Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 Sedan] Tylne lampy LED - fotostory

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i jak macie te lampy ? doszły całe ;) ? macie fotki jakieś ?

Opublikowano

siedzą na cle...

Opublikowano

do mnie też dzwonili z UC - dokumenty już załatwione teraz znowu czekanie :confused4:

Opublikowano

do mnie dzisiaj przychodzą :kox:

widzisz ... a śmiałeś się że samolotem szybciej :naughty:

cła do zapłacenia będziesz miał 111pln :gwizdanie:

Opublikowano

do mnie dzisiaj przychodzą :kox:

widzisz ... a śmiałeś się że samolotem szybciej :naughty:

cła do zapłacenia będziesz miał 111pln :gwizdanie:

yyyyyyyyyyyy kutwa - mi przysłali info że 123 zl. :angry:

Opublikowano
  • Autor

Ze wszystkich urzędników państwowych najbardziej nie cierpię celników. Pamiętam jedną paczuszkę z Malezji na która cła mi wyliczyli 40PLN. Cała operacja clenia trwała ponad 2 tygodnie. Czasami aż dziw bierze, że chce im się ganiać ludzi za takie sumy :disgust:

Opublikowano

po zawiadomieniu trzeba iść do urzędu i od razu odebrać paczki bo jak się załątwi papierki i nie odbierze od razu to się czeka nawet następne 2 tygodnie. :thumbdown:

Opublikowano

Bo nie wysyła się fedexem... :gwizdanie:

Opublikowano

Niektore firmy tylko fedexem wysylaja... mimo prosb, maili.

Opublikowano

ta taaaaaaaaaaa :naughty: moje już zamontowane na aucie :> -doszły bez żadnych usterek - FIS ne wyświetla żadnych błędów (nie mam pełnego kompa) - pikne :good:

Opublikowano

u mnie też na aucie :naughty: świecą za***iście ale u mnie wyskakuje błąd , muszę założyć rezystorek za 15 zeta i będzie git

Opublikowano

bajer jest dopiero jak się jedzie za swoim samochodem i widzi jak lampy świecą :polew:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

zrobione serdeczne dziękasy pozdrowionka

Opublikowano

Jest jeszcze ktoś chętny na zakup takich lamp??? Bo można by się dogadać i zamówić jednocześnie kilka kompletów wtedy koszty przesyłki będą mniejsze a i może jakiś rabat da się wytargować.

Opublikowano

Przesliczne lampki. Gratuluje!!

Opublikowano
  • Autor

Stokrotka Kiedy wpadniesz na spota w Promce? :gwizdanie:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

malik powiedz mi jak przebiegla ta cala tranzakcja z tymi lampkami?? ile czekales na przesylke z tego H-K ?? i w jakiej walucie placiles?? pewnie przy odbiorze??

Opublikowano
  • Autor

Transakcja przebiegła w sumie bez problemu. Płatność PayPalem. Za przesyłki z zagranicy nie da się płacić "za pobraniem".

Opublikowano

moze ktos wrzucic linka z namiarem na ten H-K,moze jest jakas mozliwosc kupienia ich u zoltkow osobiscie,odpada mi wtedy transport i czas oczekiwania na przesylke,tylko jakos trzeba to znalezc u zoltkow co bez konkretnych namiarow jest raczej niewykonalne :confused4:,dzieki

Opublikowano
  • Autor

Na allegro szukaj. Jest tego sporo.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.