Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 APU] BLACK WAGON by PITMAN update str.1


pitman

Rekomendowane odpowiedzi

:gwizdanie: a ryflowanej blachy nie było? :mysli: Jeszcze w tym samym sklepie kupisz takie fajne listwy tzw. chrom... oklej gdzie się da :good: No i poza tym takie fajne lampy są na allegro takie z diodami na przód a tył takie jak w lexusach dają, takie przeźroczyste, są rewelacyjne :good:

A jak już to wszystko zrobisz to wchodzisz na forum w zakładkę "profil" między "szukaj" a "moje wiadomości" tam po lewej stronie masz takie małe menu i w polu "inne czynności" wciskasz taki magiczny napis: "usuń to konto" :hi:

:bag:

P.S. Nie obraź się ale to s-line na drzwiach i S4 na dywanikach pasuje do tego auta tak samo jak te wszystkie elementy które wymieniłem wyżej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:gwizdanie: a ryflowanej blachy nie było? :mysli: Jeszcze w tym samym sklepie kupisz takie fajne listwy tzw. chrom... oklej gdzie się da :good: No i poza tym takie fajne lampy są na allegro takie z diodami na przód a tył takie jak w lexusach dają, takie przeźroczyste, są rewelacyjne :good:

A jak już to wszystko zrobisz to wchodzisz na forum w zakładkę "profil" między "szukaj" a "moje wiadomości" tam po lewej stronie masz takie małe menu i w polu "inne czynności" wciskasz taki magiczny napis: "usuń to konto

....chyba się za bardzo rozpędziłeś koleżko....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....chyba się za bardzo rozpędziłeś koleżko....

:hi: wg mnie to Ty się za bardzo rozpędziłeś wsadzając do zwykłej A4 dywaniki S4 i oklejając ją "s-line" :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....chyba się za bardzo rozpędziłeś koleżko....

:hi: wg mnie to Ty się za bardzo rozpędziłeś wsadzając do zwykłej A4 dywaniki S4 i oklejając ją "s-line" :wink4:

miałem na myśli to badziewie co wymieniłes

dywaniki i emblematy mogą Ci się nie podobać ale nie pisz że te dywaniki i emblematy są w sklepach z tym badziewiem co wymieniłeś :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytłumacz mi po kiego grzyba Ci dywaniki z logo S4? :) Ja bym takich nawet do S4 nie kupił :thumbdown: Nie ma zwykłych bez jakichkolwiek napisów? Takich jak były ori? Pewnie wydałeś za nie fortunę, a pasują do tego auta prawie tak samo jak te "ryflowane blachy" co w tesco albo w biedronce można kupić. Sorry ale takie jest moje zdanie :wink4:

Oczywiście z całym szacunkiem do Ciebie bo jesteś ode mnie starszy o te 7-8 lat, to tym bardziej powinieneś na takie rzeczy zwracać uwagę :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytłumacz mi po kiego grzyba Ci dywaniki z logo S4? :) Ja bym takich nawet do S4 nie kupił :thumbdown: Nie ma zwykłych bez jakichkolwiek napisów? Takich jak były ori? Pewnie wydałeś za nie fortunę, a pasują do tego auta prawie tak samo jak te "ryflowane blachy" co w tesco albo w biedronce można kupić. Sorry ale takie jest moje zdanie :wink4:

Według mnie pasują do auta wnętrze mam w sport pakiecie poza tym to są niemieckie dywaniki solidnie wykonane i mi się podobają :cool1: Emblematy S line też są ori i według mnie fajnie wyglądają na czarnym aucie.

To jest moje zdanie na ten temat wiem że nie każdemu to się podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pitman powiedz duża jest różnica między 150 a 180 koni?? ile Ci pali? tak pytam bo przymierzam sie u siebie troszkę podnieść moc :)

Trochę późno dawno nie zaglądałem do tego wątku :decayed:

Kupiłem ją jak już było 180km,a pali teraz 11 98pb :naughty:[br]Dopisany: 05 Luty 2011, 17:38_________________________________________________

Jak pogoda się poprawi ogarnę jakąś sesyjkę :kox:

[br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 16:42_________________________________________________Zmieniłem kilka rzeczy w furce :kox: Nowe foty i opis modów w pierwszy poście :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajnie by wygladała jak bys felgi na czarno pomalował i do tego lekko szyby sciemnic i srodki lamp na czarno :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajnie by wygladała jak bys felgi na czarno pomalował i do tego lekko szyby sciemnic i srodki lamp na czarno :naughty:

to by kosa byla l;)

ktos napisał najladniejszy na forum hmm chyba na wyrost chociaz potenciał ma ... w srodku nie ori radio kłuje w oczy ale skorka :slina:

wydech do poprawki wystaje jak w e36 jakims ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydech do poprawki wystaje jak w e36 jakims ;)

Wydech jest Remusa dedykowany do tego modelu P&P więc nie myślę że nie ma co z nim modzić :wink4:[br]Dopisany: 19 Marzec 2011, 20:06_________________________________________________Wpadł nowy gadżet dekielki BBS Carbon :kox:

1000069.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale sztuka , 100 % uznania , autko jak dla mnie na poziomie

:hi:

Jestem po montażu downpipe trochę się zeszło ale było warto silnik chodzi bardzo rasowo :kox:

Teraz muszę pomyśleć o lepszym układzie dolotowym :mysli:[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 16:02_________________________________________________Miałem okazję to zrobiłem aktualną fotę mojej suce :)

dscn3423p.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, masz wykres na te 311 Nm? To b. dużo. U mnie w AJL jest tylko 235 Nm a tu prawie 80 więcej.

Napisz coś więcej o efektach downpipe.

Miałeś wrażenie że kat był zapchany przed wymianą?

Rozważam w dalszej perspektywie montaż tego ale zastanawiam się nad tym czy jest sens, bo kat raczej nie jest zapchany (ponoć zapchany powoduje świecenie turbo po ostrej jeździe - u mnie tego nie ma).

Czuć jakąkolwiek różnice po wstawieniu?

Auto wygląda super, poza moim zdaniem - zbyt rzucającym się w oczy wydechem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...