Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A co ma szerokość bagażnika jak pozostałe elementy są regulowane. Sprawa może i fajna sam mam te szyny ale jak cuber napisał mam też matę do bagażnika na której bardziej mi zależy i szyn nie używam bo nie ma jak ;/

Opublikowano

Gibons - dla chcącego nic trudnego - pobaw się chwilkę w McGyver'a i dotnij jak trzeba :wink:

Opublikowano

Co mam dociąć ? musiałbym całą matę bokiem ciąć po jednej i drugiej stronie tak zebym potem mógł regulować tymi taśmami.

Opublikowano
  • Autor
Co mam dociąć ? musiałbym całą matę bokiem ciąć po jednej i drugiej stronie tak zebym potem mógł regulować tymi taśmami.

No ja nawet ORI matę poświece i będę ciachał :)

Opublikowano
Co mam dociąć ? musiałbym całą matę bokiem ciąć po jednej i drugiej stronie tak zebym potem mógł regulować tymi taśmami.

Zuch chłopak - chyba nie myślałeś o cięciu taśm :decayed: Albo rybka albo akwarium, bo Audi jeszcze nie zrobiło chyba maty pod zamontowane szyny.

Opublikowano
Co mam dociąć ? musiałbym całą matę bokiem ciąć po jednej i drugiej stronie tak zebym potem mógł regulować tymi taśmami.

Zuch chłopak - chyba nie myślałeś o cięciu taśm :decayed: Albo rybka albo akwarium, bo Audi jeszcze nie zrobiło chyba maty pod zamontowane szyny.

Kupowałem samochód w salonie w Niemczech i dostałem gratis taką matę:

DSC00658_zpsef6a0972.jpg

Jest złożona na pół i po złożeniu siedzeń mogę ją rozłożyć i wtedy je ochrania.

Opublikowano

To jest ta welurowa na środku pomiędzy szynami? Ciekawe, czy robią coś takiego gumowego:eusathink:

Opublikowano
To jest ta welurowa na środku pomiędzy szynami? Ciekawe, czy robią coś takiego gumowego:eusathink:

Tak to ta welurowa. Co do gumy to ciężko mi powiedzieć bo mam całościową i jak jest potrzebna to uchwyty idą do schowka i przewożę co trzeba. Na szczęście bardzo rzadko.

Opublikowano

Też mam taką welurową składaną na pół i gumową też mam dostałem do samochodu :P kupowałem w Polsce:P

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Po długim poszukiwaniu trafiłęm czarną z 2013 roku pełną skórę S-line :)

Fotele kanapa itd juz na aucie , jutro montaż boczków :)

ps. Moje stare wnetrze S-line skóra + materiał speed dalej do sprzedania :)

Opublikowano
  • Autor

foty będą jutro jak założę boczki :)

Opublikowano
foty będą jutro jak założę boczki :)

Cienias... :whistling::decayed:

Opublikowano

I co z tymi fotkami?

Opublikowano
I co z tymi fotkami?

+1:wink:

Opublikowano

O 22:13 mija 3 rocznica założenia tego wątku. Może Cuber, szykuje foty z tej okazji właśnie na 22:13:wink:

Opublikowano
  • Autor

spoko dzisiaj postaram się wrzucić bo wczoraj z racji grila u Pozia pod Wawą nie miałem jak :)

cierpliwosci :)

---------- Post dopisany at 23:48 ---------- Poprzedni post napisany at 16:17 ----------

Tak na szybko 3 fotki , jutro zrobię lepszej jakości :) Ogólnie fotele praktycznie nówki , jednak co pełna skóra to pełna :) Przypominam moje poprzednie S-linowe fotele na sprzedaż :)

sgpg.jpg

d5po.jpg

e9aq.jpg

Opublikowano

Nice :kox:

Opublikowano

Dla mnie bomba:thumbup1: Siedzenie kierowcy w photoshopie robiłeś, czy naprawdę tak dobrze wygląda?:wink:

Opublikowano

Cała skóra praktyczniejsza, ale w upalne dni lepiej sie siada jak w środku jest materiał albo Alkantara.

prezentuje sie za***iście

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.