Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Lekko drgająca soczewka w lampach zespolonych


Tzieland

Rekomendowane odpowiedzi

witam kolegów klubowiczów ja mam podobny problem kupalem do swojej a4 b5 lampy pledowe i u mnie tez drga albo soczewka albo żarówka nie wiem ? ale nawet jak jadę po nie równej drodze to widać ze cos jest nie tak bo golmy okiem widać jak promień światka skacze rozwiązali kotę ten problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolegów klubowiczów ja mam podobny problem kupalem do swojej a4 b5 lampy pledowe i u mnie tez drga albo soczewka albo żarówka nie wiem ? ale nawet jak jadę po nie równej drodze to widać ze cos jest nie tak bo golmy okiem widać jak promień światka skacze rozwiązali kotę ten problem?

a silniczek dobrze wlozyles?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w pledy :polew:

Przepraszam nie mogłem się powstrzymać. Ale jak ktoś kupuje lampy dayline i później źle świecą to jest sam jest sobie winien.

Syf się kupuje to syf się ma. Nie widziałem lamp typu dayline marki depo do b5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolegów klubowiczów ja mam podobny problem kupalem do swojej a4 b5 lampy pledowe i u mnie tez drga albo soczewka albo żarówka nie wiem ? ale nawet jak jadę po nie równej drodze to widać ze cos jest nie tak bo golmy okiem widać jak promień światka skacze rozwiązali kotę ten problem?

Jedyne wyjście to chyba coś podłożyć pod klosz z soczewką, jakąś gąbke która się nie zapali ani nie stopi od gorąca. Ewentualnie oddać lampy na gwarancji :wink4:

... Nie widziałem lamp marki depo do b5. ...

Ja mam w B5 lampy DEPO... jak i chyba sporo użytkowników B5...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój błąd chodziło mi o lampy typu dayline.

Zespolone depo to i ja mam :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam trochę temat...czy ktoś już coś próbował zrobić z tą drgającą soczewką?

Mi szczerze mówiąc przestalo to przeszkadzać, bo w sumie te drgania nie są jakieś super mocne :gwizdanie: Być może zmienię zdanie jak założę HIDy i będzie to bardziej widoczne :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może to wina producenta tych lamp. Ostatnio byłem w Lbn i gość powiedział że są przedstawicielem firmy Depo [faktycznie cały magazyn był założony pudełkami z napisami Depo] i powiedział że nie miał nigdy zwrotów/reklamacji z powodu drgania lampy/soczewki. Stwierdził że może się tak dziać w podróbkach Depo które robią Chińczycy :evil:. Powiedział jeszcze że wycofuje się ze sprzedaży lamp firmy TYC bo to lipa podobno.

Mam takie pytanie jeszcze. Wiecie coś na temat lamp firmy In-Pro w B5? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie, że mi temat wpadł w oko. też mam ten problem, lampy TYC i drży soczewka od strony kierowcy. W tygodniu coś popatrzę może :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy podlacze sie do tematu bo mi z kolei drga soczewka od strony pasazera (lampy Valeo) a chcialbym przejechac sie na stacje diagnotyczna zeby mi je ustawili - jak to zobacza to mnie wygonia bo jestem niebezpieczny :P

Jestem raczej za podlazeniem czegos pod ta soczewke ale powiedzcie mi jaka gabka wytrzyma taka temperature bo raczej chlodno tam nie jest :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...