Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] A6 2011


Rekomendowane odpowiedzi

dla mnie nowe A6 kox

A8 za krowiaste i takie bez polotu, zdecydowanie wolałbym A7

podzielam opinie A8 beznadziejne , reszta poczawszy od A4 B8 wyszla im rewelacyjnie :cool1: no moze paza Q5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zobaczyć te osiągi w realu, bo napisać to można wszystko

"Audi A6 dostępne będą też dwa silniki wysokoprężne

: 2 l (177 KM) oraz 3 l (245 KM). Auto ze słabszym dieslem rozpędza się do 100 km/h w 8,7 s i maksymalnie do 228 km/h, spalając 4,9 l na 100 km. Audi A6 z dieslem V6 ma 6,1 s do setki, maksymalnie rozpędza się do 250 km/h, a jego spalanie to 6 l na 100 km. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe A8 wlasnie takie mialo byc... dla ludzi z fantazja jest A7, a dla mniej zamoznych A6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie nowe A6 kox

A8 za krowiaste i takie bez polotu' date=' zdecydowanie wolałbym A7

[/quote']

Popieram.

A4, A5, A6 ( i ich pochodne S-ki i RS-ki )

Reszta oczywiście to też bardzo dobre samochody, ale ten "środek" gamy modelowej jest zdecydowanie "najkoksiasty" :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe A8 wlasnie takie mialo byc... dla ludzi z fantazja jest A7, a dla mniej zamoznych A6.

Czyli auto z tego segmentu nie moze miec odrobiny polotu? Jak np A8 D3 albo poprzednia generacja S-klasy?

Jakas dziwna moda sie zrobila na nudne samochody. Np nowy CLS. Poprawili te dziwaczne reflektory i zruinowali cala reszte.

Pierwsze generacja stylistycznie zamiata imo wszystko ze swojej polki z A7 na czele. A ta nowa to nie wiadomo co. Przeciez zwykla E-klasa wyglada bardziej dynamicznie.

A co do A6, to pozwole sobie nieco rozwinac moja poprzednia wypowiedz. Gdyby patrzec na to auto zupelnie obiektywnie albo nie wiedziec o istneniu A4 B8, A8 D4 i A7, to mialoby bardzo fajny design. No ale przypuszczam, ze wszyscy te wymienione samochody kojarza i kazdym elemencie nowej A6 widza ktorys z nich. Dla mnie taka unifikacja to jest straszny minus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO te tylne lampy to koopa straszna, jakoś mi się ich kształt kojarzy z calibrą :disgust: ....

jakby były takie jakie miała c6 przedliftowa to byłoby OK.

poza tym jest kox :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe A8 wlasnie takie mialo byc... dla ludzi z fantazja jest A7, a dla mniej zamoznych A6.

Czyli auto z tego segmentu nie moze miec odrobiny polotu? Jak np A8 D3 albo poprzednia generacja S-klasy?

yyy... a gdzie polot w D3? singleframe? tyl zwykly, przod rowniez, boczna linia prosta jak cep.

zwykla limuzyna o prostym dizajnie. D4 ma baaardzo zblizona forme.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AUDI A8 D3

2009audia8sport.jpg

AUDI A8 D4

Audi-A8_2011_photo_18.jpg

Widać różnicę?

Dla mnie Audi A8 D3 jest bez porównania ładniejsze od Audi A8 D4. A8 D4 wygląda jak Audi A4 B8 XXL :wallbash::kwasny::disgust:.

Już ten Hyundai jest ładniejszy:

Hyundai_Equus_photo_gallery_wallpapers_picture_carwallpaper_carpicture_carphoto.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skonfigurowałem sobie to A6 na audi.de -> wyszło ponad 72 tys euro :decayed: a nie doposażałem aż tak bardzo :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam aż będzie w salonie w Bydgoszczy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopłata za Bang&Olufsen 33 180 zł :heat:

w .de 6 tys. euro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpełni diodowe światła jak dla mnie kox ! Już nie moge się doczekać aby zobaczyć jak to świeci i wygląda na żywo. :kox:

I czekać na RS6. Podobno ma mieć silnik V8 bentleya

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...