Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] A4 1.8TQ AEB do codziennej jazdy - soft by GTO // UPD str 1 NEW POWER

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fura ZA-PIER-DA-LA :evil:

Opublikowano

Fura ZA-PIER-DA-LA :evil:

Potwierdzam, muszę powiedzieć że przeciąg robi niezły. Szacuneczek Panie szacuneczek.... :hi:

Opublikowano
  • Autor

Fura ZA-PIER-DA-LA :evil:

Potwierdzam, muszę powiedzieć że przeciąg robi niezły. Szacuneczek Panie szacuneczek.... :hi:

Nie przesadzaj...nie ma az takiej rewelacji...Ale DZIEKI :wink4:

Zrobisz sprzeglo i bede mial pozamiatane :decayed:

Opublikowano

Nie ma rewelacji? Chyba co najwyzej w stosunku do $$, ktore poszly w projekt :)

Opublikowano
  • Autor

Nie ma rewelacji? Chyba co najwyzej w stosunku do $$, ktore poszly w projekt :)

Nie chodzi o $ tylko chodzi o masę, którą czuć przy 3 biegu wzwyż...

Jakiś strzał z NX by się przydał :decayed:

Opublikowano

przy tej mocy musi juz sie ladnie odpychac to autko...

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

To autko to miazdzy quattro the best :))

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Piekna jest :kox: Widzialem na zywo :decayed: Czekam tylko zeby zobaczyc jak lata :evil:

Opublikowano

co to za ecu?

wracasz do serii??

Opublikowano
  • Autor

co to za ecu?

wracasz do serii??

ME 7.5 :chytry:

Ooo nieee....seria nigdy :tongue4:

Chce miec lepiej wystrojone auto, to raz. A dwa to ECU bedzie juz gotowe na wieksze turbo w przyszlosci...jak $ pozwoli :decayed:

Opublikowano

No to tera się będzie działo :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Taaaa z samym ecu i przepustnica to napewno :kwasny:

Bez takich :cool1:

Jeszcze pare gracikow i ponownie strojonko :cool1:

Opublikowano

map sensor z jakiegoś SMICa załatw działający :decayed:

Opublikowano

Jeszcze pare gracikow i ponownie strojonko :cool1:

mysle ze wymiana wtryskow i ponowna regulacja LPG nie przyniesie jakich oszałamiających efektow :D

Opublikowano

Ja tam jestem w szoku, że wtryski aż takie wielkie :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze pare gracikow i ponownie strojonko :cool1:

mysle ze wymiana wtryskow i ponowna regulacja LPG nie przyniesie jakich oszałamiających efektow :D

zobaczymy cfaniaczku jak zalozys lpg, jakie u ciebie beda efekty :kox::D

Opublikowano

Jeszcze pare gracikow i ponownie strojonko :cool1:

mysle ze wymiana wtryskow i ponowna regulacja LPG nie przyniesie jakich oszałamiających efektow :D

zobaczymy cfaniaczku jak zalozys lpg, jakie u ciebie beda efekty :kox::D

Jak narazie w 1.8T sprawuje sie wyśmienicie :cool1:

Opublikowano
  • Autor

AWT

Jeszcze pare gracikow i ponownie strojonko :cool1:

mysle ze wymiana wtryskow i ponowna regulacja LPG nie przyniesie jakich oszałamiających efektow :D

zobaczymy cfaniaczku jak zalozys lpg, jakie u ciebie beda efekty :kox::D

Jak narazie w 1.8T sprawuje sie wyśmienicie :cool1:

1.8T to przeszlosc w twoim przypadku wiec... :)

Pozatym 2.7bit tez bedziesz chcial zmierzyc na LPG ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.