Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w połowie gry i powiem tak. Mafia 2 z początku wprowadza w świetny klimat, pada śnieg, jakaś muzyczka świąteczna... pomoc siostrze etc.

Generalnie powiem tak, każda misja przypomina mi mafie 1.

Załadunek skrzynek na ciężarówkę - mafia 1, 17 misja.

...( kuźwa więcej tego było... )....

aa okradanie sejfu z dokumentami - mafia 1, 11 misja

Uciekanie po dachach w mafii 2 nie pamiętam która to misja, ale w 1 czesci też jest to w misji 9 kiedy trzeba zabić dziwkę.

itp...

Generalnie Mafia 1 jest dla mnie best, nie ma czegoś lepszego dla mnie - to jest najlepsza gra. Dwójka nie jest zła ale to nie to samo a w sumie to nawet porówniania nie ma, wiadomo można pograć... ale nie porównywać... Mafia: The City of Lost Heaven - chłopaki nawet ten tytuł k**wa sam tytuł jest dla mnie mistrzem... Mafia z 2002r jest najlepsza !! :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak spojrzysz bez emocji to szału nie ma ;)

Skrzynki na ciężarówkę... załaduj ze dwie ;) (nie pamiętam, może trzy) możesz dymać do wejścia, więcej nie trzeba ;) Dałeś się wkręcić :naughty:

Nie jest żadnym odkryciem, że obecne gry czerpią z poprzedników ;)

***

Hehe... generalnie Luka3s mamy tu do czynienia z prawdziwym fanem więc jakiekowiwek argumenty będą odbijać się niczym groch o ścianę :gwizdanie:

M1 dla nie zasiało ziarno fajnego klimatu, M2 zalało te tereny wodami popowodziowymi... wyszła kiszka. Plan pomocy powodzianom nie pomógł :nabijasie:

***

BTW jako prawdziwy fan dobrze że nie wspierałeś twórców kupując grę, miałbyś kaca moralnego :sarcastic:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze skrzynkami nie dałem się wrobić kolego, aczkolwiek podejrzewam że pomysł jest z M1 .. ech.. szkoda.. może to dlatego kiedyś w m1 sie grało tak dobrze bo sie bylo mlodszym?... kuźwa brakuje mi takich gier...z łzą ją wspominam nie wspominając jej zakończenia zią. To jest coś pieknego az sie poparzylem zapalniczką z adelki haha bo nie mam ognia w chacie zeby faja odpalic z tych wrazen :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Panowie się postarałem i dla fanów mam Pliczek Z Posterami Playboya (Pinup Girls) z Mafii 2 :D:naughty: ENJOY (Upload Mój)

http://rapidshare.com/files/416919800/Mafia_2_Playboy_Pinups.rar.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeszedlem wczoraj i powiem ze mam niedosyt, moglo byc jeszcze z 5 rozdzialow.

fabula konczy sie w dziwny sposob. jakby byla to zapowiedz ze 3 czesc bedzie kontynuacja.

pierwsza czesc byla super, druga tez ale druga jest lepsza pod wzgledem grafiki. tyle roznicy widze

czekam na mafie 3 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Panowie się postarałem i dla fanów mam Pliczek Z Posterami Playboya (Pinup Girls) z Mafii 2 :D:naughty: ENJOY (Upload Mój)

http://rapidshare.com/files/416919800/Mafia_2_Playboy_Pinups.rar.html

:decayed::good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem właśnie Mafie II. Nie wiem jak wy, ale ja widzę w każdej misji z mafii 2 odpowiednik w mafii 1.. normalnie każda misja, każdy wątek jest podobny do dobranej misji z mafii 1. Lekarz, ucieczka po dachach, napad na jubilera, zaladunek skrzynek, okradanie sejfow, koles ktory handluje bronią ( też magazyn ma w piwnicy i ma zakryte oko, w pierwszej częsci zaś koleś handuljący bronią nie ma jednej ręki.

Co do lekarza mam na myśli transport kolegi do lekarza - tak samojak w 1 części.

Po przejściu obu części zdecydowanie wybieram część pierwszą. :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeszedlem wczoraj i powiem ze mam niedosyt, moglo byc jeszcze z 5 rozdzialow.

fabula konczy sie w dziwny sposob. jakby byla to zapowiedz ze 3 czesc bedzie kontynuacja.

pierwsza czesc byla super, druga tez ale druga jest lepsza pod wzgledem grafiki. tyle roznicy widze

czekam na mafie 3 :decayed:

Chyba na DLC :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też właśnie przeszedłem mafie 2.

Wg mnie to nie wykorzystany potencjał. Świetna praca grafików, ale kolesie od scenariusza dali du**. Szkoda że nie ma trybu swobonej jazdy po mieście. Ale w 14 rozdziale między misjami gdzie trzeba zarobić 2.750$ można sobie spokojnie polatać po mieście. Jest bardzo dużo miejsc które aż sie proszą żeby je wykorzystać w scenariuszu.

Generalnie M2 to właściwie tylko lepsza grafika. Można było sie więcej spodziewać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...