Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] A4 1.8TQ AEB do codziennej jazdy - soft by GTO // UPD str 1 NEW POWER


CoLo

Rekomendowane odpowiedzi

no nie przesadzaj ze spala 80-100l :cool1:

ale to chwilowe spalanie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie przesadzaj ze spala 80-100l :cool1:

ale to chwilowe spalanie :wink4:

i tak nie wierze ze pali wiecej niz S czy RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładne spalanie będzie dopiero sprawdzane...chill...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde t ta moja to miejscu stoi :D :gwizdanie:

pieknie idzie :)

moja pali przy normalno ostrej jezdzie ~ 14, wiec u Ciebie wiele więcej nie powinno wychodzić, pamietajcie ze to tylko 1.8... just a little 4 cylinder :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze patrze to z 5 s - 100km/h

Tak, mysle ze jest cos tam do urwania bo sie sprzeglo slizgnelo...ale niewiele. Wniosek jest tak wmiare nic pozatym...

kurde t ta moja to miejscu stoi :D :gwizdanie:

pieknie idzie :)

moja pali przy normalno ostrej jezdzie ~ 14, wiec u Ciebie wiele więcej nie powinno wychodzić, pamietajcie ze to tylko 1.8... just a little 4 cylinder :D

Nie przesadzaj ze twoje nie idzie...daje rade, naprawde :)

No u mnie raczej jest wiecej przy bucie niz 14...chyba wiaderka 630cc robia swoje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

straszne ma jebnięcie, pogratulowac !!!!!!! :evil: :evil: :evil:

:good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze patrze to z 5 s - 100km/h

Tak, mysle ze jest cos tam do urwania bo sie sprzeglo slizgnelo...ale niewiele. Wniosek jest tak wmiare nic pozatym...

kurde t ta moja to miejscu stoi :D :gwizdanie:

pieknie idzie :)

moja pali przy normalno ostrej jezdzie ~ 14, wiec u Ciebie wiele więcej nie powinno wychodzić, pamietajcie ze to tylko 1.8... just a little 4 cylinder :D

Nie przesadzaj ze twoje nie idzie...daje rade, naprawde :)

No u mnie raczej jest wiecej przy bucie niz 14...chyba wiaderka 630cc robia swoje...

ja mam 550cc wiec niewiele mniej

nie pisze ze przy bucie bierze mi 14 :D - ja takie spalanie mam jezdzac "normalnie" - czyt. po miescie w miare dynamicznie w trasie 140-180 wychodzi zawsze 13-14 L

przy bucie... hmmmm ostatnio jak z mironem sie ustawilem na pojeżdzawke... wyjezdzilem 50 km i spadla jedna kreska w baku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze patrze to z 5 s - 100km/h

Tak, mysle ze jest cos tam do urwania bo sie sprzeglo slizgnelo...ale niewiele. Wniosek jest tak wmiare nic pozatym...

kurde t ta moja to miejscu stoi :D :gwizdanie:

pieknie idzie :)

moja pali przy normalno ostrej jezdzie ~ 14, wiec u Ciebie wiele więcej nie powinno wychodzić, pamietajcie ze to tylko 1.8... just a little 4 cylinder :D

Nie przesadzaj ze twoje nie idzie...daje rade, naprawde :)

No u mnie raczej jest wiecej przy bucie niz 14...chyba wiaderka 630cc robia swoje...

ja mam 550cc wiec niewiele mniej

nie pisze ze przy bucie bierze mi 14 :D - ja takie spalanie mam jezdzac "normalnie" - czyt. po miescie w miare dynamicznie w trasie 140-180 wychodzi zawsze 13-14 L

przy bucie... hmmmm ostatnio jak z mironem sie ustawilem na pojeżdzawke... wyjezdzilem 50 km i spadla jedna kreska w baku :D

W trasie dynamicznie 13-14 ? No to podobnie jak u mnie...Zalezy ile km po 180 :D

Musze dokladnie sprawdzic ile pali PB w miescie...narazie sprawdzam LPG i wychodzi ze przy dosc dynamicznej a momentami po 6km pelnym ciagiem 20lpg :kox:

Czekam do konca testu i bede wtedy dokladnie wiedzial :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mieszkam blisko trasy i mam cykl mocno mieszany - gdzie nie jade, to pierw mam nascie kilometrow po 3 pasach a potem wpadam w miasto i stoje : :disgust:

wiesz jak to jest - ciagle sie 180 nie da jechac :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mieszkam blisko trasy i mam cykl mocno mieszany - gdzie nie jade, to pierw mam nascie kilometrow po 3 pasach a potem wpadam w miasto i stoje : :disgust:

wiesz jak to jest - ciagle sie 180 nie da jechac :gwizdanie:

No wiem wiem, 180 ciezko jest utrzymac...

Mi w trasie gdzie srednio jechalem 130-160 i dosc duzo wyprzedzalem spalil ~13-14lpg.

Gdy jechalem spokojnie tak 90-110 i malo wyprzedzalem wyszlo ~10lpg...

Ale widze ze w miescie gdzie mam 6km do pracy i generalnie male przebiegi robie za jednym zamachem pali sporawo :rolleyes:[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 23:01_________________________________________________

pelnym ciagiem czyli przy 1 bar ?

No tak 1,2bar bo taki jest najmniejszy program :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak sie LPG sprawuje? jakie masz graty wsadzone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak sie LPG sprawuje? jakie masz graty wsadzone

Wiesz co, LPG generalnie jestem w szoku ale nawet niezle. Rozpieprza mi co prawda autoadaptacje i pewnie przez to kiepsko odpala i momentami zafaluja obroty ale mysle ze to mala wada za zalety oszczednosci 50%.

Graty, nic specjalnego: BRC SQ24, zolte wtryski, genius max i dolozony pozniej map sensor i pod to wystrojony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy 1.2 bara jaka orientacyjnie moc?

pytam z ciekawosci zeby sie zorientowac jaka moc ogarnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak sie LPG sprawuje? jakie masz graty wsadzone

Wiesz co, LPG generalnie jestem w szoku ale nawet niezle. Rozpieprza mi co prawda autoadaptacje i pewnie przez to kiepsko odpala i momentami zafaluja obroty ale mysle ze to mala wada za zalety oszczednosci 50%.

Graty, nic specjalnego: BRC SQ24, zolte wtryski, genius max i dolozony pozniej map sensor i pod to wystrojony...

czyli to samo co ja :naughty:

mogę rezać :kox:

pokazał bym Wam jak jeździ prawdziwe 1.8T ale nie chcę się chwalić :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy 1.2 bara jaka orientacyjnie moc?

pytam z ciekawosci zeby sie zorientowac jaka moc ogarnia

Nie mam pojecia.

Bede chcial jeszcze raz sprawdzic przebieg momentu wiec przy okazji sprawdze i to doladownie :wink4:

Mysle ze ok 300ps moze ciut mniej...

Aha jest jeszcze kwestia taka, ze aby ogarnialo ponad 1bar musze pojezdzic troche na lpg bo inaczej sie krztusi itp. Do 1bar jest OK.

Jak zrobilem ok 500km to i 1,6 dawalo rade bez zajakniecia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buba, Gregory miał ok 260ps na tych gratach i śmigał tak na gazie bez kłopotu, więc te 300 ps jest realne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...