Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

przyjechał V ?

Opublikowano

i jakie wrażenia w porównaniu do wcześniejszej jazdy ?

Opublikowano

Wyszło 185,3 KM oraz 423 NM hamowanie na IV biegu :cool1:

wynik :good: :oklaski: ale te silniki maja potenjcal ze po samym programie tyle

Opublikowano
  • Autor

przyjechał V ?

tak :naughty:

i jakie wrażenia w porównaniu do wcześniejszej jazdy ?

jednym słowem daje rade :naughty:

ps.nie wiedziałem wczesniej aby wyłaczyć ESP całkowicie to trzeba przytrzymac przycisk przez jakies 5 sek :shocked: bo tak to wyłącza tylko ASR

Opublikowano

W sumie nieglupie rozwiazanie :)

Opublikowano

Cuber jak porównanie w osiągach do B6 kiedy miałeś program na ponad 170KM :?:

Wiadomo tam miałeś ośkę tutaj :quattro: ale zawsze można porównać :)

Opublikowano

Cuber mozesz w końcu przestac sie wstydzić i wpisać moc silnika w profilu :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Cuber mozesz w końcu przestac sie wstydzić i wpisać moc silnika w profilu :wink4:

:polew: :polew: :polew:

zapomniałem nawet o tym że coś takiego jest w profilu :embarrassed:

Opublikowano

Cuber mozesz w końcu przestac sie wstydzić i wpisać moc silnika w profilu :wink4:

:polew: :polew: :polew:

zapomniałem nawet o tym że coś takiego jest w profilu :embarrassed:

ale cały czas nie uzupełniłeś :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Cuber powiedz jak wyglada spalanie po przesiadce z 3.0 i ogólnie jak wyglada dynamika miedzy 2 a 3.0 jest przepaść czy da sie tym jezdzic?

Opublikowano
  • Autor

Cuber powiedz jak wyglada spalanie po przesiadce z 3.0 i ogólnie jak wyglada dynamika miedzy 2 a 3.0 jest przepaść czy da sie tym jezdzic?

Ja to wiesz specialnie po sprzedazy 3,0 TDI jeździłem wyciagnietym z garażu CABRIO :gwizdanie: wiec nie odczulem aż tak tego przeskoku,

Co do spalania no to wiadome że jest niższe w miescie spokojnie w 8 litrach sie zamykasz trasa to różnie bo i pokaże 7,5 i pokaże 5 wszystko zależne jaka trasa itd itp

Ale co do spalania nie chce sie wypowiadać bo co dla jednego jest dynamiczną jazdą może dla mnie być jazda w kapeluszu :gwizdanie:

Opublikowano

Cuber powiedz jak wyglada spalanie po przesiadce z 3.0 i ogólnie jak wyglada dynamika miedzy 2 a 3.0 jest przepaść czy da sie tym jezdzic?

Ja to wiesz specialnie po sprzedazy 3,0 TDI jeździłem wyciagnietym z garażu CABRIO :gwizdanie: wiec nie odczulem aż tak :

heh to taka troche dyplomatyczna odpowiedz :) , bo nie trudno sie domyslec ze roznicze 100 KM a moze i lepiej to raczej bedzie czuc i to zdecydowanie :wink4:

Opublikowano
  • Autor

wiadome przecież że różnica jest ale przepaści naprawdę nie ma wedle mojej oceny nadrabia to wszystko lepsze prowadzenie samochodu :wink4:

Opublikowano

Oj Cuberek, starzejesz sie :kox:

Opublikowano

nadrabia to wszystko lepsze prowadzenie samochodu

to fakt w porownaniu do B7 , B8 prowadzi sie bajecznie :cool1:
Opublikowano

w miescie spokojnie w 8 litrach sie zamykasz

a ja jeszcze pamiętam, gdy w b6 żadko miałeś poniżej 10-12, a często i >15.. :wink4:

Opublikowano
  • Autor

a ja jeszcze pamiętam, gdy w b6 żadko miałeś poniżej 10-12, a często i >15.. :wink4:

B6 to inna bajka , inny silnik inna tchnologia jesli tak dobrze pamietasz moje spalanie to i powinienes pamietac ze było wieksze trubo itd itp jesli juz cytujesz moja słowa sprzed 3 lat to cytuj dokladnie i poprawnie!!!!!!!!

Pozatym pisałem o 8 litrach przed programem a teraz sie okaze jak jest :evil:

Tak na marginesie do dzisiejszego dnia sie nie pojawiłeś na Spocie Krakowskim by pokazac te Swoje 10,5 litra w miescie przy dynamicznej jeździe :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

emeryckie 10.5, bywało :tongue4:

w mieście nie jeżdzę dynamicznie bo poniżej 15 nie miałbym szans, bliżej 20..

generalnie 12-13, ale to OT :wink4:

nie ma się co spinać, nic nie cytuje, jedynie wspominam tamte czasy, jednak kompletnie nic tym nie usiłuje udowodnić :wink4:

zdaje sobie sprawę, że b8 to skok w stosunku do b5,b6 czy b7 :cool1:

Opublikowano
  • Autor

emeryckie 10.5, bywało :tongue4:

pisałes że nie emryckie tylko dynamiczne :tongue4:

Opublikowano

emeryckie 10.5, bywało :tongue4:

pisałes że nie emryckie tylko dynamiczne :tongue4:

przejęzyczyłem się :wink4: :>

sam dobrze wiesz że 90% jeżdzi przecież dynamicznie.. :wink4:

tak na serio to było to min jakie było realne do osiagnięcia w specyficznych warunkach :>

swoją drogą zapewne co jakiś czas jeżdzisz tymi samymi odcinkami, możesz jak jakiś czas porównać b6,b7 i b8, co prawda kompletnie inne silniki ale w mieście prędkości zapewne zbliżone więc coś będziesz mógł więcej powiedzieć :mysli:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.