Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no mod na :good:

zastanawia mnie jeszcze dlaczego jedne zderzaki mają te 3 pionowe żeberka nad tą płetwą a jedne tego nie mają :mysli:

bo ja nie mam[br]Dopisany: 21 Styczeń 2012, 20:39_________________________________________________ps. Cuber nie szkoda Ci nówki dokładki na zimę :)

Opublikowano
  • Autor

no mod na :good:

zastanawia mnie jeszcze dlaczego jedne zderzaki mają te 3 pionowe żeberka nad tą płetwą a jedne tego nie mają :mysli:

Mironku, to są ORI wsporniczki trzymajace dokładke :gwizdanie: Kazde Audi które ma ORI pakiet S-line lub S4 to ma :cool1: A Ci co nie maja poprostu mogli nie wiedzieć że coś takiego istnieje i powinno być! Jesli tego nie masz to spojlerek wygina sie w łuk delikatnie i nie jest sztywny :cool1:

cigno.jpg

Koszt w ASO ok 35 zł/szt

Opublikowano

jaki jest nr części - 3 szt. sa potrzebne powiadasz ?

Opublikowano
  • Autor

Mironku to jest cała taka listwa z tymi zeberkami ( 3 szt )

http://archiwumallegro.pl/8k0_ciegno_tasmowe_audi_a4_nr_2438-1336660292.html

ps. fryzjerek ma napewno to "cięgiełko taśmowe" do sprzedania

Opublikowano

mod na duzy plus :good: niby nic a cieszy

Opublikowano

bardzo uszlachetnia ryjek.. trzeba zdejmowac zderzak do montazu?

Opublikowano

To w końcu trzeba 3 szt czy jedną bo na tej archiwalnej aukcji wygląda jakby to była jedna pozioma poprzeczka zespolona z 3 krótkimi pionowymi... :mysli: :gwizdanie:

Opublikowano

To w końcu trzeba 3 szt czy jedną bo na tej archiwalnej aukcji wygląda jakby to była jedna pozioma poprzeczka zespolona z 3 krótkimi pionowymi... :mysli: :gwizdanie:

Jest to jeden element :)

Opublikowano
  • Autor

bardzo uszlachetnia ryjek.. trzeba zdejmowac zderzak do montazu?

nie trzeba, jedynie co to obudowe pod silnikiem ( tą pierwszą , mniejszą ) aby odkręcić mocowanie spojlerka

To w końcu trzeba 3 szt czy jedną bo na tej archiwalnej aukcji wygląda jakby to była jedna pozioma poprzeczka zespolona z 3 krótkimi pionowymi... :mysli: :gwizdanie:

tak jak WRC napisał jest to jeden element

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

ehh.. zastanawiam sie nad Twoimi felami, ale widze, ze porysowane ciutke.. bardzo to widac?

zachec troche do zakupu.. moze wysylka w cenie..?

Opublikowano

Witam,

Gratuluje,

Bardzo fajnie wyglada ten spojlerek... Na zywo pewnie jeszcze lepiej :)

a tak z ciekawosci... jak sie sciaga taki spojlerek? bo rozumiem, ze nie trzeba calego zderzaka sciagac do tego :)

Opublikowano

ehh.. zastanawiam sie nad Twoimi felami, ale widze, ze porysowane ciutke.. bardzo to widac?

zachec troche do zakupu.. moze wysylka w cenie..?

na zywo w ogole nie widac, chyba ze kucniesz przy feldze i bedziesz sie doszukiwal...

Opublikowano

na zywo w ogole nie widac, chyba ze kucniesz przy feldze i bedziesz sie doszukiwal...

Potwierdzam :good:

Opublikowano

Kerczi, Pablo - wiem że startujecie na Fioletowego

Ale Wasza kandydatura podlega głosowaniu całemu Zarządowi

Tego typu sposoby:

ehh.. zastanawiam sie nad Twoimi felami, ale widze, ze porysowane ciutke.. bardzo to widac?

zachec troche do zakupu.. moze wysylka w cenie..?

na zywo w ogole nie widac, chyba ze kucniesz przy feldze i bedziesz sie doszukiwal...

na zywo w ogole nie widac, chyba ze kucniesz przy feldze i bedziesz sie doszukiwal...

Potwierdzam :good:

naprawdę nic nie dają

:decayed:

Ps. a felgi są :good:

Opublikowano
  • Autor

a tak z ciekawosci... jak sie sciaga taki spojlerek? bo rozumiem, ze nie trzeba calego zderzaka sciagac do tego :)

Nie trzeba sciagać zderzaka, wystarczy obudowe pod silnikiem tą mniejszą wyciagnąć , odkręcić 4 torxy na których się ta listwa trzyma i po problemie :wink4:

ehh.. zastanawiam sie nad Twoimi felami, ale widze, ze porysowane ciutke.. bardzo to widac?

zachec troche do zakupu.. moze wysylka w cenie..?

to musisz sie szybciej decydowac bo mogę sie rozmyślec i zostanę na 18-stkach na lato :wink4:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Swiecą lampki LED w tablicy rejestracyjnej :) Czekamy na foty :gwizdanie:

Świeca świecą , w ASO zamontowali dzisiaj za przysłowiowa złotówkę :kox: sami byli ciekawi co i jak :wink4:

oto fotki :

326ce9e12a309d1fmed.jpg

779a7631d5735ed4med.jpg

Opublikowano

Mowisz ze w ASO byli zdziwieni :kox:

Na zywo swiecą spoko :) To teraz jest pełen LED z tyłu auta :naughty:

Opublikowano

taka pierdoła a tyle radości daje :good:

Opublikowano

ja te z chcę - tylko nie śledziłem tematu co i gdzie i za ile trzeba zamówić :(

dajcie info koledzy - nie chce mi się szukać :)[br]Dopisany: 14 Luty 2012, 20:50_________________________________________________Pięknie świecą :good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.