Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czy A4 2.8 193PS da radę A4 1.8T (i na odwrót)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zadzwon do Marka i spytaj sie na ile on bezpiecznie wystraja te silniki aby troche pojezdzily

Nie muszę do nikogo dzwonić :)

Po naszych ulicach jeździ wiele A4 AEB 1.8T zestrojonych na 185+ kuców i przy normalnym użytkowaniu nic się dziać nie będzie.

A tak jak napisał Poziek - po prostu uwierz nam na słowo :)

Opublikowano
  • Autor

ok ok uwierze, podajcie mi tylko przykladowe czasy na 1/4 takiego B5 1.8T zdlubanego na 180-185ps

Opublikowano

Kim jest Marek ?? :polew:

Opublikowano

Szukałem danych o masie A4 z V6 i 1.8T i 2.8 waży o 75kg więcej, a quattro waży 100kg.

Opublikowano

Kim jest Marek ?? :polew:

Poziek kur.. - Marka nie znasz :polew: :polew:?

ok ok uwierze, podajcie mi tylko przykladowe czasy na 1/4 takiego B5 1.8T zdlubanego na 180-185ps

Nie chcę gdybać ale pewnie koło niskiej 15'stki.

Opublikowano

Ja tam skoczyłem na sekunde do VTG rodzinnym 2.8 (193 km seria) i jest 270 KM , wciągam te wasze kosiarki nosem. hyhyhy

Opublikowano

Masters

dalej tlumaczyc ?

A wiesz, że to nie Marek robi programy do 1.8T ?? :polew:

Opublikowano
  • Autor

Nie chcę gdybać ale pewnie koło niskiej 15'stki.

niska 15 to podejrzewam ze czas do 100 ma na poziomie lekko ponizej 7 sekund

Opublikowano

Ja tam skoczyłem na sekunde do VTG rodzinnym 2.8 (193 km seria) i jest 270 KM , wciągam te wasze kosiarki nosem. hyhyhy

No właśnie jakoś o 3 nad ranem w Kaletce zapomniałem się zapytać jaki był koszt tego przyrostu mocy :gwizdanie:

Opublikowano

pitnaście ;)

Opublikowano

bezpiecznie wystraja te silniki aby troche pojezdzily

jest taka reguła ze wyciagniecie 100 PS z litra nie robi najmniejszego problemu i nie wplywa na zywotnosc silnika. wiec jak serducho bedzie mialo pare wiecej czy mniej to tez z pewnoscia dlugo "postuka"

Opublikowano

niska 15 to podejrzewam ze czas do 100 ma na poziomie lekko ponizej 7 sekund

Niekoniecznie, ja jestem w stanie zrobić wysoką 14'stkę - a do setki mam 6.8

Takie AEB po chipsie powinno mieć z 7.1-7.3 0-100. Oczywiście FWD :)

Opublikowano

pitnaście ;)

u za tyle to można był AEB kupić :polew:

Opublikowano

Żeby mnie dobrze zrozumiano - jeśli już nasz Marek zajmie sie benzyną to nie on robi mapy itp. tylko wgrywa program, bynajmniej nie swój. Takie sprostowanie ;):tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Żeby mnie dobrze zrozumiano - jeśli już nasz Marek zajmie sie benzyną to nie on robi mapy itp. tylko wgrywa program, bynajmniej nie swój. Takie sprostowanie ;):tongue4:

nie twierdze ze jest inaczej nie siedze w tym zawodowo

wiem ze 1.8T wjedza tam ze 150km a wyjezdza ~180-185km

Opublikowano

No to mały filmik 1.8T+chip , 2.8 raczej tak nie gania!!

Opublikowano

Panowie wróćmy do meritum dyskusji, proszę.

>17 kafli 1.8T + czip vs. 2.8 V6 FWD[br]Dopisany: 29 Sierpień 2007, 21:37 _________________________________________________Wiem widziałem twoja propozycję ale uważam, ze temat jest dobry jezeli bedziemy trzymac sie tematu i szczerze licze na to, że uda sie o taka konfrontacje.[br]Dopisany: 29 Sierpień 2007, 21:39 _________________________________________________bardzo podoba mi sie to:

>17 kafli 1.8T + czip vs. 2.8 V6 FWD

Opublikowano

Najlepszym rozwiazaniem bedzie zorganizowanie kreseczki 1.8T vs 2.8 :) A co do tych swiftow gti to dziwna sprawa bo pisalem juz kiedys ze stalem na kresce z takim i raz wygralem a 2 raz dopiero w polowe 3 mnie wyprzedzil :D

Opublikowano

1.8T+chip - platinium ma i do 0-100 wyszlo mu 6.8s ....ktorekolwiek 2.8 tyle wyciagne ?

otóż to!! Jak ktos umie ruszyć jak trzeba to takie czasy takim 1.8T + czip bedzie trzepał :wink4::tongue4:

Opublikowano

Takie gadanie ze za 17 tys.. A Ty eMeM ile cenisz swoja A4? zaloze sie ze nie na 17 tys, tylko na sporo wiecej. Temat byl 2.8 vs 1.8T + czip. Zaraz dojdziemy do wniosku ze jednak 1.8T to ktos wymysli ktory bedzie bardziej zywotny. To nie ma sensu.. :polew:

A wiec 2.8 czy 1.8T + czip..?

:rolleyes:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.