serie i nie ścigam się z virusami :tongue4:.Umiejętności możemy sprawdzić na kartingach :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.