Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] A6 2011


Rekomendowane odpowiedzi

ta fela to wogole jest genialna.To Must be do mojego nowego auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem dzisiaj w salonie obejrzeć nową A6, szału to ona z zewnątrz nie robi :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi A6 C7 to nieporozumienie stylistyczne w wykonaniu Audi... Jeszcze nie widziałem na żywo. Już BMW Serii 5 F10 lepiej się prezentuje :decayed:. Kilka razy widziałem na ulicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieporozumieniem stylistycznym to jest nowe A8

IMO A6 wygląda b.fajnie i zgrabnie w swojej klasie :good:

A6 C7 będzie dużo na rynku a auta niewiele się różną, więc ekskluzywność A8 blado wygląda w przyszłości :)

inna sprawa, że statystyczny Kowalski nie odróżni A4/6/8 od siebie :decayed: ale to już problem koncernu Audi :tongue4:

a F10 wygląda b.fajnie, sporo już jeżdzi po Wawie, szczególnie wersji touring, która wygląda naprawdę zgrabnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a F10 wygląda b.fajnie, sporo już jeżdzi po Wawie, szczególnie wersji touring, która wygląda naprawdę zgrabnie :good:

W sumie odroznic 3ke od 5ki tez bedzie ciezko po 2012 , ale generlanie F10 TOURING dla mnie wyglada przekozacko. Mialem okazje siedziec (niestety nie jezdzic) i powiem tak ... powala wykonczeniem :shocked: :shocked: :shocked: , niesamowicie zrobiony samochod !.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieporozumieniem stylistycznym to jest nowe A8

Też tak uważam, tak jak wcześniej wspominałem wspólnym elementem wszystkich modeli Audi powinien być duży, charakterystyczny grill, a nie, że modele Audi można rozróżnić tylko po długości i szczegółach stylistycznych. Model, który im wyszedł stylistycznie w ciągu ostatnich 2 lat to Audi A7 (widziałem ostatnio czarne A7 w Krakowie. Robi piorunujące wrażenie :kox::slina:).

Po moim mieście jeździ czarne BMW Serii 5 F10 w wersji sedan. Też wygląda :kox::naughty::decayed:. Dupeczka :good:. W projektowaniu przodu projektanci powinni się bardziej postarać. Nie zbyt bardzo pasuje do agresywnego tyłu :disgust:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A6 lipa, za to o wiele bardziej powalił Mnie nowy cls.. przód super, środek fajny.. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dziś byłem w salonie Audi w Bydgoszczy. stało piękne, czarne A6 z kremowym wnętrzem w skórach. ja powiem tylko tak - myślałem, że A6 C6 albo Q7 mają wygodne fotele. jak wsiadłem do A6 C7 (fotele sportowe) to mnie zatkało, mega wygodne. w środku to już widać, że nowe auto. zupełnie inaczej się prezentuje i jakość wykonania 100% lepsza - moja subiektywna opinia. bagażnik taki sam jak w C6 sedan. ogólnie moim zdaniem autko piękne :) za 2 tygodnie umówiliśmy się na jazdę testową A6 3.0 benzyna 300koni. miła pani mówiła, że do palety pod koniec roku dołączy 3.0 TDI 300 PS :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wsiadłem do A6 C7 (fotele sportowe) to mnie zatkało, mega wygodne. w środku to już widać, że nowe auto. zupełnie inaczej się prezentuje i jakość wykonania 100% lepsza

Potwierdzam. Też odniosłem takie wrażenie. Od razu widać, że to nowy model. Wszystko w nim jest lepsze niż w C6.

miła pani mówiła, że do palety pod koniec roku dołączy 3.0 TDI 300 PS :kox:

W serii? Słyszałem o wersji 280KM, ale 300... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skyliner dobre foto widac ze zew a6 sie bardzo malo zmienia,mozna to nawet nazwac liftingiem bo sylwetka,linia okien taka sama

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...