Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Panel klimatronika w B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Audimaniaków :hi:

Mam panel klimatronika niepodświetlany,tzn że to co wyświetla np temperature albo siłe nawiewu to pokazuje mi czarno na szarym.Chciałbym zmienić na podświetlany,taki jak pokazany na fotce.Czy będzie pasować i nie będzie kłopotów?Z góry dziękuję i przepraszam jeśli temat nie w dziale.

dsc00622jb.jpg

Opublikowano

masz poprostu przepalone żaróweczki - każdy panel klimatronika jest podświetlany :decayed:

Opublikowano
  • Autor

O kużwa ! Serio ? :> Ale przyciski mam podświetlone :)

Opublikowano

no raczej. widzialeś w innych audi, żeby nie było podśwetlone? po co byłby wyświetlacz skoro jest nie podświetlany i w nocy nic nie widać? :blink:

Opublikowano
  • Autor

Ale jaja :> Ok Dzięki ziom.

Opublikowano

eMPe76 Twój panel (zakładając że masz rocznik '95) ma 4 żaróweczki, natomiast ten co pokazałeś na fotce jest już z polifta, gdzie są ledy i kwestia podświetlenia już nie jest taka prosta...

Opublikowano

wymień żaróweczki i będziesz miał podświetlany

nie pamiętam dokładnie ale są takie same jak w liczniku

Opublikowano

wymień żaróweczki i będziesz miał podświetlany

nie pamiętam dokładnie ale są takie same jak w liczniku

są identyczne jak w liczniku...

Opublikowano

co do mocy to o ile pamiętam to są 2 żarówki 0.9 W i 2 1.1 W

Opublikowano

ja jak wymieniałem to założyłem wszystkie żarówki o mocy 1.2W i jest o wiele czytelny panel w nocy niż przy standardowych żarówkach

Opublikowano
  • Autor

eMPe76 Twój panel (zakładając że masz rocznik '95) ma 4 żaróweczki, natomiast ten co pokazałeś na fotce jest już z polifta, gdzie są ledy i kwestia podświetlenia już nie jest taka prosta...

Skąd wiadomo że ten na zdjęciu ma ledy? :mysli:

A zna ktoś może symbol nr tego panela do mojego autka?Przed liftem,rocznik 95.Chociaż nie wiem czy po liftowy panel by pasował ...

Opublikowano

Poliftowy nie będzie pasował choćby dlatego że steruje silnikami 12V a ten przedliftowy 7,6V o ile dobrze pamiętam w każdym razie ok 7V więc i nastawniki są inne.

Opublikowano

Poliftowy nie będzie pasował choćby dlatego że steruje silnikami 12V a ten przedliftowy 7,6V o ile dobrze pamiętam w każdym razie ok 7V więc i nastawniki są inne.

przetestowane :decayed: nie działa.

wyciągnij panel (to nie dużo roboty) i będzie na górze karteczka z numerem :good:

Opublikowano

eMPe76 Twój panel (zakładając że masz rocznik '95) ma 4 żaróweczki, natomiast ten co pokazałeś na fotce jest już z polifta, gdzie są ledy i kwestia podświetlenia już nie jest taka prosta...

Skąd wiadomo że ten na zdjęciu ma ledy? :mysli:

A zna ktoś może symbol nr tego panela do mojego autka?Przed liftem,rocznik 95.Chociaż nie wiem czy po liftowy panel by pasował ...

delikatnie różni się od przedliftowego :wink4:

u mnie poliftowy działał, wszystko się wyświetlało, guziczki działały jak należy, ale po włączeniu "śnieżynki" nie odpalało sprężarki. Po podpięciu vaga, wywaliło 16 błędów... po prostu inny sterownik i inne odczyty. Ponoć da się to przekodować, ale nie wiem jak :no:

Numer sprawdź tak jak michu napisał, a jak masz zamiar zmieniać panel, to kup z takim samym numerem

Opublikowano

właśnie na tym problem polega, że nie załącza klimy :wink4:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Panowie a nie orientujecie się czy jak założę panel klimatronika o numerze 8LO 820 043 B a oryginalnie w mojej Niuni jest zainstalowany 8D0 820 043 H to czy będzie wszystko chadzało po staremu czy wynikną z tego jakieś małe komplikacje tzn. może nie chodzić klima albo dziać się coś innego??

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

U mnie na takim panelu nie podświetla się górna część lewej cyfry tzn. jest pół jedynki i pół dwójki. Czy to też podświetlenie czy może coś ciekawszego ?

Opublikowano

Panowie a nie orientujecie się czy jak założę panel klimatronika o numerze 8LO 820 043 B a oryginalnie w mojej Niuni jest zainstalowany 8D0 820 043 H to czy będzie wszystko chadzało po staremu czy wynikną z tego jakieś małe komplikacje tzn. może nie chodzić klima albo dziać się coś innego??

będą komplikacje, bo panel 8LO 820 043 B jest z polifta...

U mnie na takim panelu nie podświetla się górna część lewej cyfry tzn. jest pół jedynki i pół dwójki. Czy to też podświetlenie czy może coś ciekawszego ?

diody Ci się przepaliły, albo powstały zimne luty. Podjedź do jakiegoś elektryka niech Ci to sprawdzi.

Opublikowano

właśnie na tym problem polega, że nie załącza klimy :wink4:

u mnie też był po liftowy słabiej grzał , nie załączył klimy [br]Dopisany: 25 Luty 2011, 09:26_________________________________________________

Panowie a nie orientujecie się czy jak założę panel klimatronika o numerze 8LO 820 043 B a oryginalnie w mojej Niuni jest zainstalowany 8D0 820 043 H to czy będzie wszystko chadzało po staremu czy wynikną z tego jakieś małe komplikacje tzn. może nie chodzić klima albo dziać się coś innego??

będą komplikacje, bo panel 8LO 820 043 B jest z polifta...

U mnie na takim panelu nie podświetla się górna część lewej cyfry tzn. jest pół jedynki i pół dwójki. Czy to też podświetlenie czy może coś ciekawszego ?

diody Ci się przepaliły, albo powstały zimne luty. Podjedź do jakiegoś elektryka niech Ci to sprawdzi.

reanimowałem kilka climatroników i przeważnie na płycie za wyświetlaczem poprawiałem luty przy taśmie zawsze pomagało

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.