Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] A6 2011


Rekomendowane odpowiedzi

jakieś takie nie zgrabne, ale zobaczymy co z tego wyjdzie..

przeciez takie wlasnie sa wersje "spy" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie rewelacja , koncu A6 które nie jest do bolu nuuuuudne.I znów dobra tendencja utrzymana model bez Slina równie fajny jak z :good: , a środek to juz to inna liga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, podobne do nowego A8. Różnice między modelami się zacierają również w przypadku nowego BMW 5 i 7. Ogólnie dużo ładniejsze niż poprzedni model C6, który osobiście wcale mi się nie podobał. Wnętrze identyczne jak w A7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wlasnie to A6 jest straszliwie nudne. Zero wlasnego charakteru. Odchodzaca generacja z zewnatrz podoba mi sie zdecydowanie bardziej (chociaz nie jest to az tak dramatyczna roznica jak miedzy smuklym, agresywnym D3 i czolgowatym D4) Jedyny co mi sie w nowym A6 podoba to wnetrze wzorowane na A7 i bedace gigantycznym krokiem naprzod (przynajmniej na fotkach) w stosunku do obecnej generacji.

http://moto.pl/MotoPL/51,88389,8746770.html?i=44

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie jakieś dziwny gust :mysli: , poprzednia generacja ma zaburzone proporcje jest długa jak parowa ma długi przedni zwis i wyglada jedynie dobrze jako RS6 , a tu auto zyskalo na dynamice , jest krótsze , szersze ma mały przedni zwis co dodaje dynamiki i zdecydowanie lepsze proporcje które dobrze współgrają z obecnie lansowanym przez markę sportwym image.Dla mnie fajnie bo pojawiło sie kolejne fajne rodzinne auto do kupna za parę lat , gdyz obecna generacja dla mnie nie istnieje ale kto co lubi oczwisicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi się podoba i A6 C6 przedliftowe (bo polift to z tyłu kaszana jak dla mnie) i A6 C7... piękne....

a wiadomo kiedy premiera w DE?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie rzeczy dla mnie są do kitu - tył auta, szczególnie lampy. Kiedyś się śmieli z Koreańcow, ale to co Audi teraz wymyśla na tył, to :sick3:

Druga sprawa, to monitor na desce - szkoda, że 32 cali nie wsadzili :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. Tył fatalny :thumbdown:. Jak tak dalej pójdzie to za kilka lat modele od A4 do A8 będą jedynie różniły się długością ;(. Według mnie, każdy model powinien mieć swój indywidualny charakter. A4 B8 bardzo mi się podoba. Tego nie mogę powiedzieć o A6 C7 i A8 D4 :sick3:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie sie podoba. Jak to Norki mowia, gust jest jak pupa, kazdy ma swoj! :)

2012-Audi-A6-60.jpg

2012-Audi-A6-59.jpg

2012-Audi-A6-58.jpg

2012-Audi-A6-57.jpg

rs6v.jpg

rs6rear.jpg

2012-Audi-A6-20.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie sie podoba. Jak to Norki mowia, gust jest jak pupa, kazdy ma swoj! :)

Tak mawiał Marszałek Piłsudski :wink4:

"Racja jest jak d*pa - kazdy ma swoją"

Mnie też sie nowe A6 podoba - zwłaszcza w srodku. Gdybym miał kiedys kupować sedana, to raczej zdecydowałbym się na A7.

Ale raczej i tak pozostanę juz przy Q7, bo patrząc na drogę którą idzie oooo w A8, A7 i nowym A6 to nowe Q7 zapowiada się całkiem fajnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie sobie na minute 6:18s i zwróćcie uwagę na prawą lampę jak patrzymy na audi z przodu i jedna dioda przepalona z tych co są przeznaczone do jazdy na światłach mijania :polew:

Chyba że takie jest tylko wrażenie :naughty:

!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie nowe A6 kox

A8 za krowiaste i takie bez polotu, zdecydowanie wolałbym A7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...