Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Nasze podróże do PL.


ALBINEK

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie nie masz szans dojść na autostradzie w niemcowni :gwizdanie:. Maszyna idzie na pełnych obrotach. Coś mało km robisz na zbiorniku :confused4:. Mam rodzinę w Hannover . Bardzo dobrze znam tą trasę Hannover -Wrocław.

hehe jestes pewien?

pozniej dam opis jak jechalem i ktora droga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz szans dojść BEX'a. Brat kupił właśnie niedawno i porównując do mojego 130bhp to zapierd**la nieziemsko. Twoje 140 koni raczej szału wielkiego też nie robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj jechalem do Polski....

Jako że mi się nie spieszyło to sobie pykałem 120km na godz.

2 korki i jedna przerwa. 835km... zużycie według FIS 6,3l co nawet realnie wygladało bo jak byłem na miejscu to komp pokazywał mi jeszcze 290km do tankowania/ srednia prędkosć 91km/h

...yestem w shoku :kox::) - nie wiedziałem że moje auto jest tak oszczędne....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i powtorka .

Powrot z polski i znow max 120km/h i FIS pokazuje 6,5l/100km. Aktulanie mam przejechane ponad 900km i jeszcze sie kontrolka rezerwy nie zaswiecila...- a tym razem jechalem na ON Verwa, ale tym razem mialem 3 korki po drodze z ktorych 2 objezdzalem i jechalem pusty a do polski zaladowany po sufit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tgrys, dzisiaj wracales? W jakich godzinach? Nie omijalem Cie gdzies? :evil: bo 120km/h to Ty prawie w miejscu stales :gwizdanie:

Moje spalanie to 7.2-7.3l od wjazdu na autostrade w opolu do kassel to jak tylko sie dalo to jechalem 160km/h, pózniej juz ruch byl wiekszy i spalanie spadlo do 6.9l/100km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przylecieli do mnie moi rodzice . Więc jak najwięcej chcę im pokazać. Ciągle w rozjazdach , wycieczki !!!. 1150 km. na zbiorniku . Szaleństwa nie było. Najszybciej 220 km/h.Średnie zużycie 5.2 l/100km. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tgrys, dzisiaj wracales? W jakich godzinach? Nie omijalem Cie gdzies? :evil: bo 120km/h to Ty prawie w miejscu stales :gwizdanie:

Moje spalanie to 7.2-7.3l od wjazdu na autostrade w opolu do kassel to jak tylko sie dalo to jechalem 160km/h, pózniej juz ruch byl wiekszy i spalanie spadlo do 6.9l/100km

Wyjechalem przed jedenasta, a bylem na miejscu po dwudziestej. 2 razy omijalem korek- raz przed zjazdem z 14-stki na 38-semke a drugi raz przed zjazdem z 38 na 7. A! i jeszcze bylismy w meku jakies 50km za Lipskiem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wyjechalem o 10 z domu, tankowalem po drodze i przed 11 wjezdzalem na autostrade :> szkoda zesmy sie nie zgadali :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No toście przegolyli przed nami- jakbys sie spieszył powoli to byście nas widzieli :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rożnicę w spalaniu będą bo dużo zależy na jakim kapciu się auto toczy.... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie widze zadnej róznicy w spalaniu miedzy zimówkami 205/55/16 a letnimi 225/40/18 :) niewiem nawet czy teraz nie pali troche mniej :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a u mnie jest +- 1L różnicy zima 195/50/15 a lato 235/40/18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jaka roznice ja powinnienem zauwazyc?

LATO- 235/40/18

ZIMA- 235/45/17

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie powinieneś mieć żadnej :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

Ja w porównaniu z Waszymi odległościami to jestem pikuś.Z domciu w kraju pod dom w Ringsted mam zaledwie 638km w tym 358 po autostradach.

A w moim autku po zakończonej podruży fis pokazuje średnie spalanie 6,2-6,5 .Ze Sławna do Kołbaskowa mam 200stówki zalewam po korek i na granicy dolewam 12 lub 14 litrów zależy od warunków atmosferycznych.Dodam jeszcze,że zawsze mam na dachu box.Po polskich drogach prędkość max 120,po niemcach 180 a po drogach tych duńskich smutasów 140-150.

Ale nawet na tak krótkiej trasie trzeba mieć oczy szeroko otwarte :shocked:

mapa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...