Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

A co ma szerokość bagażnika jak pozostałe elementy są regulowane. Sprawa może i fajna sam mam te szyny ale jak cuber napisał mam też matę do bagażnika na której bardziej mi zależy i szyn nie używam bo nie ma jak ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gibons - dla chcącego nic trudnego - pobaw się chwilkę w McGyver'a i dotnij jak trzeba :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mam dociąć ? musiałbym całą matę bokiem ciąć po jednej i drugiej stronie tak zebym potem mógł regulować tymi taśmami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mam dociąć ? musiałbym całą matę bokiem ciąć po jednej i drugiej stronie tak zebym potem mógł regulować tymi taśmami.

No ja nawet ORI matę poświece i będę ciachał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mam dociąć ? musiałbym całą matę bokiem ciąć po jednej i drugiej stronie tak zebym potem mógł regulować tymi taśmami.

Zuch chłopak - chyba nie myślałeś o cięciu taśm :decayed: Albo rybka albo akwarium, bo Audi jeszcze nie zrobiło chyba maty pod zamontowane szyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mam dociąć ? musiałbym całą matę bokiem ciąć po jednej i drugiej stronie tak zebym potem mógł regulować tymi taśmami.

Zuch chłopak - chyba nie myślałeś o cięciu taśm :decayed: Albo rybka albo akwarium, bo Audi jeszcze nie zrobiło chyba maty pod zamontowane szyny.

Kupowałem samochód w salonie w Niemczech i dostałem gratis taką matę:

DSC00658_zpsef6a0972.jpg

Jest złożona na pół i po złożeniu siedzeń mogę ją rozłożyć i wtedy je ochrania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest ta welurowa na środku pomiędzy szynami? Ciekawe, czy robią coś takiego gumowego:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest ta welurowa na środku pomiędzy szynami? Ciekawe, czy robią coś takiego gumowego:eusathink:

Tak to ta welurowa. Co do gumy to ciężko mi powiedzieć bo mam całościową i jak jest potrzebna to uchwyty idą do schowka i przewożę co trzeba. Na szczęście bardzo rzadko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam taką welurową składaną na pół i gumową też mam dostałem do samochodu :P kupowałem w Polsce:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po długim poszukiwaniu trafiłęm czarną z 2013 roku pełną skórę S-line :)

Fotele kanapa itd juz na aucie , jutro montaż boczków :)

ps. Moje stare wnetrze S-line skóra + materiał speed dalej do sprzedania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko dzisiaj postaram się wrzucić bo wczoraj z racji grila u Pozia pod Wawą nie miałem jak :)

cierpliwosci :)

---------- Post dopisany at 23:48 ---------- Poprzedni post napisany at 16:17 ----------

Tak na szybko 3 fotki , jutro zrobię lepszej jakości :) Ogólnie fotele praktycznie nówki , jednak co pełna skóra to pełna :) Przypominam moje poprzednie S-linowe fotele na sprzedaż :)

sgpg.jpg

d5po.jpg

e9aq.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bomba:thumbup1: Siedzenie kierowcy w photoshopie robiłeś, czy naprawdę tak dobrze wygląda?:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała skóra praktyczniejsza, ale w upalne dni lepiej sie siada jak w środku jest materiał albo Alkantara.

prezentuje sie za***iście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...